Jump to content

nnnnn

 • הודעות

  12
 • כאן מאז:

הנקודות של nnnnn

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. הכוונה ליד שנייה כמובן אפשר גם ידני, אפשר מיני אבל לא פיצפון, שאפשר לשבת מאחורה 2 אנשים בסבבה אשמח להמלצות והכוונות, במיוחד ממי שיש לו רכב שעונה על הדרישות ומבסוט! תודה רבה
 2. בחיי שזה 4 חודשים, אני חסומה לשים פה לינקים אבל חפשו בגוגל: דו''ח התנועה לא הגיע תוך 4 חודשים
 3. לפני 5 חודשים קיבלתי דו"ח משטרה על חנייה בניגוד לתמרור האוסר חנייה (432 למי שזה מעניין אותו) מספר שאלות: 1- האם ייתכן שהמשטרה צילמה את הרכב ולא רשמה על הדוח שהרכב צולם? אם לא, כיצד הם יכולים לטעון איפה בדיוק חניתי? (בכתובת שהשוטר רשם בדו"ח יש מקומות חנייה מותרים ומקומות חנייה אסורים) 2- חפרתי קצת באינטרנט ומצאתי שיש חוק התישנות של 3 חודשים על דוחות שלא נמסרו לנהג (מכיוון שלא מצפים מהנהג שיזכור מה קרה לפני יותר מ3 חודשים במידה ולא נעצר על העבירה במקום). למישהו יש ידע מבוסס על החוק הזה? האם זה תקף בדוחות חנייה או רק בדוחות מצלמת מהירות\תמרור? מישהו הצליח אולי לבטל דו"ח בעזרת החוק הזה? תודה על העזרה!
 4. קיבלתי דו"ח משטרתי על השמשה ("הדבקה") בעקבות חנייה במקום אסור. האם נכונה השמועה שדו"חות משטרתיים לא בהכרח מקבלים בדואר, אלא רק כשהקנס גדל וכבר אי אפשר לטעון מכתב ערעור (במידה וישלחו לי את הדו"ח יש מצב שאוכל לערער, התמרור המורה על איסור החנייה מוסתר לגמרי ע"י עץ ויש ברשותי צילום). נשמע לי קצת לא הגיוני- אם מישהו לקח את הדו"ח מהשמשה הרי שלא ראיתי אותו ולא זכיתי להזדמנות לערער. כמובן שאני מעדיפה לא להתעסק עם הערעור עד שאקבל את הדו"ח בדואר, בתקווה שאולי לא יגיע.. מישהו יודע האם מחובתם לשלוח את הדוח בדואר? ואם כן- כעבור כמה זמן זה צריך לקרות וכמה זמן יהיה לי לערער לאחר מכן?
 5. איכשהו כל הנתונים באתר הזה נראים לי הזויים (כל מיני דגמים שהאוטומט שלהם צרוך פחות מידני ?!) מישהו שמחזיק את האוטו יודע נתונים אמיתיים?
 6. תודה על התשובות, פרסמתי גם בפורום אחזקה.. אשמח לשמוע דעה אם יש ממישהו שיש לו את הרכב או שמכיר טוב את התפקוד שלו במציאות .. ולשאלתך- הזמנתי satin Grey metallic הסוכן אמר שיש רק אותו, או כסף או שמפניה כרגע
 7. שלום! שאלתי בפורום ייעוץ לרכישת רכב והפנו אותי לפה אשמח לעזרתכם- האם מישהו פה יודע מהי צריכת הדלק (עירוני ובין עירוני) של סקודה פאביה חדשה 1.4 ידנית בפועל? תודה!
 8. הייתי אתמול בסוכנות של פאביה ושילמתי את המקדמה על הדגם 1.4 הידני שבמבצע יש נתון מדאיג ברכב שגורם לי להסס אם לבצע את ההזמנה- הצריכת דלק שלו, על הניר היא נראית לי קצת גבוהה לגודל שלו.. למישהו יש מושג מה קורה עם הצריכה שלו בפועל?
 9. nnnnn

  סוזוקי אלטו

  תודה על כל התשובות! בעקרון ההתלבטות שלי כרגע היא סוזוקי אלטו חדשה או פיאט פנדה חדשה. בעקבות מבצע שהיה השבוע בסוכנות של פיאט המחיר של שתיהן זהה ועומד על 60 אלף- זה 20 אלף שח פחות מהמחיר הרגיל של פיאט חדשה בסוכנות, מה שגם נשמע לי הנחה מעט מוגזמת, שאולי צריך להיות משהו מסריח מאחוריה. ההתלבטות שלי היא- מצד אחד הפיאט בעלת מנוע גדול יותר ומעט יותר מרווחת (העניין עם החלונות האחוריים בסוזוקי קצת מגוחך, לא?) ומצד שני לסוזוקי יש שם מעולה כרכב יפני ויש מצב שהוא יותר ישמור על ערכו. מה אתם אומרים?
 10. היי, אני מתעניין בקניית סוזוקי אלטו ואשמח לקבל חוות דעתכם. רב הנסיעות שלי הינן בתוך העיר אך משהו כמו נסיעה-שתיים בשבוע הן מחוץ ואז זה עליות\ירידות של ירושלים. אני מוכן לסבול מהירות לא מדהימה בנסיעות אלו, אבל האם זה לא גומר את הרכב הזה? האם זה שימוש סביר בו? עד כמה הוא זוחל בעליות (יורד ל80 קמש בעליות או הרבה מתחת?) אשמח אם מישהו שמכיר אותו מקרוב יכול לתת לי חוות דעת על עוצמה, תקלות, יתרונות\חסרונות וכו דבר נוסף- רכב חדש מהחברה עולה 59 בעוד רכב שנה על הכביש (עדיין באחריות) עולה כ45-48. קיים היצע די נרחב. מה דעתכם? האם שווה להשקיע את ההפרש או שהירידת ערך מספיק משמעותית כך שעדיף לי רכב בן שנה?
 11. הי! ברצוני לתקן פגיעת פח קטנה, 15X15 סמ בערך, שיש לי על הבגז (פגו 407). האם מישהו שמע על המוצר הזה לתיקון ביתי: אזהרות? המלצות? דרך אחרת מומלצת? תודה!!
×
×
 • תוכן חדש...