Jump to content

biker200

 • פרסום הודעות

  85
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות biker200

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אצלי הגודל שמתאים זה 97/162 ובכל הדגמים האלו אני רואה שהגודל 178/100. בעיה. אגב אני רואה שחלק מהדגמים מופיעים עם עברית וחלק לא. איך אפשר לדעת זאיזה דגמים יש עברית? והאם כמה שהמספר יותר גבוה בדגם זה יותר טוב? למשל ראיתי שיש 7023 גם.
 2. הלכתי לטויוטה, הם חיברו למחשב ואמרו שמי שהאוטו היה אצלו קודם, כנראה שיחק בהגדרות במחשב וכתב שהשלט לא יפתח את הדלתות אלא בלחיצה. סידרו את המחשב הם אמרו, בעלות של בדיקה 270 ש"ח. האוטו אצל אחי, ולא הספקתי לומר לו לנסות את מה שהצעת. אבל תודה בכל מקרה על העזרה.
 3. אבל החלפתי סוללה. עלו לי 2 סוללות ב-10 ש"ח. אלא אם תגיד לי שצריך דווקא סוללה יקרה.
 4. השלט לא פותח את הדלתות כשאני מעביר את האצבעות על 2 הפסים בידית של הדלת, והוא גם לא סוגר. רק לחיצה פיזית על הכפתור בשלט, פותחת את הדלת וכך גם נועלת. אנסה מה שהצעת. אעדכן, תודה.
 5. מעניין, אני מקווה שזה יכול להכנס לגרנדיס. תודה על ההמלצה. התכוונת על זה במקרה? https://www.aliexpress.com/item/4000569049591.html
 6. 1. לאחר הדלקת הרכב אני שם את השלט על המושב לידי או בכיס והרכב ממשיך לנסוע רגיל. 2. האם יש התראה? אבדוק עוד מעט ואצלם. 3. גם השלט החליפי עם אותה בעיה וגם בו החלפתי סוללה.
 7. שלום. יש לי מערכת מקורית ברכב. אני מחפש המלצה למערכת מולטימדיה דאבל דין למיצובישי גרנדיס 2010. בחיפוש בפורום מצאתי הודעה אחת שהלינק בה כבר לא פעיל. בחיפוש באלי אקספרס גם לא מצאתי משהו מתאים. אשמח להמלצה. כמו כן, האם כדאי להחליף את הרמקולים המקוריים או להישאר איתם. אם להחליף, אשמח להמלצה גם לזה. אני לא מעוניין להשקיע ולקנות גם מגבר נפרד. פשוט מוזיקה נחמדה איכותית ברכב וזהו. ואם אפשר שזה יתמוך בוויז אז בכלל מעולה. תודה.
 8. שלום. טויוטיה פריוס פלוס 2014 - הרכב נדלק רק כשמצמידים את השלט ל-POWER. חשבתי שאולי זו סוללה, אז החלפתי סוללה בשלט, אך אין שינוי. אמרו לי ללכת לחשמלאי רכב. אבל קודם כל רציתי להתייעץ כאן, בכדי לקבל מושגים אלו תקלות יכולות להיות ומה העלויות בערך אמורות להיות. תודה.
 9. ישה עדיין לא הצלחת לפרוך את המכתב בראשית האשכול, עם כל הטענות שהבאת. לסיכום כנראה שזה שכתב על הסכם שבשתיקה מול ח"כ כזה או אחר, נראה לי יותר מצודק. וחבל שמשרד האוצר מסכן את ילדי וילדות ישראל, בשביל בצע כסף.
 10. 1.אתה מחזק את טענתו בפסק הדין הראשון, כיון שגם השופט הבין שאין אפשרות ל-8 ילדים לשבת גם אם 3 חגורים, אין מצב שעוד 5 ילדים ישבו ישיבה מלאה עם הגב שנוגע במשענת, משא"כ במקרה של 3 חגורים ואחד בינהם, שזה יותר ממובן ומסתבר ויכול להיות מציאותי. 2.הפס"ד השני לא מובן, מה הקשר של ביטול החזר הוצאות? או שטעית בלינק?
 11. לא מתבייש בכלל, לא הביישן למד. ותודה על הטיפים.
 12. זאת אומרת, שמשרד האוצר בעקיפין דואג לחוסר בטיחות וסיכון חיי ילדים וילדות קטנים?!
 13. אני ממליץ שתעלה לכאן את הפתק בכתב ידו, ואם יש כאן גרפולוג, הוא כנראה יוכל לומר לך אם ההוא מתכונן לשלם או לא, ועד כמה עקשן הוא.
 14. זה מה שאעשה בין היתר, רציתי אפילו לקחת כמה פחי צבע ריקים, ולדמות יציאה מחניה או סיבוב בנתיב יציאה מחניה בין עמודים.
×
×
 • Create New...