Jump to content

oferl31

 • פרסום הודעות

  18
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות oferl31

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. הוא חיפש בכל פינה אפשרית ולא מצא. אודה מאד לכל עזרה בהשגה של החלק הזה. תבורכו.
 2. שלום חברים יקרים בדרכו מירושלים לת"א חבר שלי נאלץ להשאיר את הרכב באבו גוש בגלל התחממות. כשבדק, מצא שפקק הרדיאטור לא נמצא. נודה לכם מאד אם יש למישהו בסביבה פקק או הפנייה למקום קרוב. הרכב הוא פיאט פונטו יאנג מודל 2002 , 1242 סמק תבורכו
 3. תודה רבה. אני ממש לא מבין כלום בזה. תוכל להפנות אותי לאחד שיתאים בדיוק?
 4. שלום סוזוקי איגניס 2001 הכפתור שפותח את החלון שליד הנהג התקלקל. "תיקן" את זה אתמול מישהו בראשלצ והבעיה נמשכת. לא הצלחתי למצוא את זה בחלקי חילוף ב"מאגר" ו "אורדן". אודה מאד לכל עזרה.
 5. בפעם האחרונה התקינו לי אנטנה אלקטרונית שלא ראיתי שיש לה חיבורים כמו אנטנה רגילה. אתה חושב שאפשר יהיה להלביש את זה עליה?
 6. תודה על התגובה המהירה .תוכל לפרט קצת יותר ?מאיפה לקנות?איך מתקינים וכו'...
 7. היי פעם הייתי קונה רדיו-טייפ\דיסק ולא היו בעיות קליטה.שמעתי גל"צ ,גלגלצ, 88FM חלק ובלי צרימות. מלפני כמה שנים אני לא מצליח לשמוע רדיו בנוחות.תמיד אין קליטה טובה.מה לא עשיתי?החלפתי לאנטנה אלקטרונית,קניתי רדיו דיסק אחר ,בדקתי אצל חשמלאי אם יש השראה כלשהיא שגורמת לזה.שום דבר לא עזר. אתמול אמר לי איש מקצוע שיכול להיות שהבלוטוס גורם לזה. האמנם? בכל מקרה, אשמח לקבל הצעות שכבר נוסו,למכשיר+בלוטוס+USB,שיאפשר לי לשמוע רדיו בנוחות . תודה רבה מראש וחג שמח.
 8. אני זוכר שכשסיימתי את המבחן שאלתי את הבוחן איך אדע אם עברתי או נכשלתי ,אמר שאם לא מגיע לך כלום בדואר זה אומר שעברת. אני בתמימותי הקשבתי להצעה הזו ומאז אין לי שום אישור.
 9. שלום. הגיעה אליי הודעה די מאיימת ממשרד הרישוי שאומרת שלא ביצעתי קורס נהיגה נכונה על נקודות שצברתי בשנים 2008-09 . הבעיה היא שעברתי את הקורס לפני שנתיים בערך על אותן נקודות בדיוק. הבנתי שמשרד הרישוי נתן זיכיון למוסדות אחרים(האוני' הפתוחה ועוד משהו..) לנהל את הקורס ושהמוסדות הקודמים(אפיק,המכללה למנהל והמועצה הלאומית למניעת תאונות) לא העבירו לחדשים את כל הפרטים של אלה שעברו אצלם ולכן ההודעה שקיבלתי. נאמר לי לפנות למוסד שבו עשיתי את הקורס ולנסות לדלות מהם את האישור. אם אין להם , להשיג אישור בשבועה מעו"ד + אישור תשלום. קיצור.כאב ראש.אני אפילו לא זוכר אצל מי עשיתי את זה ואיך לה
 10. ישה חחחחח. אני אלך מתישהוא .לא נראה לי לחוץ במיוחד אבל בכל מקרה,תודה רבה לך ולכולם.
 11. רגע.אם אני חייב לגוף כלשהוא ,הוא לא אמור להודיע לי על החוב פרט לשימוש בצד ג' כמו משרד הרישוי? לא היו לי הרבה מקרים של חובות שלא שילמתי אבל כשהיו,הייתי מקבל הודעה מקדימה לפני עיקולים ודומיהם... אילו גופים יכולים להשתמש בצעד כזה ובצורה כזאת?
 12. הבנתי.לפחות יהיה לי דז'ה-וו משנות השמונים-תשעים. תודה רבה.
 13. כן.כך נאמר. אני רק לא מבין למה אין דרך אחרת לבירור.
 14. כל הדוחות שלי משולמים ,ככל הידוע לי.כנ"ל לגבי חובות. השאלה היא אם אפשר לברר את סיבת העיקול ללא הגעה פיזית לשם. תודה.
×
×
 • Create New...