Jump to content

Super-Lancer

 • פרסום הודעות

  246
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Super-Lancer

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)
 1. יש מצב נגיד שברגע שאני מוציא נורה נניח מהדום של הספסל האחורי זה לא אמור לעבוד כי אין מעגל סגור?
 2. שלום חברים,החלפתי מנורות ברכב בסלון (מדובר על ספורטאז' 2019) הכל עבד ופתאום התאורה לא עובדת. מדובר על התאורה כמובן בתקרה קדימה אחורה במגני שמש ובתא מטען. איתרתי את הפיוז 10 אמפר שאגב הוא לא שרוף אבל בכל מקרה החלפתי ועדיין לא עובד. הצעות?
 3. רכב ספורטאז2019 יש דרך להגיע להגדרות המתקדמות? ניסיתי כנראה כל מה שיש באינטרנט ופשוט אי אפשר. עברץי מאות סירטונים ודפי פורום ולא מצאתי. מישהו הצליח במקרה?
 4. וואלה לא הבנתי אחי. 9005 זאת הנורה שיושבת בעדשה בפנס. העדשה נותנת אור נמוך ואותה עדשה עם אותה נורה נותנת אור גבוה. בגלת שהיא בצבע צהוב אני מעוניין להחליף אותה כבר לקיט קסנון או טורבו לד אבל השאלה לפי מה לחפש את הקסנון והטורבו לד? הרבה אומרים לי שיש סוג של מחשב תאורה חדש שדי הופך את העניין לקשה אך לא בלתי אפשרי.
 5. מחפש קסנון לאור גבוה ונמוך למיצובישי אאוטלנדר 2015 הבנתי שיש מתאמים מיוחדים בשביל זה לרכב הזה אשמח לדעת מה הם המתאמים? ומעוניין בגוון לבן כחלחל או טורקיז יש המלצות? גם האור חניה איזה נורה זאת ? תודה.
 6. והכי מצחיק שהתקשרתי למוסך מיצובישי נוסף ואמרו לי שבטיפול 60 הם עושים שמן פילטר שמן ואטם !!! wtfff אין אמונה כבר באף אחד
 7. עידכון: אחרי הצצה בספר טיפולים של הרכב אכן רשום שם שצריך לעשות כיוון שסתומים.
 8. אבדוק מאוחר יותר היום ואעדכן... תודה רבה. אגב לקחתי הצעה מעוד מוסך ושם נאמר לי בשום פנים ואופן לא לעשות כיוון שסתומים. נכנס אליו רכב אאוטלנדר שבוצע בו תיזמון שסתומים ודפק את כל הרכב.. נלקוח שילם על הנזק באזור 9 אלף שקל.
 9. רכשתי לאחרונה מיצובישי אאוטלנדר 2015 שעשתה רק 48אלף ק"מ. התקשרתי למוסך מיצובישי כדי לקבל הצעה לטיפול, וזאת ההצעה שלהם. החלפת שמן מנוע החלפת מסנן שמן החלפת מחזיר שמן תיזמון שסתומים 1950 ש"ח כולל מע"מ. והשאלה הנשאלת מאיפה פתאום הגיע התיזמון שסתומים?? למה ברכב שכמעט ולא נסע עושים תיזמון שסתומים? האם המחיר שניתן הוא ריאלי? האם שווה לבדוק במוסכים אחרים?
 10. עידכון: כזה דבר עוד בחיים לא היה לי ואני כנראה אפנה לכיוון של תביעה על צמפיון. הרכב היה בצמפיון במשך שבוע וחצי כאשר במהלך השבוע וחצי הזה אני לוקח את הרכב אחרי ההחלפה השניה של השרשרת וצצה תקלה חדשה משום מקום וחוזר למחרת לצמפיון. הרכב עוד פעם נתקע שם למשך יומיים שלושה ושוב משוחרר ושוב חוזר.... אחרי החלפת שרשרת אצל צמפיון הטענה שלהם הייתה שהרכב הוכנס עם נזילת מים !!! אני בתור פדנט בקטע של רכב אומר בלב שלם שהרכב הוכנס בלי שום טיפה של מים שמן דלק או כל נוזל אחר. הם קיבלו את הטענה עבדו על הרכב ואמרו ששכחו לחבר צינור למיכל מים. מפה לשם התחילו לדבר איתי על משאבת מים שצריך להחליף ועלויו
 11. עם הסדנה עוד לא דיברתי אחרי ההחלפה השניה של הטיימונג כי הם לא היו בארץ בימים האחרונים. אגב אני לא בא לעשות שיימינג לאף אחד שזה יהיה ברור בגלל זה גם אני לא נוקב בשמות. בעל הסדנה ואני מכירים מעל 10 שנים וכל הרכבים שלי טופלו אצלו באהבה ובלי בעיות. למרות שעוד כשהם החליפו שרשרת בפעם הראשונה וקיבלתי את השגיאה p0016 שמראה בברור שיש בעיה בשרשרת עוד פעם וסימן שמשהו לא נעשה שם כמו שצריך היה צריך להדליק להם מנורה אדומה ולבדוק את זה שוב פעם ולא ללכת לחפש בעיות אחרות. בכל מקרה אני בימים הקרובים אדבר איתו ונראה מה עושים בלי קשר אני אדבר עם רון ממוסך רון ונראה מה הוא אומר. כרגע בסכומים שצמפיון ז
 12. במחשב לא הייתה תקלה שלא אופסה. המנועים האלה ידועים בתור כאלה שיש להם בעיה במותחנים של השרשרת ואי לכך יצאה רויזייה חדשה שלהם. הטיימינג שבוצע בהתחלה היה בגלל בדיקה ממוחשבת בתוכנה vcds שהראתה שהשרשרת לא מתוזמנת ולא בזווית הנכונה. (יש טולרנס מסויים לשרשרת מבחינת זוויות והבנתי שזה היה מחוץ לטולרנס גם לפני ההחלפה וגם אחרי ההחלפה הראשונה, בהחלפה השניה זה כבר סודר). save לשאלתך זה המנוע טווין טורבו 160 סוס.
 13. עידכון: הרכב כבר סוגר שבוע בצ'מפיון והיום הגיעו קצת תשובות. לאחר הצלבה של חלקים מקוריים כגון מזרקים,כויילים , משאבת דלק וכ"ו הגיעו למסקנה שיש במנוע עצמו בעיה. שזה אומר לפרק ראש מנוע או לשפץ או להחליף מנוע. כדי לדעת במדיוק מה מי מו הם רוצים אישור שלי לפרק וכאמור סירבתי לאחר ששמעתי את העלויות הם מעריכים את הבעיה כבוכנות אבל לא באופן חד משמעי. מבחינת הרכב נכון לעכשיו וזה המילים של הבוחנים "האוטו מטוס ונוסע פיקס ואין תקלות במחשב, הבעיה שיש רעידות קלות מאוד בזמן עמידה." אני יכול לומר שהרעידות ממש מינימליות ואחרי התחברות למחשב בזמן נסיעה הטורים נעים סביב ה 760-800 סלד שזה משהו שכמעט ול
×
×
 • תוכן חדש...