Jump to content

ברז

 • פרסום הודעות

  18
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות ברז

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. לא נראה לי שיש לי דרך לא לציין שזו הייתה פרסה, אין סיבה נראית לעין שאכנס לחניה הפרטית של השכנים... להם לא נגרם נזק בכלל ולי נגרם נזק שאינו גבוה במיוחד אבל אין מצב שאשלם על זה במלואו מכיסי. להבנתי יש לה אחריות של 50% לפחות וכך גם הגיבו לי מלומדי הפורום. בנוסף, לה לא נגרם נזק בכלל ומכיוון שהיא לא מוכנה לשלם, מה אכפת לי לתבוע? הכי גרוע אשלם מכיסי בדיוק כמו שהיה קורה אם לא הייתי תובע... לצערי אין לי מצלמת רכב אבל למיטב הבנתי אין לי סיכון בנקיטת הליך משפטי. מכיוון שאין לי ביטוח מקיף, איך אני מציג את שערוך הנזק? דרך הצעת מחיר ממוסך מורשה?
 2. אבל יש לי הקלטה עם הגרסא שלהם שרק טוענת שהיא התחילה את הרוורס לפני, לא שום דבר נוסף. השאלה שלי האם זה בכלל משנה מבחינת האשמה.
 3. תודה למגיבים. יש לי הקלטה שלו שהיא הייתה ברוורס, וזה לא בר וויכוח. העניין הוא שלטענתו היא התחילה את הרוורס ורק אחר כך "השתחלתי" מאחוריה. כלומר, לפי טענתי אני ווידאתי שאין הפרעה לתנועה והיא זו שלא שמה לב, ולפי טענתו היא זו שווידאה שאין הפרעה לתנועה ואני יצרתי את ההפרעה. מה קורה במצב כזה? היא בוודאי זו שפגעה בי, גם בזווית הפגיעה זה ברור וגם בהקלטה. אפילו אם היא התחילה את הרוורס לפני ש"השתחלתי" אם היא הייתה מסתכלת במראות זה בוודאות לא היה קורה, מה עוד שצפרתי וזה עדיין לא גרם לה להסתכל סביב.
 4. מתאר את הסיטואציה המעט מורכבת בצירוף ציורים לכל שלב. 1 חניתי במקביל למדרכה ורציתי לצאת לנתיב הנגדי (לעשות פרסה), השכנה ממול חנתה בחנייה הפרטית שלה ורצתה לצאת לכיוון ההפוך. חיכיתי שהיא תצא בכדי שיהיה פנוי. (תמונה 1) 2 היא יצאה והתקדמה מעט, ונצמדה לנתיב השמאלי שלה מכיוון שהיה רכב שחסם את הנתיב הימני. (תמונה 2) 3 התחלתי לבצע את הפרסה וכאשר הגעתי למצב בו צריך לשלב לרוורס עצרתי את הרכב והסתכלתי סביב לוודא שאני יכול להשלים את הפרסה. (תמונה 3) 4 פתאום אני רואה שהיא מתחילה לנסוע ברוורס לכיווני! צפרתי בכדי שתשים לב תוך כדי שאני מנסה לשלב לרוורס מהר ולהמנע מהתאונה. (תמונה 4) 5 ל
 5. צודק, פשוט אין לי מושג על מחירים וכו', טיפול ראשון לרכב ראשון... ננסה... תכל'ס בעל מקצוע יש לך להמליץ?
 6. שווה את הכאב ראש? למה לא ללכת לבעל המקצוע באופן ישיר?
 7. היי. פיאט פנדה הדור החדש (ידני) זקוק לטיפול 90k פלוס החלפת טיימינג, מחפש מוסך אמין ומקצועי באזור ירושלים או מודיעין. ביררתי אצל מורשה יבואן, והמחירים היו די מופקעים. יש המלצות?
 8. תודה רבה למגיבים. נראה שבאמת אעשה טיפול כולל טיימינג... יש לכם אולי מוסך להמליץ באזור מודיעין?
 9. שלום לכולם. לפני כחודשיים קניתי פיאט פנדה (ידנית. סוף 2012, לאחר מתיחת הפנים) יד2, ולמרות שבדקתי את הטיפולים מסתבר שפישלתי והרכב היה אמור לעבור לפני כחצי שנה טיפול 90K, לאחר שעברו 24 חודש מטיפול K60 (הרכב עם 75K ק"מ). מוסך מורשה יבואן הציע לי 2200 ש"ח כולל טיימינג, ו1,000 ש"ח רק לטיפול. האם יש בכלל צורך להחליף טיימינג? הרכב עובד פיקס ללא בעיות ולמיטב הבנתי הטיימינג שורד יפה בפנדות הללו ואין סיבה למהר להחליף. בנוסף, המחיר נשמע לי מופקע ולא סביר. האם יש בכלל סיבה לעבוד עם מוסך מורשה יבואן או שעדיף לי פשוט ללכת למוסך מורשה רגיל? ושאלה אחרונה, האם יש לכם להציע לי מוסך מורשה טוב באזור מודיע
 10. תודה רבה, עזרתם מאד! אלך למוסך להסקת מסקנות
 11. מועדים לשמחה. דגם: פיאט פנדה ONE 2012 ידני. 73K ק"מ. אתמול פרסמתי פה תוצאות של בדיקה שנעשתה לפני שלושה חודשים ע"י החברה שהמוכר רצה לעשות איתה טרייד אין, אך הרכב שהוצע לו היה פגום והעסקה לא יצאה לפועל. אך הבדיקה, כמובן, נשארה. מכמה סיבות החלטתי היום לקחת את הרכב לבדיקה נוספת והתוצאות של שני הבדיקות לפניכם. אשמח להבהרות לגבי הבדיקות, ממה עליי לחשוש ומה לא צריך להדאיג אותי. מה כסת"ח ומה אמיתי? מה יהיו העלויות לדעתכם? בתודה רבה על העזרה. הבדיקה היום: קומפרסיה היום: בדיקה ישנה: תודה רבה לכולם! עצות יתקבלו בברכה.
 12. תודה על התגובות. אשלים את החסר: בעל הרכב אותו אני מעוניין לקנות היה אמור לעשות טרייד אין עם טרייד-מוביל. שני הרכבים עברו בדיקה, אבל לרכב אותו רצה לרכוש הייתהבעיה בשלדה. העסקה בוטלה אבל הבדיקות נשארו. אני כנראה אעביר אותו בדיקה גם כן בגלל החששות שנזכרו, אבל רצוני לדעת האם מהטופס הנזכר -אם הוא משקף נאמנה את מצב הרכב- יש מה לחשוש. אני מבין מכם שלא. הדגם הוא ידני. אבקש ממנו לשלוח את תוצאות מבחן הקומפרסיה.
 13. מועדים לשמחה. מדובר בפיאט פנדה ONE (הדגם החדש) משנת 2012. 72K ק"מ. מה משמעות התוצאות? מה כסת"ח? מה העלויות המשוערות לדעתכם? וכמובן, כמה קריטי? אשמח לעזרה.
 14. תודה. מדובר בפנדה גיר ידני. האם ישנה עדיפות למכון בדיקה על פני מוסך רגיל?
 15. שלום למומחים. אני מתעניין בפיאט פנדה 2012 עם 72k. כיוון שזו רכישה ראשונה של רכב, המידע היחיד שיש לי הוא אינטרנטי. אז ככה- בנוסף לדברים הכלליים אני רוצה לוודא האם הוחלף קלאץ' ומה מצבו, וכך לגבי רצועת טיימינג. הבנתי שבמכונים לבדיקה יש הרבה כסת''ח ולכן אתה לא יודע מה באמת בעייתי ומה נכתב לכסת''ח. האם עדיף לבדוק במוסך וזהו? וכמובן, לשאלה המרכזית- לאחר חוו''ד המלומדת, אנא המליצו על בעל מקצוע כזה באיזור ירושלים. תודה!
×
×
 • Create New...