Jump to content

Maore201

 • פרסום הודעות

  20
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי Maore201

 1. יש תיעוד, נוזל בלמים הוחלף בטיפול האחרון, שרשרת טיימינג ומותחן החלפתי אני לפני חצי שנה. השאלה איך אדע אם אני מוכן לכל התיקון שהם מציעים ללא בדיקה שלהם? לצערי אני מהצפון.
 2. היי חברים הרכב שלי, פולקסווגן פולו 2013 1.2 TS, צריך לעבור ממש בימים הקרובים טיפול. זהו הטיפול הראשון שלי והרכב הראשון שלי. צצו לי כמה שאלות לגבי העניין ואשמח לעזרה: 1. מבחינת הצעת מחיר, איך זה עובד? האם אני בא למוסך ומבקש ממנו פשוט הצעה לטיפול, ואז הוא בודק את הרכב ונותן לי הצעה ואני מחליט אם כן או לא? האם יש תשלום על הבדיקה במידה ולא ארצה? איך זה בדיוק קורה? 2. הטיפול הזה הוא גם ממש שבועיים לפני טסט. האם כדאי לומר להם משהו על זה? שיכסו לי גם הדברים שבודקים בטסט? 3. הרכב עבר 44,000 ק"מ. האם יש משהו ספציפי לקילומטראז' הזה אותו צריך לבדוק? יש לציין כי עד היום
 3. היי חברים, יש לי פולקסווגן פולו 2013 1.2 TSI... לא הבנתי את ההוראות שבתמונה לגבי כמה למלא בגלגלים הקדמיים וכמה למלא בגלגלים האחוריים. תודה רבה!
 4. האם מסוכן לנסוע ככה? לרעש שמתי לב כשהייתי בעמידה ונתתי גז על ניוטרל.. וזה לא פיצוצים אדירים.. זה בקטנה כזה ואני מהצפון
 5. רשמתי - פולקסווגן פולו 2013 1.2 tsi
 6. היי חברים, שמתי לב שאני שם גז - ברגע שאני עוזב יש רעש מהאגזוז כזה.. רעש פלוצים כזה.. מה לעשות? ומה גודל התיקון במידה ונדרש?
 7. היי, היום לראשונה הבחנתי בנזילה ממש מתחת למנוע. אין שלולית, השמן פשוט נוחת על הפלסטיק שמתחת למנוע וממנו מתחיל קצת לזלוג. מה ייתכנו הסיבות לכך? כשאני בודק שמן אני רואה שיש לי יותר מהקו הרצוי, ייתכן שזה הגורם? עודף של שמן? תודה לעוזרים! עריכה: עשיתי לפני חודש וחצי בדיקה לפני קנייה. יש מצב שאני יכול לבוא אליהם? הרי הם לא הזכירו שום נזילה. כמה זמן יש לי אחריות מבדיקה כזו? שאלה 2: כמה זמן לוקח לרכב להתחמם? ייתכן שגם בנסיעה של 5 דק הוא יהיה ממש חם אחריה? (המנוע והכל)
 8. מה סדר גודל הגיוני של מחיר באלי אקספרס לכל זה? (הטווח של רמת החומרה וכו)
 9. היי חברים, בפולו שלי כשאני לוחץ על NAV, כלומר על הלחצן שמוביל לניווט, הוא רושם שאין חיבור GPS. כנראה בגלל שאין סים ברכב, אבל גם לא מצאתי שום מקום שאליו אני יכול להכניס סים. אז אולי הבעיה היא אחרת בכלל? בנוסף, המערכת מאוד לא מעודכנת ודי בסיסית, יש אפשרות לעדכן אותה? להוסיף אפשרויות? למשל אני יכול להתחבר עם בלוטוס אבל רק לדיבורית. לא למוזיקה ולא לשום כלום. המערכת מאוד מוגבלת. אשמח לשמוע אנשים שמכירים והיה להם את המערכת הזו ויודעים איך לשפצר אותה קצת תמונות של המערכת תוכלו למצוא בפוסט הזה, בדיוק אותו דבר:
 10. היי חברים, בפולו שלי כשאני לוחץ על NAV, כלומר על הלחצן שמוביל לניווט, הוא רושם שאין חיבור GPS. כנראה בגלל שאין סים ברכב, אבל גם לא מצאתי שום מקום שאליו אני יכול להכניס סים. אז אולי הבעיה היא אחרת בכלל? בנוסף, המערכת מאוד לא מעודכנת ודי בסיסית, יש אפשרות לעדכן אותה? להוסיף אפשרויות? למשל אני יכול להתחבר עם בלוטוס אבל רק לדיבורית. לא למוזיקה ולא לשום כלום. המערכת מאוד מוגבלת. אשמח לשמוע אנשים שמכירים והיה להם את המערכת הזו ויודעים איך לשפצר אותה קצת
 11. מאוד הזכיר את זה בהתחלה. מאז התיקון אותו סגנון רק קצת פחות טרקטורי
 12. זה מה שהם אמרו שסיפרת להם על שאגת הטרקטור? כי ממה שאני ראיתי ממש הלחיצו כל מי שאי פעם פרסם על זה פוסט. בכל מקרה תעדכן, אשמח לראות איך זה מתקדם ואם אנחנו באותו מצב (בתקווה שלא).
 13. היי חברים, יש לי פולו 2013 1.2 TSI . הייתי לי בעיה של שאגת טרקטור קצרה בהתנעות בוקר. הלכתי והחלפתי מותחן ושרשרת. שבוע לאחר מכן הבעיה שוב חזרה רק בהתנעות בוקר, אבל קצת יותר חלשה. אך עדיין - יש תחושה של רעש לא בריא. מה זה כבר יכול להיות אחרי שהחלפתי שרשרת ומותחן??? מה עוד יכול להשתבש שגורם לבעיה הזו? והאם זה מסוכן לנסוע ככה כשאני יודע בוודאות שהמותחן והשרשרת חדשים? תודה רבה על העזרה
 14. היי חברים, איך אני יכול לשמור על אורך חיי הגיר הזה? (יבש) אמרו לי כמה דברים: 1. לא להרוג אותו עם קיקים. 2. ביציאה מהמקום לתת קצת גז מידית ולא לתת לאוטו להתגלגל לבד. 3. בפקקים לעבור למצב הידני ולהישאר על הילוך ראשון. האם הטיפים נכונים? יש עוד משהו חשוב???
 15. היי חברים. לאחר בדיקת רעש מנוע בהתנעת בוקר נאמר לי שאני צריך להחליף שרשרת טיימינג ומותחנים בפולו 13 שלי, TSI 1.2. הצעת המחיר שניתנה לי במוסך מורשה לא של צ'מפיון הייתה 2100. האם טיפול כזה, עם חלפים מקוריים של פולקסווגן, עולה כך? מחיר הגיוני? תודה.
 16. כן הוא טופל בזמן תמיד ובמורשה (צמפיון)
 17. שכחתי לציין שהרכב עבר 38.000 ק"מ רק ושזה מאוד מזכיר את זה:
 18. היי חברים, יש לי פולו 2013 TSI 1.2, והרכב לעיתים בהנעה (כשהוא קר בעיקר) עושה רעש חזק של איזה 2-3 שניות ואז נרגע. בבדיקה לפני חודש לפני קנייה לא נמצאה שום בעיה לפי הבודק. הבנתי שהייתה בעיית מותחן ושרשרת ידועה במנוע הזה בשנים שקדמו לאוטו שלי, השאלה אם ייתכן שזה אותו הדבר ואיך פועלים מול מוסך מורשה במקרה כזה? תודה רבה!!!!!
 19. היי, אני בשיחות עם בחורה שמוכרת את הרכב של אמה. ביד 2 טענה שהרכב עבר 37.000 ק''מ, יד 1, 2013, 1.2 טורבו. האם לדרוש 40,000 על זה בהנחה שכל הפרטים אמינים זה מחיר לגיטימי? ובכללי אשמח לחוות דעת כי מבין גדול ברכבים אני לא ואני כבר חודשים מחפש את הדבר שישתלם לי. 40 אלף זה בהחלט לסחוט כל טיפה מהתקציב שלי ובגלל אני מנסה להבין כמה משתלם הסיםור.
×
×
 • תוכן חדש...