Jump to content

Quixotic

 • הודעות

  8
 • כאן מאז:

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  Bimmer 116i
 • מקצוע
  Buzzers פרסום דיגיטלי

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Quixotic

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. פגז תודה רכשתי בסוף רק את BIMMERCODE כי אין לי צורך בסטטיסטיקה, נראה מה אפשר לעשות מעניין על הF20 שלי... תודה! בשביל אחרים כאן.... מי שצריך להשתמש במקום לרכוש במיוחד, אני מהקריות מוזמנים בכיף.. המלצה: אפליקציה מעולה שנקראית CAR DOCTOR PRO שעולה גרוש ועובדת מדהים, כל רכב שאני רוכש למישהו אני משתמש בה...אנליטיקה ברמת MISFIRE של רכיבים
 2. כן אני מניח שזה פליטת פה מטופשת אני הייתי בטוח שהכביש 110 וכשאמרתי 120 זה היה בתגובה אליו לכביש של 90 קמש ונכון זה מול תל רגב בין סומך לזבולון ילד לא...אבל לא נתפס הרבה... הבנתי..יאללה כפרה תודה לכל העוזרים בדבר...מעריך מאוד!
 3. היי חברים כיף להצטרף למועדון הזמנתי לאחרונה מתאם OBD מדגם MC+ שתומך באפליקציות של BIMMERCODE וBIMMERLINK רק שגיליתי אחרי ההזמנה שהאפליקציות עולות אקסטרה 150שח כל אחת השאלה שלי אם יש טעם לרכוש את האפליקציות ולקבל אפשרויות רבות של אופציות לרכב שלי ? או שעדיף לקפוץ למוסך ולסגור את זה בפעם אחת כי אין אופציות ? עוד לא הצלחתי להחליט וזה פחות בשביל הכסף, יותר בשביל הזמן שאבזבז כדי ללמוד וכו' ובסוף אגלה שאין לי מה לשנות שם.. תודה תודה חג שמח!
 4. היי חברים שבוע טוב חג שמח קיבלתי דוח בנסיעה בכביש 70 מצפון לדרום בק"מ 47 והייתי שמח אם מישהו יכול לייעץ לי אם הדוח מוצדק ולהוריד את הראש או שכן אפשר לערער כי הדוח לא מוצדק בשלמותו נסעתי בנתיב שמאלי במהירות מעל 110+ מימני נסעו 2 מכוניות לבנות ג'יפ מרצדס ורכב פרטי נוסף , 2 המכוניות לימני האטו בפתאומיות, ואני הופתעתי מהבלימה ובלמתי יחד איתם מחשש למפגע בהמשך הדרך, תוך שאני נוסע לשמאלם, השוטר קפץ בהפתעה וסימן לי לעצור בצד עם פנס יד עברתי לימין ועצרתי בסמוך לניידת באמצעות מרחק בלימה קצר מאוד לפי הטענות בדו"ח הרשום, נטען שנסעתי במהירות 135 קמ"ש ולאחר סטייה מחושב כ-130 קמ"ש ביקשתי בנעימות לראות שאני זה שלוזר ולא רכב אחר ונעניתי בשלילה שהדעה שלי לא מעניינת אף אחד השוטר לא ציין אם המכשיר תקין ונבדק, והראה לי רק את מדד המרחק ומהירות, ללא תאריך/שעת קריאה או שזה בכלל אני - אם הייתי מוביל בנתיב שמאל, איך לא ראיתי את הניידת (ואני חד אבחנה) - אני זה שראה את הבלימה של הפרטיות בימין ואת הפנס שלו ואני הייתי היחיד שעצר - הוא לא "רדף" אחריי אלא עצרתי מיד - כביש 70 רשום ברשת מהירות מותרת 110 לא ברור לי אם נכון ומצוין בדוח מהירות מותרת 90 קמש - רשום בפורום כאן בפוסט אחר על כביש 70 בשעות הערב שהוא צריך לעצור אותך עם אתת ולא לקפוץ עליך אלא לבוא אליך לאט ולעצור אותך בצד בבטחה, לא ברור לי אם רלוונטי - השוטר שמר על "קשר עין איתי" כשלמעשה עשיתי הכל כדי לעצור בצד תוך כדי מעבר מסוכן לימין ובלימה מהירה (אני לא מחפש צרות וכששוטר מסמן אני עוצר בכל מחיר) כואב לי גם על המחיר וגם על הנקודות...כשזה מגיע אני סותם את הפה... אם לא...חראם אף אחד לא מגדל עדיין כסף ונבחני נהיגה מונעת מצורף צילום של הדוח תודה רבה חג שמח ומואר לכולם ....שהשמן במנוע לא ייאכל לכם לעולם!
 5. אין שעון בדגם הזה, באמת שאני לא מבין יצרנים שמוותרים על השעון הזה...זה א' ב' במכניקה תודה רבה, אני מהקריות, לא חושב שכדאי להגיע לתל אביב עם המקרה הזה
 6. אהלן חברים נעים מאוד, יש לי גטס 2006 בערך כחצי שנה... אתמול פעם ראשונה שהופיעה לי נורת חום מנוע בנסיעה ממש קצרה כיביתי את האוטו וחיכיתי כמה דקות שיתקרר (חשוב להגיד שהמאוורר עבד והפסיק לבד, מיכל מים מלא) הנעתי שוב והנורה נעלמה... בהמשך היום נסעתי שוב 2 ק"מ, עצרתי 5 דקות בצד, כשחזרתי לנסוע הנורה הופיעה שוב, נסעתי לאט הביתה בחזרה כדי לא להיתקע בחוץ, והנורה נעלמה. תפסתי אותה בפוזה לפני שכבתה, מאמין שאתם מכירים אותה מישהו עם רעיון? בדיקה כלשהי ? לא רוצה ללכת למוסך בלי מושג, זה מתכון לאסון כלכלי (הכיס מעדיף לדחות כרגע) תודה רבה רבה רבה!!!
 7. אהלן אני חדש פה אז נעים מאוד... בעקרון אני קניתי רכב חדש ואני לא רוצה להשקיע על מערכת הון... כי אני גם לא אחד שמחפש ווליום גבוה או משיכת עיניים לרכב..אני מוזיקאי אז פשוט חשוב לי שהמערכת תהיה בסדר..MP3 כמובן או במקביל AUX או USB... ורמקולים איכותיים שיהיו...אפילו רק אחורה למרות שאני יודע מה משמעות הקומפוננט שיהיו מקדימה..אבל שוב אני לא מחפש קומפוננט... לאחי יש באוטו רמקולים 6.5 של קיקר שעלו קרוב ל450-500 ששומעים איתם באיכות גבוהה...וזה מספיק לי..השאלה אולי אתם יודעים על יותר.. אני מהצפון מהקריות..אז הסטריאו היחיד הרציני שיש לידי אני חושב זה אוטו דיפו.. אז בינתיים...יחידת ראש...ורמקולים אחוריים...(קדמיים ניתן להם פחות כח רק שיתנו תחושה קטנה.. מקסימום אם אתם מכירים גם רמקולים לקדימה במחיר זעום...ממש זעום..אפשר להוסיף קצת... תודה !!!
×
×
 • תוכן חדש...