Jump to content

Acoca_N

 • הודעות

  116
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Acoca_N

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

6

מוניטין

 1. שלמה סיקסט - יונדאי טוסון רמת גימור Luxury 8,900 ש"ח מקדמה, 2,760 ש"ח לחודש, 36 חודשים. 20,000 ק"מ בשנה (אפשר להגדיל ל - 25,000 ק"מ בתוספת תשלום), ביטוחים, טיפולים (כולל בלמים), אי-השבה לקדמות, ביטול השתתפות עצמית, מצבר וסט צמיגים. ניתן לצאת מהעסקה ולהחזיר את הרכב בכל שלב, קנס היציאה - 2,000 ש"ח
 2. Acoca_N

  רשמית: טסלה בישראל

  אתה צודק, אך העניין הוא סוג התלונה. כדוגמא ניקח את הטוסון, אני בטוח שמתוך אלפי האנשים שהזמינו מבלי להכיר את הרכב, חלקם גילו חוסר התאמה לצרכים שלהם והתבאסו. אבל בוא, יש הבדל עצום לבין מה שקורה עם טסלה...
 3. Acoca_N

  רשמית: טסלה בישראל

  לא הבנתי, אתה חושב שרוב ציבור רוכשי הטסלה היו מודעים לבעיות ורכשו בכל מקרה?
 4. Acoca_N

  רשמית: טסלה בישראל

  "לפחות"?! זאת החובה שלהם לתקן. אם אני הייתי צריך לבזבז אפילו יום עבודה אחד בגלל תקלה כזאת או אחרת ברכב שחודשיים על הכביש אז הייתי מאוד מתבאס. הרוב המוחלט של הרכבים לא רואים מוסך בשנים הראשונות שלהם מעבר לטיפול שנתי. כמות התקלות שרכבי טסלה חווים בארץ היא בלתי מתקבלת על הדעת. תוסיף לזה מרכז שירות אחד על כל הארץ עם זמני המתנה של חודש. אני שמח שלא הייתי פזיז והצלחתי לעמוד בפיתוי של להזמין את הפרופורמנס, שום תאוצה, מהירה ככל שתהיה לא שווה את זה. חברה פח.
 5. Acoca_N

  רשמית: טסלה בישראל

  חבר קיבל את הטסלה שלו לפני כחודשיים, כבר הספיק לבזבז שני ימי עבודה מלאים עקב תקלות וביקור במוסך שלהם. תקלה ראשונה, דלת תא המטען לא נפתחת. תקלה שנייה, מזגן לא עובד, פתח קריאת שירות לפני 4 ימים, התור הפנוי הראשון - 17/8. אחרי צעקות ותחנונים הסכימו לקבל אותו יום למחרת. הגיע למוסך בעשר בבוקר, סיים בשלוש. בזמן הזה היו חמישה רכבים לפניו, ועוד חיכו מספר רכבים אחריו. אני מנחש בזהירות שהם מטפלים לפחות בעשרה רכבים מדי יום, כפול 20 ימי עבודה... זה נשמע לכם כמו מספרים הגיוניים לרכב חדש שיש ממנו סך הכל 3000 על הכביש?
 6. Acoca_N

  בדרך? פולקסווגן ID4 Pure

  יש הערכות/שמועות מתי זה אמור לקרות?
 7. Acoca_N

  בדרך? פולקסווגן ID4 Pure

  אתה מתכוון למודל y או ה ev6?
 8. Acoca_N

  בדרך? פולקסווגן ID4 Pure

  טווח מבאס. והטווח הריאלי יהיה עוד יותר מבאס. אולי אעדיף להסתפק ב - GT LINE עם טווח גדול יותר. כנראה שטסלה 3 פרופרמנס חזרה לרשימה שלי. יש צפי הגעה למודל Y?
 9. Acoca_N

  בדרך? פולקסווגן ID4 Pure

  גם אני מחכה לדגם ה GT, האם נכון להסיק שהוא לא יגיע לפה לפני אמצע 2022? לפי הפירסומים טווח הנסיעה הוא כ 510 ק"מ, איך זה ירד ל 410 - 395?
 10. אני הזמנתי ונתתי מקמדה על ה GT LINE באוגוסט. בסוף דצמבר הרכב הגיע לארץ והתבקשתי להעביר את יתרת התשלום. אפילו לא ציינו שהמחיר התייקר. הרכב נמסר לפני עשרה ימים.
 11. גם אנחנו היינו באותה התלבטות, לבסוף בחרנו ב - 2008 GT Line. קיבלנו אותה לפני מספר ימים. הקאמיק נפסלה עקב כיעור חיצוני בלתי נסבל ותא נוסעים אפרורי. המאזדה נפסלה עקב ישיבה נמוכה וצפיפות בתא הנוסעים היוצרת תחושה קלסטרופובית.
 12. אז בוא נדייק, לא היית חייב, רצית. אני בהחלט מודע לשם הרכב, אך אני חושב שהבינו אותי מבלי שאכתוב את המילה קרוס... אבל בכל מקרה תודה על ההבהרה, זה בהחלט מאוד רלבנטי, מדוייק, תורם לדיון ועוזר לפותח השירשור להחליט אם כדאי לו לרכוש את הרכב או לא.
 13. אני נוהג על אקליפס כבר שנתיים, אם הייתי צריך לבחור שוב אז כנראה הוא היה בתחתית הרשימה. זה לא רכב גרוע, אבל לא יותר מבינוני. איכות הרכבה לא משהו, קירקושים מכל חלקי הרכב, אין תיקון סטייה, בקרת שיוט לא מתפקדת הכי טוב, בידוד רעשים גרוע, תא מטען קטן, ספסל אחורי צפוץ ללא פתחי מיזוג ושקעי טעינה. הרכב לא מרוסן עם רכינה מוגזמת בפניות. לזכותו שילוב גיר+מנוע טוב. בקיצור, בסביבת המחירים של האקליפס יש רכבים טובים יותר. בהצלחה
 14. חושב על רכישה של הדגם החדש של הסנטה פה שאמור להגיע שנה הבאה, עם ירידת ערך כזאת אולי מוטב שאשקול מחדש. מה היה מחיר הרכב כשרכשת אותו מהחברה?
 15. בנזין. לא מתחברים לדיזל. חבל שלא מייבאים את הרכב עם המנוע החזק יותר. למרות שזה היה עוד יותר מקשה על ההחלטה... 😀 ד"א, רכב המבחן היה ללא גג נפתח. לא הייתה בעיה להרים את המושב עד לגובה המקסימלי ושעדיין ישאר מרווח סביר בין הראש לתקרת הרכב (1.85 מ', אוהבים לשבת זקוף וגבוה). אני לא בטוח שזה בהכרח זהה, אבל ב 3008 עם הגג הנפתח אין אפשרות להרים את המושב לגובה המקסימלי מבלי לגעת עם הראש בתקרה. במאזדה אין את הבעיה הזאת. אשמח אם מי שהתנסה יתן את דעתו בעניין.
×
×
 • תוכן חדש...