Jump to content

i252014

 • פרסום הודעות

  15
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות i252014

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. אז למלא עד הסוף? והאם אמורים לדלל את הנוזל שמוסיפים במשהו? לגבי הרעיון עם הפנס, ניסיתי וזה לא עזר. תודה.
 2. שלום, האם נוזל הקירור אמור להיות עד פתח פקק הלחץ? (מצורפת תמונה). אני זוכר שתמיד הנוזל היה עד הסוף והיום בדקתי והיו חסרים בערך 3 ס"מ כדי שיגיע עד הסוף. אולי כדאי לציין שבוצע ניקוי מצערת (פירוק) ויצא ממנה קצת נוזל ולאחר מכן מילאו קצת. ברכב הזה בלתי אפשרי לראות את הכמות שבמיכל כיוון ששמו אותו במיקום גרוע (צמוד לטמבון) ובצבע לבן. מה דעתכם? -נבדק שעתיים-שלוש אחרי נסיעה, טמפ' מנוע רגילה. תודה רבה.
 3. אוקיי אז אני מבין מכם שהשיטה שהחליפו בעזרתה היא תקינה (השכלתי). דבר אחד רק אני לא מצליח להבין - האם כדאי להחליף את הנוזל הנוכחי לפני או אחרי הנסיעה לאילת? אני מתכוון להחליף את הנוזל ככה או ככה פשוט לא יודע מתי עדיף. תודה רבה לכל מי שעזר.
 4. אתה בטוח? עד כמה שאני יודע צריך לשאוב את רוב הנוזל מהמיכל ואז להוסיף נוזל חדש, אחר כך לחבר משאבה לכל אחד מהגלגלים ולשאוב את הנוזל הישן (וכמובן להוסיף בהתאם). מה שעשו זה להוסיף נוזל חדש על הישן (בלי לרוקן), לפתוח את הניקוז של ארבעת הגלגלים וללחוץ על דוושת הבלם כשמישהו למעלה על הליפט ברכב עד שיצא נוזל ואחר כך לסגור ולהוסיף כמה שירד. זה נחשב שיטה תקינה? לגבי הבקבוק אני לא יודע לא הייתי במועד ההחלפה מה שאני אומר זה על סמך מה שאמרו לי.
 5. לגבי הילוך נמוך, אני יודע שצריך אבל לא בטוח כמה זה אפקטיבי עם גיר הילוכים רציף. לא יודע איזה נוזל שמו לפני חצי שנה כי לא הייתי נוכח, הפעם קניתי בעצמי נוזל שמתאים גם בתקן של הספר רכב וגם של חברה די מוכרת. בסופו של דבר נותרת השאלה האם כדאי להחליף לפני הנסיעה או אחרי, כי ככה או ככה אחליף את הנוזל הישן בחדש שקניתי. מה דעתכם?
 6. הנוזל הוחלף רובו לפני חצי שנה אבל לא בצורה מקצועית לדעתי (מקום אחר) (פתיחת ניקוז , לחיצה על הבלם ויוצא החוצה נוזל (ללא משאבה). בנוסף הבקבוק שנלקח ממנו נוזל היה פתוח. הפעם אני מתכנן ללכת בעצמי ולא לשלוח מישהו כדי להסתכל בעצמי שהכל נעשה כמו שצריך. בהתחשב בנסיבות שציינתי האם כדאי להחליף לפני הנסיעה או אחרי? קניתי נוזל עם טמפ' רתיחה יבשה של 245° ורטובה של 160° אם זה רלוונטי, מוטול דוט3&4. תודה.
 7. שלום לכולם, בסופ"ש הקרוב אני אמור ליסוע עם הרכב לאילת וחשבתי להחליף נוזל בלמים לפני כן, מה ההמלצה שלכם? לטענת המוסכניק שלי כדאי לעשות את ההחלפה אחרי הנסיעה כי יש מצבים נדירים שנכנס אוויר למערכת. מה דעתכם? תודה.
 8. גם ה5.1 הוא מוטול, לשים את ה4 אז אתה אומר?
 9. אפשר לשים ברכב הזה את הנוזל dot5.1? הנוזל בקישור: https://www.autostore.co.il/product/נוזל-שמן-בלמים-motul-dot5-1-500ml/
 10. זה המחיר באוטוסטור ובעוד מקום שבדקתי. תודה.
 11. אהלן, אני יותר מחפש מישהו שהתנסה עם אחד המוצרים (בעיקר עם הנוזל), לקנות יש לי מאיפה. תודה.
 12. מישהו בכל זאת? אני בעיקר שואל לגבי הנוזל בלמים - יש לי בתחילת השבוע הקרוב נסיעה לאילת מהצפון ואני רוצה להחליף את הנוזל לפני הנסיעה. אם למישהו יש חוות דעת על הנוזל או כל דבר אחר אשמח לשמוע. תודה!
 13. אולי חשוב לציין שברכב הזה נוזל הבלמים והמצמד הוא אותו הנוזל ובאותו המיכל.
 14. ערב טוב, ברשותי רכב יונדאי i25 מנוע 1400 G4LC ייצור 2014 עפ"י מס' שלדה (רישיון רכב 2015). השבוע הרכב אמור לעבור טיפול והציעו לי לשים פילטר אוויר "MAHLE LX 3300" ופילטר מזגן "MAHLE LA 301". האם החברה מוכרת וטובה? מחיר פילטר אוויר - 70. מחיר פילטר מזגן 40. דבר נוסף, אני רוצה להחליף נוזל בלמים בטיפול הזה וחשבתי על הנוזל "Motul DOT3&4" כמות ליטר אחד - 60 שקל. האם הנוזל איכותי ואפשר לסמוך עליו? לפי ספר הרכב התקן לנוזל הבלמים הוא: FMVSS116 DOT-3 or DOT-4. תודה.
×
×
 • תוכן חדש...