Jump to content

mr.drift

 • הודעות

  12
 • כאן מאז:

הנקודות של mr.drift

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. תודה ישה על התגובה המהירה. אפעל כעצתך. האם אוכל להגיש את המכתב לתובע באמצעות טפסי פניות נהגים של משטרת ישראל (https://forms.gov.il/globaldata/getsequence/[email protected])? האם בטיעוני כלפי התובע כדי לציין את מספר התיק או ההליך בבית המשפט בבאר שבע?
 2. כתוב כך: 13.8 - נוכח מידותיו/משקלו הושארה הודעה לנמען 18.8 - הושארה הודעה 2 לנמען 2.9 - לא נדרש בידי הנמען ויוחזר לשולח 7.9 - בתהליך החזרה לשולח 7.9 - הוחזר לשולח
 3. יש עדכון. קיבלתי בדואר דרישה לתשלום חוב עבור קנס שלא קיבלתי עד עכשיו. הקנס הוא עבור אותה עברה, מהירות במצלמת א'3 - בדרך שאינה עירונית 26-40 קמ"ש. בגלל שלא קיבלתי את הדוח בזמן אני לא יכול לבקש להישפט עליו גם. ביררתי באמצעות מספר דואר רשום שקיבלתי, ואכן, הוא הגיע לדואר באזור מגורי אבל לא לקחתי אותו. אז עבור העברה הראשונה (8 נקודות) - אני במשפט שנדחה עד ה25.1 ובעבור העברה השנייה (8 נקודות) - יש לי קנס שצבר ריבית על שמי. 1. אם אשלם את הקנס השני - האם זה ישפיע על המשפט של הקנס הראשון כי הודתי באשמה? 2. האם אני צריך לנסות לדרוש לקבל את הקנס השני? אין לי דרך להוכיח כי לא היה באפשרותי לקבל אותו 3. שלחתי עכשיו בקשה למשרד התחבורה לקבלת מצב עדכני של נקודות תחבורה לרעתי. על פי זכרוני אין לי נקודות בשנתיים האחרונות. אם אקבל 8+8 על העברות הנ"ל - למה אני צפוי? תודה
 4. בסופו של דבר לא היה מספיק זמן להגיש בקשה לדחייה, אז הגעתי לבית המשפט לתעבורה בבת ים וביקשתי מהשופטת דחיה. כשהיא שאלה מה הסיבה אמרתי כי אני יודע שמתנהל הליך משפטי בנוגע לאמינותם והייתי רוצה להערך. היא דחתה - אבל לתאריך מאוד קרוב - ה25.1.2021. מה הייתם ממליצים לעשות עכשיו?
 5. בתחילת השנה מצלמת מהירות א3 צילמה אותי על מהירות 80 שמותר 50. קיבלתי 10 נקודות + 1500 שקל קנס. החלטתי אז להגיש בקשה להישפט כי הבנתי שיש עם המצלמות בעיות עם האמינות שלהם. המשפט התעבורתי ממש בקרוב - מה אתם ממליצים לעשות? אין לי עו"ד. יכול להיות שיתנו לי עונש גבוה יותר? תודה
 6. תודה. כן, מבין כי השופט יראה את המקרה וישפוט אותו לגופו. אני בטוח בצידקתי, מה שכן, כנראה שלא יהיה קל להוכיח אותה. אין לי מצלמה ברכב, אבל גם אם הייתה לי, הוא הגיח מאחורי ככה שאני לא בטוח עד כמה היא יכלה לעזור. כרגע נשלחה לביטוח של הרוכב הודעה על אי הסכמה. נראה איך יתקדם משם. אם ישנם עוד דברים שיכולים לעזור לי, אשמח לשמוע. אני יעדכן.
 7. עוד משהו. אם כטענתו של הרוכב אכן פגעתי בו - הוא לא היה צריך לתבוע אותי / את הביטוח שלי קודם? אם אין באמת תביעות כנגדי, זה יכול להעיד על משהו? יש מישהו שהתנסה במקרה דומה?
 8. לפני כחודש נסעתי על דרך קיבוץ גלויות בתל אביב - 3 נתיבים - כאשר אני נוסע בנתיב הימני ביותר. רוכב קטנוע הגיח מאחורי (מצידו הימני של הרכב) וניסה לעקוף אותי מצד ימין, כאשר מימינו רכבים חונים. תוך כדי העקיפה רוכב הקטנוע שרט לי את 2 הדלתות הימניות עם הארגז שלו (ארגז רחב מאוד, קטנוע שליחויות). החלפנו פרטים. תיקנתי את הנזק (כמה אלפים), השארתי צ'ק דחוי ל-3 חודשים למוסך ולא הפעלתי את הפוליסה. היום התקשרו אלי מהמוסך (הם מטפלים בתביעה) וטענו כי איילון (הביטוח של הרוכב) מתנער מהתביעה והרוכב טוען שזו בכלל אשמתי - שסטיתי לנתיב שלו ואני התנגשתי בו. יש לי תמונות לאחר האירוע שמתעדות את הקטנוע כאשר הוא נמצא מימיני, והרכב שלי נימצא במרכז הנתיב הימני ביותר. בנוסף, לעניות דעתי, אופי הפגיעה (שריטה לאורך הרכב) יכולה להעיד שלא הייתה פה פגיעה נקודתית שיכלה להגרם אם נכנסתי בו. בנוסף הקטנוע עומד בצילום, אם באמת הייתי נכנס בו לטענתו, כיצד הוא נשאר עומד? אשמח לשמוע מה חברי הפורום הנכבדים חושבים.
 9. רציתי לעדכן כי החלטתי לתקן את התקלה אצל המוסך ש moni5 ציין למעלה. מוט ההגה שופץ, ותיבת הסנסורים הוחלפה והתקלה באמת נעלמה אבל מאז שהתקלה נעלמה אני מרגיש שההגה נהיה קשה יותר במצב הרגיל שלו. ובמצב CITY הוא רך יותר אבל אני לא רוצה לנהוג על המצב הזה כל הזמן, מרגיש לא אמיתי. אני רוצה לשאול - האם ההגה הנוקשה יותר בעצם חזר למצב הרגיל שלו, או שזו תקלה נוספת? מה אתם אומרים?
 10. תודה ליאב על התגובה. פעם אחרונה שהחלפתי מצבר הייתה לפני שנתיים בערך. באמת שאני חושב על זה - המערכת שמכבה את האוטו ברמזור (נראה לי סטארט-סטופ) גם כבר לא עובדת כמה זמן. האמת שהייתי שמח שהיא לא עובדת, לא אוהב אותה אז הפתרון להחליף מצבר? מה זה אומר 'איפוס'?
 11. שלום, חיפשתי הרבה בגוגל ומצאתי את השרשור הזה. למרות שהוא ישן - אני מקווה שהוא יכול לעזור לי. יש לי פונטו 2010 גם (עם לדים מאחורה - צורה חדשה) ויש לי אותה תקלה. אני חייב לציין שלא תמיד זה קורה הנורת אזהרה צהובה עיגול בתוכו משולש והודעות באנגלית על hillhold וגם ASR. גם שמתי לב שאם אני מזיז את ההגה לאחר חצי סיבוב מפתח בלי להתניע - התקלה לא מופיע. גם לי המליצו להחליף הגה בעלות מאוד גדולה של אלפי שקלים. איך מה שקרה פה נפתר בסוף? מה יכולה להיות הבעיה? תודה לעונים
×
×
 • תוכן חדש...