Jump to content

KingKiddo1

 • פרסום הודעות

  12
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות KingKiddo1

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  הרצליה
 • תחביבים
  ציור, צילום, מפגשי רכבים, מחשב
 • מקצוע
  לומד
 1. הגיוני שזה יהיה שונה? והאם באמת אי אפשר לשנות מידה בכלל? כי זה ממש לא הגיוני שכן יש סיוויקים עם המידה שאני רוצה ברישיון
 2. אני די בטוח שפעם שעברה העבירו לי את הפוסט למקום אחר ונתנו לי תשובה שלא ענתה לי על הבעיה.. יש לי סיוויק 95, DX סדאן, עכשיו אני רוצה לאשר 195/55/15 ובמכון רישוי הרצליה הוא אומר שאין שום מידות שאני יכול לאשר לרכב שלי.. בדק במחשב ואין מידה אחת, מה אני יכול לעשות עם זה? ראיתי מספיק סיוויקים עם המידה, הזאת מאושרת ברישיון..
 3. יש לי הונדה סיוויק 95, סדאן.. עכשיו יש עליה 175/65R14 ואני רוצה לשנות את המידה ל195/55R15 הלכתי לרב בוחן במכון שעברתי בו טסט והוא פשוט אמר לי אין מידות חוקיות, תיגש למרכז שירות של הונדה ותבקש מהם אישור.. גם שם.. תשובה שלילית, שאסור לי.. עכשיו שלחו לי איזשהו דף שרשום עליו מידות של גלגלים לסיוויק 95 והמידה שאני רוצה נמצאת שם.. וגם יש לא מעט כאלו רכבים עם אותם מידות מאושרות ברישיון.. איך אני עושה את זה?
 4. קניתי הונדה סיוויק 95, יש לה מנוע 1.5, D15Z6 ברישיון, עכשיו אני רוצה להחליף מנוע ל1.6 ולהכניס את זה לרישיון, מה התהליך שצריך לעבור בשביל שזה יקרה?
 5. יש את המעקה בתחילת הבור, איתו לא הייתה בעיה בכלל, זה קרה בסוף הבור, במעקה שם.. אני לא זזתי בכלל כשלא אמרו לי, וכשהוא כן אמר לי לזוז קדימה זזתי פחות ממה שנאמר לי ולאט לאט התקדמתי, אחרי זה המשכתי להתקדם אחרי שהוא אמר לי 3 פעמים ואז נתלש הדוד.. ואז כמובן שלקחתי קצת ברוורס לאחר שאמרו לי כדי להוציא את זה, שמתי בבגאז' והתקדמתי
 6. ברור שהרכב לא בגובהו המקורי, אכן הבולמים והקפיצים עייפים וזה דבר שאני מתכנן להחליף בזמן הקרוב אבל ברגע שהמכון רואה רכב שהוא נמוך הם צריכים לקחת את זה בחשבון, מה יקרה אם יגיע לשם רכב ספורט שברגיל שלו הוא נמוך.. בכל מקרה, פיצוי בכתב? מה זאת אומרת?
 7. נכשל על משולש קדמי ימין, מערכת פליטה, זיהום ונזילה מההגה משהו כזה
 8. אין לי דרך לראות איפה הדוד שלי נמצא ביחס למעקה הזה שנמצא שם.. הבן אדם שמתחת צריך לראות שהכל בסדר ואז להגיד לי לנסוע.. ומעבר לזה.. מה אני עושה במצב שעוצר אותי שוטר עכשיו עד שאני אתקן את זה? לפתוח לו בגאז' ולהראות לו את הדוד והארכה של הזמן של הטסט?
 9. לא יודע אם זה מתאים לפורום הזה או לא אבל אני אסביר בכל זאת את המצב קניתי הונדה סיוויק 95 לפני כשבוע וחצי, ונסעתי היום להעביר אותה טסט בטייבה, עכשיו אחרי שעמדתי שם בתור ועברתי לבדיקה עצמה, הגעתי לבור, עכשיו מסביב לבור יש מין מעקה נמוך כזה, אני מניח כדי שרכבים לא יכנסו לבור בטעות או משהו כזה, בקיצור.. אני עובר מעל הבור, ועומד מעל איפה שאמרו לי לעמוד, הבן אדם אמר לי 3 פעמים להתחיל לנסוע, והתחלתי לאט לנסוע, ואז פתאום שמעתי רעש חזק מאחורה, מסתבר שנעקר לי כל הדוד האחורי בגלל המעקה הזה, והטמבון יצא קצת מהמקום.. הם אומרים שזה אשמתי.. עכשיו הרכב סטוק לחלוטין, אין שום הנמכה או משהו כזה.. על מי חלה
 10. סוג רכב (כולל מנוע): סקודה אוקטביה 1.2TSI שנה: 2013 סוג הגיר: DSG7 במידה והייתה תקלה בגיר מה התקלה: לא נכנס להילוך בכלל. באיזה ק"מ אירעה התקלה: באזור ה125,000, יכול להיות שהיה גם לפני שהרכב היה בבעלותנו מה הוחלף: מכרטוניק, לפי מיטב ידיעתי. מה הק"מ הנוכחי: 165,000 האם מאז היו בעיות נוספות: רעידות בהילוכים ראשונים.. משאבת מים הלכה אבל זה לא קשור לגיר.
 11. תודה, הצלחנו לפתוח אבל עכשיו יש את הבעיה עם המצבר לא יודע בדיוק מה יש, ננסה להטעין.. תודה רבה אפשר לסגור את זה
 12. אני כותב בשביל אבא שלי כי הוא לא יודע להשתמש בפורומים, יש לנו אוקטביה דור 3 שנת 2013 1.2 TSI ואתמול אחרי שחזרנו הביתה הוא נעל אותה ובבוקר הוא בא לפתוח עם השלט ולא קורה כלום, למזלנו הוא השאיר חלון פתוח מאחורה אז נכנסתי וניסיתי להדליק את הרכב ואי אפשר, גם אי אפשר לשלב לניוטרל בשביל לדחוף את הרכב לגרר.. השאלה שלי אם יש דרך לפתוח את הדלתות ואת המכסה מנוע
×
×
 • תוכן חדש...