Jump to content

mike.bonda

 • הודעות

  5
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי mike.bonda

 1. התקציב שלי הוא 12-15 אלף לכל היותר. כוונה שאוכל לקפל מושבים אחוריים, להזיז את המושבים הקדמיים עד הסוף דקימה ולקבל מספיק מקום (שיהיה לבן אדם 1.70 מקום). ומצד שני אני רוצה רכב שהוא לא מגושם, לא סופר גדול-ענק מבחוץ, שאוכל לחנות בעיר. מין שילוב בין רכב לנסוע איתו לעבודה כל יום לבין לישון בטבע בסופשים מדי פעם מאחורה. רכב אמין עם צריכת דלק סבירה.
 2. רוצה רכב יחסית מרווח ובגללזה פחות מתחבר למיני וסופר מיני. וגם חשוב לציין אני כמעט 1.90 גובה, אז רכבים קטנים אני מרגיש ענק בהם - קיצר זה לא נוח. האם זה נכון שאומרים שרכבים אירופאים יותר יקרים בתחזוקה ויפנים ופחות אמינים? זה לפחות מה שאני מכיר.
 3. מעריך את התגובה לגבי ה"ירידת ערך". פחות רוצה ללכת על יצרניות אמריקאיות. הבנתי שנגיד טויוטה או יונדאי יותר אמינות וזולות בתחזוקה מסובארו... האם זה נכון? סובארו אימפרזה האצ'בק מבחינתי אני מאוד מתחבר אליו, פשוט לא סומך מספיק...
 4. יש משהו במה שאתה אומר, יחד עם זאת לא בא לי להיתקע איתה כשארצה למכור. רוצה רכב שתוך פרק זמן קצר אוכל למכור אותו.
 5. היי, מחפש רכב 5 דלתות, האצ'בק, בתקציב גמיש של 12 אלף ש"ח. צריך אותו לנסיעות לעבודה (40 ק"מ ביום) ועוד כזה לטיולים בסופ"שים. רוצה רכב אמין וחסכוני בדלק (עד כמה שניתן). אשמח מאוד אם יהיה מרווח גחון יחסית גבוה, אבל לא קריטי. סביר להניח שבסכומים כאלה אין לי מה לחפש משהו יותר צעיר משנת 2010, ואני לא מוכן לרדת מתחת לשנת 2004. מהמחקר שלי בתחום, בסכומים ובשנתונים דנן עלו כמה דגמים, אשמח לקבל חוות דעת שלכם עליהם וכמובן לשמוע עצות על דגמים נוספים. *הערת שוליים* ברשימה שלי אין דגמים לא אמריקאים ולא אירופאים. מכיוון סוגיות של אמינות ויוקר חלפים ותחזוקה. 1. טויוטה קורולה RUNX (אפשר להשיג ב10 אלף, לדעתי ממש לא רע אבל רציתי לחפש רכב קצת גדול יותר). 2. ניסאן אלמרה האצ'בק (יש את TEKNA ואת PERFECT, יותר זול מראנקס נראה לי, אבל קראתי שהם צורכים יותר, וגם לא בטוח לגבי הסחירות, כי אין הרבה כאלה בשוק) 3. קיה סיד (לא סטיישן. אבל גם דואג קצת לסחירות הדגם כי לא ראיתי הרבה היצע מהם) 4. מאזדה לנטיס 323 האצ'בק (אותה פסלתי מהרשימה שלי עקב תגובות על צריכה גבוהה ומרווח גחון נמוך יחסית, אבל פתוח לשמוע אם יש מה לומר בכל מקרה) 5. קיה ריו האצ'בק (תכלס לא הייתה לי שום בעיה איתה חוץ מזה שההיצע של הדגם דל מאוד מה שגורם לי לפקפק בסחירות שלו ולא משרה בי תחושת ביטחון) 6. מאזדה 3 האצ'בק (עלתה היום על הפרק, ואין לי שום מושג לגבי הרכב הזה, חוץ מזה שיש לא מעט כאלה על כבישי ישראל מה שמעיד גם על ביקוש וגם על שרידות) גם יונדאי I30 עלתה בחישובים כמובן, אבל היא גם יקרה יותר מדגמים האחרים ברשימה וגם המראה שלה פחות מדבר אליי, בסוף יש גם חשיבות לאסטטיקה חחח:) לא להציע סאדנים, וגם לא מיני ולא סופר מיני, בבקשה. *אם מישהו יכול להסביר איך ניתן להבין בצורה טובה כמה רכב סחיר האם שמירה על הערך שלו טובה אז בכלל יהיה טוב. *ראיתי כמה הצעות לרכבים עם מנועים מוחלפים, שווה את הסיכון או זה חתול בשק ולהניח להם לשלומם? מודה מכל ליבי למגיבים, יבוא עליכם ברכה, באמת. מי ידע ויום אחד אהיה שמח בחלקי עם רכב שיושב עליי בול!
×
×
 • תוכן חדש...