Jump to content

amos2

 • פרסום הודעות

  14
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות amos2

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. פעם חשבו ככה בעוד סקטורים עד שקרו מקרים. אם היום היה מקובל (מבוקש) לבקש בטחונות אז זה לא היה כזה יקר. במצב הנוכחי אבחר לקחת את הסיכון.
 2. אני קונה מיבואן. אבל מה לעשות, מפחד. עבדתי קשה בשביל הכסף הזה. קראתי עכשיו שהיה נסיונות בכנסת לחייב מוכרים (יבואנים וכו) לתת ערבויות. לא ברור לי אם זה עבר והאם עלות הערבות היא על הקונה או המוכר. היבואן שאני קונה ממנו אמר שזה אפשרי, אבל עולה 4% ממחיר הרכב, שזה המון.
 3. היי, אני עומד לקנות רכב והגיע הזמן לפתוח את הארנק ..., ואז אני תוהה, מהרגע שאני משלם ועד לרגע שהרכב נרשם על שמי עובר שבוע שבועיים. בזמן הזה הכל יכול להיות ואין לי שום הגנה, רק קבלה. בשבילם זה כסף קטן, אבל בשבילי זה המון. מה עושים? מה מקובל? תודה מראש, ע.
 4. כן, חדשים מהחברה. אני מתכוון לרעש בנסיעה מ 60 קמש בערך. מניח שזה מגיע בעיקר ממנוע, גלגלים וכו. זה לא שזה הפרמטר היחיד שחשוב לי, פשוט אין לי איך לבדוק את זה, אז חשבתי אולי יש איזה מדד/דירוג בעניין. גם אם לא מדוייק או רשמי.
 5. איזה רכבים חדשים בטווח של 69K-89K הם הכי שקטים / מבודדים מבפנים? והאם זה משהו שאפשר לשפר אחרי הקניה?
 6. אחלה, תודה. רשום על הצמיג מאיפה זה? אחרת, איך אפשר לוודא?
 7. הבעיה עם טורקיה זה מקצועי טכני או אידיאולוגי רגשי? (לא שאני מחבב אותם ...)
 8. חיפשתי את ה EFFIGRIP, ופה ראיתי שיש כמה תתי סוגים (יקרים שם, אבל גילית שיש תתי סוגים): 195/50R15 82V EFFICIENTGRIP FP TL 195/50R15 82V EFFIGRIP PERF FP TL 195/50R15 82H EFFIGRIP PERF FP TL מה ההבדלים? זה משנה? לגבי 82H, אני לא מתקרב למהירויות הללו, זה עדיין חשוב?
 9. שאלתי גם על פרונט, כי ביד 2 הרבה רושמים בקטן, פרונט ב X כסף. וגם שאני מחפש בגוגל צמיגים, אני מקבל הרבה כיוון פרונט. לגבי רעש, מדובר על רעש מחוץ לרכב, כן? אז למה זה חשוב לי כנהג? (מי נוסע עם חלונות פתוחים?). אני רואה שההבדל במחירים הוא זניח, ובהודעות שונות בפורומים, מעדיפים את ה Goodyear EFFIGRIP מ Dunlop SPFM800, אז נראה לי אלך על ה EFFIGRIP. עדיין אשמח להמלצות באזורים שציינתי. תודה לכולם, ע.
 10. היי, פעם ראשונה מחליף צמיגים (4) לרכב, אחרי 5 שנים. ברשותכם כמה שאלות. 1 - יש למישהו המלצה לפנצריה באזור רמת השרון - הרצליה - נתניה? 2 - צריך גם לעשות איזון וכיוון? זה בדרך כלל כלול במחיר? אם לא, כמה זה עולה? 3 - מה לגבי הגלגל הרזבי, גם / לא צריך להחליף? 4. לגבי הצמיג עצמו - ברשיון רכב רשום 195/50R15 82V. יש לי Hankook K107 וסבבה לי (בתור אחד שלא מבין בתחום ונוהג כדי להגיע). אני מתכוון להחזיק את הרכב כל עוד שהוא לא רואה מוסך, שזה כמובן אי אפשר לדעת מתי זה. פה אני רואה ש Falken ZE914 קצת יותר טוב וקצת יותר זול, ו Dunlop SPFM800, Goodyear EFFIGRIP PERF יותר טובים אבל יותר יקרים. השאלה היא האם שווה הנתונים שם (אחיזת כביש ודלק) באמת אומרים משהו, או שזה משהו שהיצרן רושם. האם שווה לשלם יותר? 5 - עוד משהו שצריך לדעת לפני שניגשים לפנצריה? תודה מראש, ע.
 11. sperial, לשאלותיך, יש לי ביטוח מקיף, והבנתי שלא שווה לי להפעיל אותו, אלא אם משהו יסתבך. הנהג מייד הודה באשמה, ואמר לי להיות איתו בקשר אם יהיה בעיות. אבל אני אתמודד עם הביטוח שלו, לא איתו. יש לי גם סרטון שמראה את התאונה, וברור (לדעת הדיוט כמוני) שהוא אשם. הוא הפנה אותי לביטוח כי הנזק (החיצוני) שלו היה פי כמה משלי, אז ברור לי שהוא הפעיל את הביטוח. אין לי בעיה לשלם עכשיו 12K ולקבל את זה עוד שנתיים בתוספת ריבית והצמדה. יש לי בעיה לקחת סיכונים בדבר שאני לא מבין בו ולא "מגיע" לי. השאלה היא האם אני כנפגע אמור לחפור פה, כי אחכ זה עלול להיות נדון בבית משפט, או לסמוך על המוסך (בנוגע למחירים וצורת התיקון), ו 12K זה מחיר סביר שחברת הביטוח שלא, אולי תקח את זה הזמן, אבל לא סביר שלא תשלם בסןף.
 12. הא, עוד משהו, בכוונה ביקשתי שמאי שמקובל על חברת הביטוח שלי וחברת הביטוח של הרכב הפוגע. עדיין חברת הביטוח של הרכב הפוגע יכולה לבקש שמאי מטעמה? ואם כן, איך זה בדיוק מבוצע, הרי הרכב עכשיו נכנס לתיקון. אני צריך להביא להם את הרכב כדי שיבדקו אותו?
 13. אסף, הרכב בן 4.5. מה הכוונה רשאית? בכדי שתוכל לעשות זאת, אני צריך לפנות אליהם אם ההצעת המחיר, לא? האם זה התהליך המקובל/חובה? ישה, אין לי בעיה לתת צק, ושהם ישלמו לי עוד שנה. יש לי בעיה שאין לי על מי לסמוך. יש לי הרגשה שלמוסך שלי יותר חשוב לו העבודה מאשר לעזור לי. ורק במקרה יש לנו אינטרסים משותפים. זה עדיין עדיף לי ממישהו שאין לו בכלל אינטרס או שיש לו אינטרס הפוך. אני בסך הכל רוצה להחזיר את המצב לקדמותו, בלי להפסיד או להרוויח מזה. ולצורך העניין, שהבעיות יסודרו, בלי בעיות בטיחות, בלי שאצטרך בסוף לשלם על זה (ירידת ערך או חלק מהתיקון), וכל זה במינימום כאב ראש. כנראה שאני מבקש יותר מדי . מה אתם מציעים לעשות?
 14. היי לפני כמה ימים רכב התנגש בי מאחור, בזמן שעצרתי לאיטי בכניסה לכיכר. יש לי סרטון קצר שצולם על ידי רוכב אופניים, שמראה את התאונה. דיברתי עם חברת הביטוח שלי, והגעתי למסקנה שעדיף ללכת על מסלול של דרישה בשם, שבו הם מלווים אותי ומתעסקים בבירוקרטיה, אבל משפטית אני הוא זה שתובע את הביטוח של הפוגע, ואני אמור לתת את הצקים למוסך ולשמאי. הלכתי עם הרכב למוסך הקבוע שלי, לבדיקה עם שמאי שעובד עם הביטוח שלי והביטוח של הרכב הפוגע. למרות שבמבט ראשון וחיצונית נראה שהנזק קטן, הם הראו לי קמט פה וקמט שם, וצריך להחליף הרבה דברים. סה"כ הצעת מחיר כולל חלקים ועבודה, כ 12K שח (שווי רכב לפי מחירון הוא 29K). את הדוח שמאי, כולל צילומים, קבלות וכו, אני מקבל בסיום העבודה, ואז אני מביא להם את הצקים. חשוב לי להדגיש שאין לי שום הבנה ברכבים, מעבר לדעת איך להגיע מנקודה A לנקודה B, וזאת תאונה ראשונה שלי. עכשיו לשאלות: 1. האם למרות שלכאורה ברורה אשמת הרכב הפוגע, האם חברת הביטוח שלו יכולה למצוא הסבר למה הם משלמים רק %X? 2. בהנחה והם ייקחו אחריות, האם אני אמור לבדוק מה מחליפים לי ואיזה מחירים נותנים לי? כלומר, הביטוח של הפוגע עדיין יכול להגיד לי (משפטית) שהוא משלם רק %X בגלל שהמחיר יקר מדי, שלא הייתי חייב להחליף ושאפשר היה לתקן או טענה בסגנון? או שברגע שיש שמאי + מוסך אני יכול לסמוך על הניתוח שלהם? 3. האם אני אמור בכלל לדבר בשלב הזה עם חברת הביטוח של הרכב הפוגע? או רק אחרי כל התיקונים, ושליחת התביעה? 4. 12K נשמע לי הרבה כסף. במיוחד, שזה לא יעזור לי מבחינת זה ששווי הרכב יירד בגלל התאונה, למרות התיקונים. האם יש מסלול כזה, שבו אני מקבל %X מהכסף במקום לתקן? נשמע לי עדיף 5. מקווה שזה לא מאוחר מדי, ולפני שאני מאשר למוסך להזמין חלקים ולהתחיל בטיפול, יש עוד טיפים? תודה מראש ושבת שלום, ע.
×
×
 • Create New...