Jump to content

Mc20

 • פרסום הודעות

  18
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Mc20

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. חברת הביטוח טוענת שברגע שקרתה תאונה עם אובדן להלכה אין אפשרות לעשות שינויים בפוליסה.. יש לי אימייל מחברת הביטוח
 2. הפעלתי ביטוח... המקסימום נזק זה השתתפות עצמית.. למדרכה לא נגרם נזק אבל התמרורון שנפל הועמד בחזרה יום למחרת... שאלה נוספת - חברת הביטוח אמרה שתמצה את הפוליסה, הבאסה שחידשתי אותה 3 ימים לפני התאונה... טרם המיצוי ניסיתי לבקש מחברת הביטוח להנמיך במה שאפשר את העלות של הפוליסה (כגון: הורדת שירותי גרירה וכו) אך חברת הביטוח סרבה.. האם יש לי מה לעשות במקרה הזה?
 3. תאונה עצמית. לא נגרם נזק לאף גורם פרט לרכב... (הרכב עלה על מדרכה, פגע בתמרור ונפגע קצה שלדה)
 4. אכן מדובר בביטוח ישיר.. הרכב לא נגרר למוסך, אלא נגרר ישירות למגרש של חברת הביטוח. שמאי ראה תמונה והחליט שאין עניין לגרור למוסך.. הוא הגיע למקום התאונה והכריז אובדן גמור. בהמשך חברת הביטוח החליטה שזה אובדן להלכה....
 5. רכבי הוכרז כאובדן להלכה (נזק 56%) בעת קביעת השיפוי, בוצע שקלול עפ"י מחירון לוי יצחק. הבעיה שחברת הביטוח הורידה "השתתפות עצמית" מסכום השיפוי... (סכום של השתתפות עצמית כאילו תיקנתי את הרכב במוסך שלא בהסדר).. למיטב ידיעתי אין השתתפות עצמית במקרה של אובדן מוחלט/ אובדן להלכה
 6. הנורה HOLD לא הבהבה. האותיות בלוח השעונים לא הבהבו או נעלמו.הנורה נדלקה בעקבות האצה פתאומית אחרי עמידה ברמזור.מבחינת התנהגות הרכב הרגשתי שצריך להפעיל יותר כוח על הברקס על מנת להאט..(קשה לי להגיד בוודאות.. אולי סתם דמיונות בגלל הלחץ של הנורה..)
 7. נדלקה נורת HOLD במאזדה 2 שנת 2014 הנורה דלקה מס' דקות עד שבצעתי תדלוק והתנעת הרכב מחדש. בנסיעה אח"כ לא נדלקה הנורה.. האם יש מה לדאוג? יש לי עוד נסיעה ארוכה היום ולא אספיק להגיע למוסך..
 8. הפלוס הגדול ברכב צבעוני הוא בחניונים מעיפים מבט והוא בולט בין כל האפורים הלבנים המשעממיים..
 9. לפני כחצי שנה תבעתי את הביטוח לאחר תאונה שלא באשמתי כאשר היה בוחן תנועה שאישר זאת. כעת במועד חידוש הפוליסה יש לי עלייה של כ1000 שח במקיף. תבעתי את הפוליסה כי הנזק ברכבי הסתכם ל15 אלף שח לנהג הפוגע לא היה ביטוח. נכון להיום התיק בהוצל"פ. האם זה הגיוני שבמצב כזה שחברת הביטוח לא מצליחה לגבות את הכסף מהפוגע, אני בעונש של עליית הפרמיה???
 10. קיבלתי לפני מספר ימים דוח חניה מהמשטרה עבור חניה עם הפרעה לתנועה. סמל סעיף 5938. מועד ביצוע העבירה היה לפני כחצי שנה. בברור מול המשטרה אין תמונות. לא זכור לי כזה כזה מקרה.. מדובר במרכז מסחרי שאין בו בעיות של חנייה.. הדוח הוא 250 ש"ח ללא נקודות. שאלתי - אם אין תמונות ונניח ארצה להשפט, איך ניתן להוכיח שנעשתה כאן עבירה? מילה שלי מול שוטר? מה דעתכם?
 11. מי שבנתיב הפנימי צריך לבדוק ולצאת רק כשאין רכב בנתיב החיצוני
 12. שאלה בכביש בעל 3 נתיבים (או יותר), רכב א' בנתיב הימני רוצה לעבור לנתיב האמצעי. רכב ב' בנתיב השמאלי רוצה לעבור לנתיב באמצעי. של מי הזכות?
 13. שלום רציתי לשאול אם משהו כאן התנסה בשרות של פנגו לגבי איסוף רכב לטסט ולקיחת רכב לטיפול שנתי. עלות 288 ש"ח כלומר 24 ש"ח לחודש. תודה מראש לעוזרים.
 14. Mc20

  שלט נהג חדש - למי שכבר לא כזה

  בכל השנתיים שאחרי הוצאת הרישיון שמתי שלט נהג חדש רק פעם אחת. זה כמו אות קלון מבחינת היחס של הנהגים האחרים. לדעתי אין צורך לשים כזה שלט כשכל נהג מיומן קולט לבד מי חדש בכביש ומי לא.. בקיצור אין לזה משמעות. אם זה יעשה לה טוב סבבה.. זה פסיכולוגי ולא יותר.
×
×
 • Create New...