Jump to content

gtaboy34

 • הודעות

  16
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של gtaboy34

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. תודה על התגובה. היום נסעתי ברכב, בכוונה נסעתי קצת פרוע על פסי האטה והתופעה לא חזרה. מעניין. בכול אופן דיברתי עם המוסכניק, במידה והתקלה תחזור שוב אני אכניס את הרכב לבדיקה. אולי מדובר במשהו נקודתי (אני מקווה). תודה.
 2. מעבר ל "ללכת למוסך" האם למישהו יש איזה רעיון מה זה יכול להיות? ואם זה יכול להיות קשור להחלפת מנוע? נראה לי מוזר שמערכת החשמל תהיה קשורה לזה, לא?
 3. אציין עוד, שהתקלה התסדרה ברגע שעצרתי עצירה חזקה יחסית ברמזור, אז אולי זה מרמז באמת על משהו רופף...
 4. לא הסעתי אף אחד אבל יש לציין כי הרכב חזר ממוסך. עבר החלפת מנוע (סיפור ארוך, אשמה של המוסכניק). יכול להיות קשור? אציין עוד, שהתקלה התסדרה ברגע שעצרתי עצירה חזקה יחסית ברמזור, אז אולי זה מרמז באמת על משהו רופף...
 5. נוסע אחורי או לצד הנהג? מתחת לשטיח הכוונה ? ותודה על התגובה
 6. שלום לכולם, היום נסעתי בפורד פוקוס סטיישן 2016 ותוך כדי הנסיעה כול מערכות החשמל נכבו. המולטימדיה, התצוגה של מחשב הדרך. אפילו הספידומטר ומד טורים הפסיקו. הרכב המשיך לנסוע רגיל לגמרי והאורות עבדו (ניסיתי להדליק ולכבות והכל עבד). לא רציתי לכבות את הרכב כי פחדתי שלא יניע, אז המשכתי בנסיעה איטית (היתי בפקק) ואחרי כ 5-7 דק' פתאום הכל חזר. הגעתי הביתה, כיביתי הדלקתי, הכל נראה עובד. מה יכולה להיות הסיבה? מה אפשר לבדוק? תודה.
 7. אם עברתם לדבר על התוכנה הזו. במידה ואין לי תוכנה ושום דבר, המנוע הוא איך שהגיע מהיצרן. אין לי סכנה לבעיה הזו שתיארתם? מה בעצם התוכנה הזו נותנת ? שווה לקחת את הסיכון ?
 8. מה הכוונה להתקין או לא להתקין תוכנת ניהול מנוע? הרכב עובד את התהליך הזה במוסך מורשה של פורד.
 9. טוב, לי בתכלס אין ממש מה לעשות עם זה. לקוות רק שזה לא יקרה לי המנוע הוא מה שהמוסכניק מספק, וכמו שאמרתי מדובר במנוע 2016 רגיל עם כ 100K עליו (על שלי יש 140) יש דרך למנוע או להקטין את הסיכוי לתקלה הזו?
 10. א- תודה רבה על כול התשובות! ב- דיברתי עם המוסך, הוא ממש יוצא בסדר. הוא הזמין מנוע חדש (יחסית) בערך ב 40 אלף קמ פחות משלי. מעביר את הרכב (על חשבונו) למוסך מורשה ועושה את ההחלפת מנוע + טיימינג משאבת מים שמן פילטר שם. לאחר מכן הוא מעביר את הרכב במכון רישוי לעדכון החלפת מנוע. בנוסף תינתן אחריות על המנוע החדש. בגדול, מקווה שהכל יהיה בסדר. הוא ללא ספק לקח קשה את זה, ברמה מקצועית שזה קרה לו. מקווה שמה שהוא אומר באמת יהיה. באמת לא יודע אם זה מנוע מדגם חדש או לא.
 11. לא זו היתה הכוונה שלי. לא אמרתי אותו מנוע, רק תיארתי מצב. מעניין, הצנוע החדש יגיע עם רצועה חדשה ? חחחח
 12. כן. בוודאות החלפת מנוע. היתה לי פוקוס סטיישן 2010, ואני זוכר שהחלפתי לה את הרצועה במוסך אופל בכלל. עבר חלק, נסע מעולה אחרי זה. זה בטח אחד למיליון ואני המיליון. נשאר רק לקוות שיעשו עבודה טובה. הרכב באמת מיועד לשרת אותי לתקופה.
 13. בדקתי עם המוסך. מחליפים מנוע 🤦‍♂️. כמובן שהעלויות הם על המוסך. אני נתקע בלי רכב לאיזה שבוע בטח. ממה שהמוסכניק אמר, הם הרכיבו הכל, התניעו את הרכב והרצועה קפצה ומן הסתם נגרם נזק לראש מנוע ואולי לעוד חלקים. איך הסתבכתי ככה? יש משהו שצריך לשים לב אליו לאחר קבלת הרכב? מה הפרוצדורה בכלל בהחלפת מנוע? צריך לעשות רישום למשרד הרישוי?
 14. תוד לעונים. באמת מדובר במנוע 1.5 טורבו. ובאמת רצוע. הכנסתי למוסך (שאני מטפל בו קבוע ברכבים) וכנראה שהם הסתבכו עם זה. הרכב מיום חמישי (9/9) במוסך. היום התקשר המוסכני ואמר שהרצועה קפצה והוא פותח ראש מנוע (הוא ישר אמר שזה עליו, ולא שהוא מחפש להוסיף לי עוד עבודה=כסף). אני סומך על המוסכניק הזה, אבל מלחיץ אותי המשמעות של "רצועה קפצה" ו הוא פותח ראש מנוע. מה דעתכם ? תודה.
 15. רכשתי פורד פוקוס 2016 סטיישן ואני מנסה להבין אם לרכב הזה יש רצוע או שרשרת. בספר רכב לא מוצא את תרשים מרווח הטיפולים שכולל את מה צריך לבצע וגם לא מצאתי באינטרנט מידע חד משמעי. אשמח מאוד לעזרה. תודה ושנה טובה.
×
×
 • תוכן חדש...