Jump to content

Didi_t

 • הודעות

  7
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Didi_t

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

0

מוניטין

 1. Didi_t

  התייעצות במכירת רכב

  היית נרתע מרכב שלא קרעו אותו? יצא במקרה שהמקום שאליו אני צריכה לנסוע הוא במרחק של פחות מ-5 ק"מ כך שאין צורך בנסיעות ארוכות במהלך היום וחוץ מזה, יש רכב נוסף גדול בבית שלרוב אני אעדיף לקחת אותו לנסיעות ארוכות או מורכבות יותר. הרכב שנתון 2013.
 2. Didi_t

  התייעצות במכירת רכב

  אני יודעת איפה אבא טיפל ברכב, אמנם זה מוסך מוכר וטוב אבל אין לי קבלות ותיעודים. אבא שלי מכיר את בעלי המוסך באופן אישי, אולי זו הסיבה שהיה ביניהם הסדרים מיוחדים אבל מה אני עושה בסיטואציה כזו? הרכב כן מטופל פשוט לא מתועד...
 3. Didi_t

  התייעצות במכירת רכב

  לפרסם את הרכב אין לי בעיה. איך אני מתנהלת מול אנשים שמעוניינים לקנות את הרכב? איך להסביר את ההיסטוריה של הרכב? מה להגיד לגבי טיפולים, לגבי העבר? אני לא מתכוונת לשקר לאף אחד, רק שקיפות.
 4. Didi_t

  התייעצות במכירת רכב

  מדובר על טויוטה יאריס
 5. שלום, ברשותי רכב מזה כשלוש שנים שקיבלתי מאחותי הגדולה (נעשתה העברת בעלות), בזמנו היא רכשה את הרכב מליסינג. לצערי, אין לי היסטוריית טיפולים מסודרת לרכב כי אבא שלי היה זה שלוקח ומחזיר את הרכב אבל לא היה מספיק חכם לתעד את הטיפולים באופן מסודר. בנוסף לכך, חשוב לי לציין שאני לא יודעת מה באמת ההיסטוריה של הרכב, מכיוון שנקנה מליסינג אין שום דרך לדעת אם אי פעם עבר עליו משהו, אם חלילה עבר תאונה או שהיו תיקונים. לקחתי את הרכב לפוליש ווקס כדי להחזיר לו את הברק, אני לא יודעת עד כמה ההשקעה הזו הייתה משתלמת כי נלקח ממני מחיר מעט גבוה ביחס לתמורה אבל זה כבר עניין אחר. בכל מקרה, אני מוצאת את עצמי בסיטואציה לא פשוטה, גם ערך הרכב משמעותית יהיה נמוך ממחיר מחירון בגלל הליסינג ומעבר היד מאחותי שהוא מיותר לגמרי וגם אני לא יודעת אם אי פעם אוכל להתחייב על שלדה, גיר, מנוע. הרכב עובר טסט בקלות בכל שנה וגם נלקח לאחרונה לטיפול כללי להחלפת שמנים ובדיקת ברקסים. כמו כן, חשוב לי לציין שכנראה חלקים ברכב נצבעו בעבר, לא ידוע לאחותי על משהו כזה או אחר ואני לא מאמינה שחלילה עשתה תאונה כי אחרת זה היה מופיע בסליקה שהוצאתי לא מזמן. איך אני יכולה לעשות מאמץ ולמכור את הרכב? מצד אחד, אין ממש היסטוריית טיפולים מסודרת, לא ידוע לי העבר ממש ומצד שני, הק"מ נמוך משמעותית כי אני משתמשת בו רק לנסיעות קצרות והק"מ אפילו לא חצי מרכבים אחרים באותו שנתון. מה הייתם מייעצים לי לעשות? אני מעוניינת למכור את הרכב ולהתשדרג וגם מבינה שרווח גדול לא ייצא מזה. אשמח לכל תובנה. תודה ולילה טוב.
 6. היי יוגב, תודה רבה על התשובה. חבל שאני לא יכולה בעצמי לבעוט בבן אדם. אשמח לכל תובנה נוספת אם יש לך ולאחרים. ושוב, תודה.
 7. שלום, ברשותי טויוטה יאריס שכנראה בעבר הרחוק שלה עברה צביעה לא מקצועית בעליל. אני מעוניינת למכור את הרכב ורוצה לשפר את המראה החיצוני ואני פשוט אובדת עצות. הייתי אצל מספר אנשים שמתמחים בדיטיילינג וכל אחד נתן פרשנות אחרת למצב. יש כאלה שאומרים לא לגעת בצבע בכלל, למרות הבדלי הצבע הבולטים לעין ויש כאלה שאומרים לעשות פוליש ווקס. הרכב מעולה מבחינה מכנית, שמור ומטופל אבל מבחינה חיצונית כנראה שהבעלים הקודמים לא דאג לשמור על הרכב, גם בזמנו פחות עניין אותי המצב החיצוני, העיקר שיש רכב להתנייד איתו, היום המצב שונה וחשוב לי מאוד שהרכב יהיה כמה שיותר קרוב למצב אידיאלי. אני מצרפת תמונות ואשמח גם לצרף נוספות או כל דבר אחר כדי לקבל מענה מיטבי. תודה מראש.
×
×
 • תוכן חדש...