Jump to content

Success Kid

 • פרסום הודעות

  9
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Success Kid

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. אני גם לאחורנה נפטרתי מסנטרה 2018. נותרתי עם רשמים זהים. מקלל את היום שרגלי דרכה בניסאן. שבוע אחרי שקיבלתי את המפתחות כבר התחלתי להרגיש שעבדו עליי. גיר מגעיל, הססני ובכללי הרגשה שהרכב לא סוחב.. שלא לדבר על המראות - ממש הרגשתי שמסוכן לנהוג.
 2. אין לי שום התחייבות בנוגע למחיר. מצד שני, הם סגרו לי בבנק את ההלוואה בבנק עבור הרכב הישן והוציאו מכתב עם יתרה עדכנית עבור הרכב החדש. הבנק שלי כבר העביר להם את היתרה הזאת כך שהכל צריך להיות סגור. כך שמהבחינה הזאת לדעתי הם לא יכולים לחזור בהם. הדבר היחיד שהם יכולים לעשות זה להנפיץ ירידות ערך מוגזמות. הרי אני מקבל מהם מחירון על הישן, אך הם הורידו לי על התאונה שהרכב שלי עבר. סך הכל זה מעליב אותי כל העניין. לא מתלהב מזה שאני צריך לעמוד בכל התנאים שלהם, לבצע הכל בזמן ולתקתק כמו שצריך והם מצד שני יכולים להרשות לעצמם לדפוק אותי במקומות הקטנים האלה. מצד שני אתם צודקים. ל
 3. אם ניצמד לחוזה שנחתם - אז הרכב הישן כלל לא מוזכר. אפילו לא פעם אחת. זה מה שאני מנסה אבל נענה באטימות מוחלטת. מבחינתם עד שאני לא משלם הרכב החדש לא עובר אבזור ולא כלום ויעכבו לי את המסירה עד להודעה חדשה. הם רוצים לקבל את ההפרש כל חודש בניגוד למה שסוכם.
 4. נכון, פרנציפ לא תמיד עובד לטובתי. אבל מעולם לא אמרתי שהמטרה שלי היא להתעשר בסוף כל הסיפור הזה. אני בסך הכל רוצה שהם יכבדו את העסקה שהם בעצמם הציעו לי ויגבו ממני את הכסף בסוף התקופה כמו שקבענו מראש. זה חזירות לשנות באמצע. בסך הכל אני רוצה לדעת אם מה שהם דורשים זה דבר שהוא מקובל או סתם חלטורה שלהם. שוב אני מדגיש שאין עוררין על זה שאני חייב לשלם את הירידת ערך - העניין הוא רק מתי אני אמור לשלם אותה.
 5. שלום לכולם. אני שלב אחד לפני שאני מפוצץ עסקת טרייד-אין (מאוד משתלמת לדעתי) ואני צריך קצת ייעוץ. אז התהליך של הטרייד-אין החל לפני קצת פחות מחודש. מה כן קרה עד כה: סגרנו מחירים - סגרנו מחיר על הרכב החדש, וסגרנו מחיר עבור הרכב הישן. הסוכנות סגרה את ההלוואה שלי מול הבנק בגין הרכב הישן. הבנק העביר כסף לסוכנות בגין הרכב החדש. מסירת הרכב החדש נקבעה לסוף ינואר או תחילת פברואר 2018. מסירת הרכב הישן נקבעה לסוף ינואר 2018. יוצא ככה שהם סוגרים לי את הלוואת הרכב הישן ואני ממשיך להשתמש בו עד יום המסירה. התנאי שלהם היה הוא שביום המסירה אני משלים את ירידת הערך של הרכב הישן
 6. בדקתי קצת והבנתי שהרנו מגאן לא מומלצת בגלל שעלולים להתעורר אצלה בעיות בחשמל, גיר לא אמין ועלות טיפול גובהה (בגלל מיקום מנוע "לא סטנדרטי"?) בכל מקרה, הבנתי שעדיף לי להתרחק ממכוניות צרפתיות. מה אתם אומרים על סקודה פאביה? או ניסאן אלמרה?
 7. אוטומט. לא משנה לי אם מיני או משפחתי, זה רכב רק בשבילי.
 8. שלום, אני מחפש רכב לנסיעות קצרות במחיר עד 20,000 ש"ח. (בערך 10 ק"מ לכיוון 3-4 פעמים בשבוע) אני לא נעול על משהו ספציפי אבל בינתיים ראיתי שמגאן II משנת 2008 פחות או יותר בתקציב. מה אתם אומרים עליה?
 9. שלום, אני אמור לקבל את הרכב בעוד כשבועיים, ובינתיים הציעו לי להתקין לו מצלמת רוורס כולל מערכת iGO (משום מה לא מגיע מובנה באבזור שבחרתי) בעלות של 6000 ש"ח. לדעתי זה מאוד יקר, במיוחד אחרי שראיתי ב eBay מצלמות רוורס בעלות של 25 דולר. בכל מקרה, מישהו פה מכיר את קצת הרכב? האם התשתית (הכבלים והכל) מוכנה להתקנה של מצלמה או שאני צריך גם להתחיל להעביר כבלים? איך בדיוק מערכת המולטימדיה תזהה שהתקנתי מצלמה? זה פונקציה שנפתחת לבד או שיש לעדכן את מערכת ההפעלה במוסך? תודה!
×
×
 • תוכן חדש...