Jump to content

moose

 • הודעות

  39
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

הנקודות של moose

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. שלום. סוזוקי קרוס אובר (שנת 2017). הרכב התחפר בבוץ. חולץ בשלום. עכשיו רועד/רוטט במהירות של 70 קמ"ש ומעלה. לקחתי לשטיפה (רגילה) - כנראה שעזר קצת, אבל התופעה עדיין קיימת ומורגשת בהחלט. לפני שאני לוקח לכיוון פרונט / איזון גלגלים - רוצה למצות את האופציה של השטיפה. מישהו מכיר שטיפת מכוניות עם התמחות בהורדת בוץ מגלגלים או משהו כזה? קראתי המלצות על לשים את הרכב על רמפה, להוריד גלגלים ולשטוף עם שפריצר מקצועי מלמטה... איפה אפשר לקבל שירות כזה? עדיפות למקומות במרכז / שפלה / (רחובות) תודה רבה!!!
 2. פירוט העבירה: נהגת ברכב הנ"ל שהיו מותקנות בו חגורות בטיחות, מבלי שהיית חגור בחגורת בטיחות, בניגוד לתקנה 83 ב' (א) לתקנות התעבורה. סעיף ד': נסיבות המקרה "במהלך סיור שגרתי בניידת סמוייה ______ כביש ארבע לצפון בנתיב שני מימין הבחנתי ברכב הנ"ל שנסע על נתיב ראשון מימין דרך חלון שמאלי קדמי של הרכב הנ"ל שהיה נקי וללא הפרעה בנהג אשר נוהג ללא חגורת בטיחות על גופו כאשר החגורה נמצאת במקומה באופן ישר. כרזתי לנהג לעצור בשול ימין תוך שקר עין רצוף ניגשתי והסברתי את מהות העבירה. ראות טובה, אור יום, נהג לבדו וחולצתו אפורה בהירה. סעיף ה': דברי מקבל הדו"ח הייתי עם חגורה זה היה מתחת ליד
 3. שלום, עצר אותי שוטר תוך כדי נסיעה, בטענה שנהגתי ללא חגורה. הסברתי (והראיתי) לו שהחגורה הייתה עלי, אולם עברה מתחת לזרוע (בבית שחי השמאלי), ולא מעל הכתף. הוא טען שהוא ראה שהיא הייתה מיושרת ומקבילה לחלון ולא ראה בכלל שהיא הייתה באלכסון כלשהו. זה גם מה שנרשם בדו"ח פחות או יותר. 250 ש"ח כנס + 6 נקודות. האם יש טעם / סיכוי כלשהו ללכת לבית משפט ולנסות להסביר לשופט שזה לא מדוייק שהחגורה בכלל לא הייתה עלי? או "לבלוע" את ה-250 ש"ח כנס וה-6 נק' וזהו...? השוטר אמר שגם אם אכן החגורה הייתה מתחת לזרוע, ולא מעל הכתף, זו גם עבירה על החוק. השאלה האם הענישה במקרה כזה אותו הדבר כאילו נוסעים ללא חגורה בכלל? תודה רבה, וחג שמח.
 4. שלום, רכב - מאזדה 3, שנת 2008. מה זה אומר האייקון שהופיע? משהו שקשור לכריות אוויר, נדמה לי, לא? איך מבטלים אותו? תודה מראש!
 5. שלום, מצ"ב תמונה עם האייקון שפתאום הופיע לי על הדש בורד (מאזדה 3). מישהו יודע על מה מדובר? תודה רבה!
 6. שלום, (מתנצל מראש אם זה לא מתאים לפורום הזה. אנא תפנו אותי איזה פורום יותר רלוונטי). אנא ראו את שתי התמונות המצ"ב. הפעלתי פנגו. עדיין קיבלתי דו"ח (250 ש"ח), על כך שחניתי עם 2 הגלגלים על המדרכה. למרות שיש שלט שאומר שמותר. הניחוש שלי הוא שחניתי לפני השלט, והוא תקף רק לאחרי? מה אתם אומרים? תודה מראש.
 7. באמת? כנראה לחצתי על משהו ולא שמתי לב... איך מפעילים / מבטלים את זה? שוב תודה רבה!
 8. שלום, קפץ לי האייקון שמופיע בתמונה המצורפת. מדובר על סוזוקי קרוס אובר, מודל 2017. מישהו יודע מה זה? תודה רבה!
 9. שלום, (מקווה שזה הפורום הרלוונטי) רכשתי לא מזמן רכב סוזוקי קרוסאובר חדשה מהיבואן. שידרגתי למערכת מולטימדיה, וקיבלתי ביחד עם הרכב, מפורק, את הרדיו דיסק המקורי שמגיע עם הרכב (ראו תמונה מצורפת). מישהו יודע לתת הערכת מחיר לרדיו דיסק כזה? תודה ושבוע טוב.
 10. שלום, רכשתי רכב חדש (סוזוקי) מסוכנות. בגלל הסוף שנה, אני כעת מחכה לחודש ינואר ע"מ שתאריך עלייה על הכביש יהיה 2017. נאמר לי בסוכנות ששנת היצור הינה 2016. האם זה בסדר? זה משנה? תודה רבה.
 11. שלום, רכב חדש. סוזוקי קרוס אובר לעומת קיה פורטה. מיועד רכב משפחתי (כרגע יש שני ילדים קטנים). מה חשוב לנו? מן הסתם רכב מרווח, תא מטען גדול, צריכת דלק נמוכה. אשמח לשמוע בעד/נגד של כל רכב. אגב, לגבי הסוזוקי מדובר ברכישה ישירות מסוכנות. לגבי הקיה מדובר ברכישה משלמה סיקטס, במסלול שלהם של תשלומים חודשיים ל-3 שנים.... תודה רבה.
 12. שלום, בשעה טובה הזמנו רכב. חדש מסוכנות. עכשיו יש שתי אופציות: א) לקחת שנת 2016, מקבלים את הרכב תוך שבועיים. ב) לקחת שנת 2017, מקבלים את הרכב, במקרה הטוב, תוך חודשיים. מנסה להבין/לכמת את המשמעות של ההבדל. כרגע אנחנו במצב של די חייבים את הרכב כמה שיותר מהר, ברמה של אם הולכים על האופציה של 2017, כנראה נצטרך בחודשיים האלו לקחת רכב בשכירות ליום/יומיים, פעם בשבוע או משהו כזה... אני מניח שאם בעוד X שנים נרצה למכור לאדם פרטי, אז חודשיים הבדל בעלייה על הכביש לא יהיו משמעותיים, נכון? מדובר רק אם נרצה למכור לאיזו סוכנות ליסיניג/טרייד אין, משהו כזה? על כמה פער מדובר? שווה להמתין? כמובן שמבחינת הקנייה כרגע, אין שום הבדל בסכום הרכישה. אגב, מדובר על סוזוקי קרוסאובר. תודה רבה ושבת שלום.
 13. moose

  סוכנות ניו-דרייב

  יש לך המלצה על סוכנות ספציפית? פרטי העסקה של ניו דרייב מופיעים באתר שלהם.
 14. שלום, מתלבט אם לרכוש מהם רכש חדש בתוכנית שלהם של ההחזר החודשי (ללא עלות מוקדמת, החזר של 36 תשלומים, וכו'....). שמעתי קצת ביקורות לא טובות עליהם (לא משהו מבוסס, יותר שמועה...). למישהו היה ניסיון טוב/רע איתם? תודה רבה.
×
×
 • תוכן חדש...