Jump to content

Arbeitong

 • פרסום הודעות

  13
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Arbeitong

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. זהו שאף אחד לא אמר יותר מדיי, בעיה פנימית במנוע. לא שווה להתעסק ברכב. בעיית מנוע... בזה זה הסתיים
 2. לא מעשן ולא אוכל הרבה שמן
 3. אז מה אתה מציע? אני מטופל במוסך שמתמחה בצרפתיות, ולחוות דעת שנייה הלכתי ליבואן לובינסקי שורק, שזה המרכזי בארץ שווה לבדוק גם בגבע?
 4. העניין הוא שפחות משתלם לי "להפטר" ממנו ולהתחיל בחיפושים אחר רכב חדש, שיעלה לי פי כמה וכמה יותר. מעדיף לסדר את העניין ולמשוך איתו מס' שנים נוספות. 108000 אני ממרכז הארץ כן, יצא לי לשמוע עליו. אבדוק את העניין.
 5. אהלן חברים, אני בעלים של סיטרואן C4 2013 צורה חדשה, מנוע 120 כ"ס. מזה מס' חודשים סובל מתקלה של רעידות, נורת CHECK ENGINE שנדלקת, עם התראות על "ENGINE MANAGEMENT SYSTEM FAULTY" באבחון במוסך, מדובר על MISFIRE באחד מהצילינדרים. הוחלפו פלאגים, כמו כן, נבדק עניין הקויילים. נאמר לי שאין מה לעשות ומדובר בתקלה פנימית במנוע, ושיש להחליפו. ניגשתי לחוות דעת שנייה בלובינסקי בשורק, שגם שם נאמר לי שמדובר במנוע, ואין מה להתעסק עם הרכב. זרקו לי מחיר אסטרונומי עם הצעת מחיר הזויה ונשלחתי לדרכי. חשוב לי לציין, שהתופעה בדר"כ מתחילה לאחר מס' דקות נסיעה, ובדר"כ במצב של עצ
 6. אהלן חברים, בת זוגתי רכשה פיג'ו 206 שנת 2008 תל אביבית טיפוסית - מלאה מכל הטובין של המכות צד\דלת\כנף וכו'... בקיצור זוועה קוסמטית... אני תוהה לעצמי כמה תעלה צביעה מחדש של הרכב? (צבעו שחור) כמובן כולל טיפול בכלל המכות והשפשופים. האם סדר גודל של 3000 ש"ח יספיקו לעניין? חשוב לי לציין שאני לא מצפה לקבל את הצביעה הכי איכותית הקיימת בשוק...אני ריאלי לחלוטין מודה מראש :)
 7. מישהו מכיר קופונים ל Viofo A129 ?
 8. יכול להיות שאני סתם פרנואיד יתר על המידע, כי כאמור הרכב אחרי טיפול מוסך מאסיבי, לאחר תאונה וגם לאחר כיוון פרונט. וזה אכן נשמע כמו משאבה כפי שמאור טוען. זה תקין?
 9. אהלן, לאחרונה שמתי לב לחריקות מוזרות, בעת סיבוב ההגה למצבי קיצון (או עד הסוף שמאלה או ימינה), בדר"כ בעת חנייה, או עמידה. החריקות נשמעות בעת ההגעה ל"סוף ההגה", ונשמעות כמעין שחרור גז/לחץ בתוספת טיק מתכתי בודד. יש לציין שהוחלפו ציריות ומשולשים לפני כשבוע. אשמח לתשובה... על מה מדובר?
 10. צביקה, אני בהחלט מזהה את הג'מיני שלך. אהלן!! בשאפט העריכו את הנזק, כרגע לפחות (בלי להכנס לסיבוכים אפשריים והגיוניים נוספים) בכ--7000-6000 ש"ח. האם יהיה לי משתלם לתקן ולמכור? אני בספק. יש למישהו טלפונים של פירוקיות הוגנות באזור המרכז?
 11. נסעתי בערך על 60-70 קמ"ש. עזבו, אני יודע שיצאתי דביל ועדיף היה לעלות עם הרכב על הבאמפר ולספוג את המכה ממנו, מאשר לנסות לבצע תמרון ברגע האחרון. הרכב יד 2, עם 155 אלף. טופל לכל אורך הדרך במוסך שאפט של ניצן ודודי. הטסט בעוד 7 חודשים!
 12. אני מבין שמרחב האופציות שלי הוא מצומצם, איך אני לא מצליח לקלוט איך על רכב, עם מנוע תקין שהעלות שלו(לדעתי, ואני לא איש מקצוע), היא לפחות 4000 ש"ח. מציעים לי סכומים עלובים שכאלה?
 13. אשמח לעזרה מחבריי הפורום היקרים. ברשותי פיג'ו 206 ידנית דגם XS, שנת 2002. שלשום, לצערי הרב, נקלעתי לתאונה "קלה", בה בעקבות נסיון התחמקות כושל מבאמפר גבוה במיוחד, הרכב עלה על המדרכה והושבת עם פגיעות במשולש הימני, הצירייה, הסרן האחורי ו2 הג'אנטים הימניים. בעקבות סיבות כלכליות וענייני כדאיות, אני נוטה שלא לטפל בו, אלא לנסות "להפטר" ממנו. להבנתי, במידה ואמסור אותו לפירוק לא אראה יותר מ2500 ש"ח, אך אני מסרב להשלים עם עובדה זו. יש לציין שמלבד הפגיעות שציינתי, שאר חלקי הרכב תקינים לחלוטין ואפילו השלדה ללא פגיעות בעקבות התאונה. המנוע, הגיר ואפילו המזגן עובדים בשיא הכוח. מה הייתם עושים במקו
×
×
 • תוכן חדש...