Jump to content
קיבלנו דיווח על בעיה בחידוש מנויים. אם חוויתם בעיה דומה, שלחו הודעה פרטית למשתמש "פבל" ונעזור לכם

liron021

 • פרסום הודעות

  42
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי liron021

 1. כן. העיקר שנפתר. מחר אחזור למכון טסטים ברעננה ואגש לטסט חוזר.
 2. זה סורק תקלות של אנג'י. קניתי לפני שנתיים. מאז האפליקציה שלהם פשטה רגל או משהו (כי היא היתה ז בל של אפליקציה. יותר פרסומית מאשר שימושית ומקצועית). אבל אפשר להשתמש עם אפליקציות אחרות שיש בשוק. תוך שניות והנורה התאפסה. סתם ניסיתי ופתאום הצלחתי... איזה כיף. תודה בכל מקרה!
 3. יששששששש!!!!!!! הצלחתי לכבות את הנורה המעצבנת הזאת שכבר שנה דולקת לי! לא צריך מוסך, ולא צריך סורק תקלות במאות שקלים ולא צריך לנתק מצבר לכמה שעות. צריך רק אפליקציה חינמית באנדרואיד בשם Torque lite + רכיב OBDII (שעולה כמה שקלים ב-EBAY). אני השתמשתי ברכיב ENGIE שקניתי בזמנו ב-50 שקלים. חיברתי אותו לשקע (מתחת להגה ברוב הרכבים) כשהרכב כבוי. מתחברים עם הבלותוס' של הסלולרי, נכנסים לאפליקציה (מוודאים שרשום בצד שמאל למעלה Connected to ECU OK. לוחצים על "הגדרות" > Fault Codes...> ואז יש אפשרות או להציג את התקלות או "לנקות" את התקלות Clear logged faults, לחיצה על OK ופוףף ה
 4. תודה! כן, חשבתי לקנות כזה באמת שיהיה לי אחד. לך יש כזה? כמה זה צריך לעלות? זה קורא וגם מאפס תקלות? אתמול ניתקתי את המצבר לשעה אחת. אבל זה לא עזר. הנורית עדיין דולקת מהשנייה הראשונה שפותחים סוויץ. אני חושב לעצמי אולי 24 שעות ניתוק יעשו את העבודה. האם מישהו יודע לאמר לי אם זה יעזור? אגב, המוסכניק אמר לי שניתוק מצבר לא יעזור והוא גם הפחיד אותי ואמר: שניתוק מצבר יכול לעשות נזק חמור למחשב הרכב!! ניתוק מצבר באמת מסוכן למחשב הרכב או שהוא סתם מערבב אותי? אני מכפר סבא. שכונת הדרים
 5. אהלן! יש לי פורד פוקוס 2009. היום הכשילו אותי טסט. פסלו אותי אוטומטית בגלל מנורת מנוע כתומה דולקת. אפילו לא עשו לי בדיקת זיהום אויר. ישר הכשילו אותי. כל השאר היה מצויין. לפני שנה כשהנורה נדלקה, חיברתי במוסך סורק רכב והתקלה היתה אינג'קטור מספר 2 (כנאה זקוק לניקוי). המכונאי שם לי תוסף דלק לניקוי אינג'קטורים וכיבה לי את הנורה. הוא אמר שהיא תידלק שוב עד שהחומר יתחיל לעבוד והוא אמר לי לחזור אליו שיכבה את הנורה הכתומה שוב. עברה כבר שנה ולא חזרתי למוסך מאז כי עברתי לעיר אחרת. והמוסך ליד הבית שלי רוצה 150 שקל בשביל לכבות את הנורה. למה זה כזה יקר???? כולה דקה עבודה. אני לא מבין את
 6. סליחה, התוסף שמכרו לי היה: LIQUI-MOLY FUEL INJECTION CLEANER
 7. מצטרף לשאלה. אשמח גם לשמוע תשובה. בכל מקרה, לפני שבוע הגעתי למוסך עם מנורת מנוע ומנוע מגמגם (כאילו רוצה להיכבות לפעמים). במוסך התחברו למחשב רכב ואמרו לי שיש תקלה באינג'קטור מספר 2. מכרו לי את התוסף הנ"ל ב-100 שקלים. שפכו את כל התכולה (300 מ"ל) לתוך הטנק דלק (היה לי 3/4 מיכל מלא). אני לא יודע מה זה עשה, אבל אני רק יודע שהתקלה לא חזרה מאז ונסעתי כמעט כל יום.
 8. עדכון, לפני 4 ימים הייתי במוסך בואדי ג'וז בירושלים. בעל המוסך התחבר למחשב וטען שלא מדובר בחיישן אלא ב"אינג'קטור מספר 2". הוא אמר שאפשר לנקות את האינגטור אבל יותר פשוט להוסיף למיכל הדלק תוסף ניקוי אינגקטורים. מכר לי ב-100 שקלים תוסף "LIQUI-MOLY". מאז נסעתי כבר 160 ק"מ ובנתיים אין זכר לתקלה. מנורת מנוע נדלקה שוב כבר ביום הראשון, אבל הוא אמר לי שאם היא תדלק שוב תחזור אליי ואכבה לך אותה. מה אתם אומרים? יכול להיות שזה כל הסיפור? תוסף קסמים?
 9. האם ה"תקלה" התחילה לאחר החלפה/ניתוק מצבר? אני לא יודע לגבי פוקוס 2012 אבל אצלי בפוקוס 2009 המערכת שמע דורשת קוד לאחר החלפת מצבר. הקוד (4 ספרות) כתוב לך על מדבקה לבנה שמודבקת בתוך התא כפפות. תזין את הקוד והמערכת תיפתח.
 10. כמו שחשבת. התקלה לא היתה קשורה למצתים. עכשיו חזרתי מנסיעה ועדיין התקלה קיימת. המנוע "קצת נחנק" וכאילו עומד להיכבות, אבל אם נותנים גז חזק אז פתאום הוא נפתח והאוטו מזנק קדימה. כבר אין נורת מנוע כי במוסך כיבו לי אותה. אולי מדובר באיזה צינור "נשם" שהתפוצץ או משהו ויש בריחה של אויר? ואם כן, איך מחשב רכב יכול לאתר משהו כזה?
 11. תודה. בינתיים הנורית לא דולקת. הרכב היה דלוק שעה לאחר הטיפול.
 12. אז בקיצור נראה לי שהם סתם מחרטטים אותי שם או שהם לא בדיוק יודעים. נקווה שהכל היה בגלל הפלאגים. עכשיו אני גם לא יודע האם היה צורך להחליף את הדיסקים. צילמתי את הדיסקים לפני ואחרי. האם מישהו יכול לאמר לי אם הדיסק באמת היה זקוק להחלפה? זה הדיסק הישן שהחליפו, והתמונה השנייה זה הדיסק החדש הקוריאני.
 13. אמרו שזה בכלל ממיר קטליטי, שצריך להחליף, שזה עולה 1000 ש"ח להחליף. יכול להיות? בנתיים התקלה של גמגום מנוע/דוושת גז לא מגיבה, לא חזרה מאז החלפת הפלגים. תודה על ההצעה. הייתי במוסך היום. עשו טיפול שנתי. מקווה שהתקלה היתה קשורה לפלגים התקולים שהיו לי והוחלפו. אבל אמרו לי שיכול להיות שהתקלה היא בממיר הקטליטי. שצריך להחליף. 1000 ש"ח החלפה. בנתיים עוד לא החלפתי. עשו לי טיפול שנתי + פלאגים + ברס קידמי + דיסקים קידמיים ב-1200 ש"ח. נראה לי שהמחיר גבוה מידי (מוסך בכפר קאסם).
 14. נכנסתי למוסך היום בכפר קאסם: עשו לי טיפול שנתי הכולל: פילטר אויר, פילטר שמן + שמן, פלאגים, ברקסים קידמיים + דיסקים (קוריאנים) גבו לי 1,200 ש"ח? איך המחיר? הגיוני?
 15. אני עכשיו באיזור כפר סבא, בימים הקרובים. אני לא מכיר פה מישהו באיזור. אני מקווה שזה לא הגיר..
 16. אז חיישן חמצן תקול לא גורם לתסמין שרשמתי? התקלה חמורה יותר? יכול להיות פלאגים ישנים?
 17. כן. צודק. ניידת השירות תפסה אותי לא מוכן ודחקה אותי לפינה. סטייל "אני הולך!!" רוצה או לא רוצה? הרכב לא מניע והניידת לא חוזרת שוב.
 18. שלום! עקב נורת מנוע שנדלקה לי (פורד פוקוס 2009) חיברתי את רכיב אנג'י וקיבלתי קוד תקלה P0130 (O2 Sensor - Circuit Malfunction Bank 1 Sensor 1) התסמין: בזמן נסיעה פתאום הרכב לא מגיב לדוושת הגז. כאילו רוצה להכבות. האם התקלה מתאימה לתסמין? המוסך שלי נמצא בירושלים (בוואדי-ג'וז) ואני בכפר-סבא בימים הקרובים, כמה סיכון מצידי יהיה לעשות את הנסיעה הזאת עם תקלה כזאת? מישהו מכיר מוסך טוב ואמין באיזור כפר סבא?
 19. קיבלתי רק 12 חודשיי אחריות. חבר'ה, תודה לכולם! כל אחד פה נתן עצת זהב. להבא אתנהל נכון יותר. וגם כדאי שארכוש בוסטר (לא רכשתי עד היום כי האמנתי שהסוללה שלו תתפרק לגמרי בשעת חירום כשצריך אותו). עכשיו יש לי תקלה אחרת (רכיב אנג'י שלי נותן קוד שגיאה P0130 - חיישן חמצן O2 SENSOR CIRCUIT - BANK 1 SENSOR 1) אבל על זה אפתח עכשיו פוסט חדש.
 20. שלום! לא הצלחתי למצוא תשובות אז פתחתי שאלה חדשה. בעקבות הקורונה, לא הנעתי את הרכב שלי שבועיים. ביום חמישי הרכב לא הניע (אין חשמל כלל, הכל מת, צריך לפתוח את הדלת עם המפתח). בעקבות הקורונה גם לא נעים לבקש מהשכנים עזרה בהנעה. אז התקשרתי לניידת שירות דרך הביטוח שלי שהגיע בתוך 15 דקות. הוא אמר שהמצבר "הלך" (מציג אפס וולט) ומכר לי מצבר חדש בטענה שהמצבר כבר בן 2.5 שנים ואם אני רק יניע לך אותו אז "הוא לא יחזור להיות כמו שהוא היה". בקיצור, מכר לי מצבר "וולטה" 66 אמפר ב-690 ש"ח. השאלה שלי, האם הוא "ערבב" אותי? המצבר שלי עבד מצויין ולא הראה סימני החלשות. איך לדעת אם המצבר באמת "מת" וצ
 21. הרכב לא נוסע. מקסימום מדרדר בירידה וגם זה בקושי. אין לי יותר מידי מה לעשות איתו. אגרת הטסט עלתה 1013 ש"ח. כמה זה אגרת רדיו? כמה אני אקבל בחזרה?
 22. הרכב בן 20 ולא יעלה כנראה שוב על כבישי ישראל. רציתי לדעת כמה שווה הטסט במידה ואני הולך למשרד התחבורה ומבטל אותו. האם אני זכאי ל-50 אחוז מסכום האגרה בחזרה? (הטסט לעוד חצי שנה).
 23. היום מוסכניק הסתכל על המנוע. והוא אמר לי על סמך התיאורים שלי שהמנוע הלך. כנראה בגלל עניין שמן לא תקין בשילוב עם מנוע ישן של רכב בן 20 שנה. הוא אמר לי שלא שווה להתעסק עם זה כי התיקון הכולל יכול להגיע לאלפי שקלים מעל מחיר הרכב עצמו. בקיצור, זה סופו של הרכב הזה. הוא כבר לא יסע על כבישי ישראל...
×
×
 • תוכן חדש...