Jump to content

idnile

 • הודעות

  17
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של idnile

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. מוסיף לשאלה - לגבי הprimacy 4, האם הם מתייבשים\נשחקים מהר באקלים שלנו, כי הבנתי שהenergy saver של מישלן בעיתיים בקטע הזה. נ.ב יש לי Efficient grip performance כמעט 4 שנים והם בקושי נשחקו אחרי 60,000 קמ ו3.5 שנים בשמש, וחושב אם להחליף לאותו דגם או לprimacy 4
 2. קמתי בבוקר לרכב נפול - פנצר בצמיג הקדמי. מההחלפה לרזרבי ובדיקה מהירה נראה שהאויר יוצא מאיפה שעשו תיקון פנצר (פטריה) בעבר. השאלה היא האם זה בר תיקון או שחובה להחליף את הצמיג.
 3. שלום לכולם. לאחר סדרת טיפולים מאכזבים בכמה וכמה מוסכים בארץ החלטתי להחליף שמן לבד השנה. אני מחפש המלצות איפה לקנות שמן מנוע ופילטר לשמן מנוע באיזור הרצליה-נתניה בדגש על חלקים מקוריים ובמחיר טוב.
 4. שלום לכולם. חיפשתי קצת בפורום ולא מצאתי התייחסות מעמיקה מספיק. עברתי טסט לפני כמה ימים ותהיתי מה תפקידו של מכשיר הבדיקה של הפנסים. ראיתי שיש מעין מערכת מראות כזו שהבוחן מחליק לאורך קדמת הרכב שלוכדת האור. תהיתי מה היא בודקת, הרי זה לא יכול להיות עוצמת אור מקסימלית כי ברכבים החדשים עם הלד העוצמה היא פי כמה וכמה יותר מהרכבים עם ההלוגן. זו לא יכולה להיות הזוית של האור, כי אצלי האור הנמוך מכוון גבוה מאוד כמתאים לרכב מ2008 ועלול לעיתים לגרום לסנוורים ובכל זאת עברתי. אגב ניסיתי להנמיך אותו ללא הצלחה וגם באחד הטיפולים ביקשתי מהמוסך והרכב חזר אלי באותו מצב באמתלה ש"לא צריך", אז אני מנמיך אותו מהבקר עם הגלגלת שמיועד למתי שמעמיסים מטען כבר מאחורה והרכב מתרומם מקדימה, אבל בטסט החזרתי את הבקר למצב המקורי. אז מה בעצם בודק המכשיר הזה?
 5. יש לי קורולה 08 סאן רובוטית 1598. עשיתי טיפול באוגוסט ושאלו אותי אם יש בעיות אמרתי שההגה נוטה בכ5 מעלות ימינה אמרו שצריך לעשות כיוון פרונט. אני נוסע ככה מאז לא יודע איפה לעשות אני כבר מפחד לשחוק את הצמיגים. מחפש מקום מומלץ באיזור רמת השרון או יש אליהו בת"א. ד"א כמה זמן זה לוקח בערך ומה טווח המחירים?
 6. קרה לי אותו הדבר רק שהיום עצרתי פעמיים והמנוע נכבה! (קורולה 08 רובוטים)
 7. אמרו שיש נזילה מהמים (קירור) ושזה נובע מחוסר תקינות של המשאבה. QUOTE=fusion-x;5192969]אני מניח שהתכוונת למוסך מורשה יבואן ולא למוסך מורשה "רגיל" (מוסך שמאושר ומפוקח מטעם משרד התחבורה). מכיוון שהרכב כבר לא באחריות ובגלל שאתה חושש ומעלה חשדות בנוגע לאמינות וכו', אזי הייתי מציע לך להיכנס למוסך מורשה מרכזי/יבואן טויוטה אחר (להילוך שישי למשל, יש מוסך נוסף ברחוב בן צבי ביפו - תבדוק המלצות), או לחילפוין להיכנס למוסך מורשה "רגיל". הכי חשוב לבדוק המלצות לפני שנכנסים למוסך. זה סניף בן של הילוך שישי ביפו.
 8. יש לי קורולה 08 שטופלה רק במוסכים מורשים. הלכתי היום לטיפול בפעם הראשונה שם (הילוך שישי רחוב מיטב ת"א). נתנו לי הצעה לטיפול 135 (טיפול קטן) ב800 שקל בערך. שעה אחר כך מתקשר אליי אחד העובדים ואומר שצריך גם להחליף מוטות קישור (לא מבחינה בטיחותית אבל בשביל הטסט) ושיש נזילת מים וצריך להחליף משאבת מים. אה וגם מסנן אוויר. ההצעה החדשה היא ע"ס 3000 שח. אני הולך למוסך מורשה משתי סיבות: 1. כדי להתחייב על תקינות מכאנית בעת מכירת הרכב. 2. בשביל אמינות הטיפול. השאלה היא אם אני באמת יכול לסמוך על מוסך מורשה בכלל ועל המוסך הזה בפרט שהם לא "מתקנים" דברים שלא מקולקלים. תודה
 9. עכשיו גם הנורה של בלם היד והנורה של הגה כוח נדלקו על פניו הכל תקין. כנראה מצבר?
 10. הכוונה היא שהמהירות והסלד יורדים ל0 - הטריפ לא מתאפס וגם התחנות ברדיו לא מתאפסות. (מה שבד"כ קורה כשמנתקים את המצבר או את החשמלמ מהרדיו\מלוח המכוונים) המצבר מעולם לא עשה בעיות רק שהייתה מעט אבקה לבנה על המינוס כשפתחתי אותו- ניסיתי להעיף אותה עם נשיפה אבל לא העלמתי את כולה. יש אפשרות לבדוק את המצבר?
 11. בכל מקרה - בבעית חיישן או כל בעיה שלא מכאנית בפועל הABS עדיין יעבוד?
×
×
 • תוכן חדש...