Jump to content

מאיר.ישראל

 • הודעות

  27
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • איזה רכב יש לך?
  טויוטה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של מאיר.ישראל

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

0

מוניטין

 1. בקיצור, כולם כאן בפורום נגדי...😪 דרך אגב, שמעתי שבארה"ב בקרב בעלי רכבים ישנים מצוי גרימת תאונות מכוונות באמצעות בלימות פתע תוך כדי האשמת הרכב האחורי ותשלום טוטאל לוס מהביטוח.
 2. גם אם שמרתי מרחק בלימה, ובלמתי, אבל בסוף נכנסתי ברכב?? הסיפור בגדול: הרכב שלפני בלם בפתאומיות במהלך נסיעה בכביש עירוני בסמוך לרמזור ירוק, וכל זה משום שהרכב שלפניו כנראה הראה סימני בלימה, הרב הראשון בשרשרת נעצר לרגע, יצא מהרכב נכנס ונמלט. אני הניזוק העיקרי בתאונה. שאלתי היא האם בלימת פתע לא מהווה סיבה לתביעה בשום מצב הואיל וע"פ חוק חייב להישמר מרחק בלימה, או שבמקרים של בלימת פתע וחוסר יכולת שלי להגיב במהירות יש לבולם הפתאומי חלק כלשהו בגרימת התאונה? יצויין שע"פ חוק אסור לבלום בפתאומיות. לפי תקנה 53 לתקנות התעבורה: "לא יבלום נוהג רכב את רכבו פתאום, אלא לשם מניעת תאונה שאי-אפשר למנעה בדרך אחרת או אם הדבר הכרחי מטעמי בטיחות התנועה; האמור בתקנה זו לא יחול על בלימת רכב לשם ניסוי בלמיו, בתנאי שלא יערוך אדם ניסוי כזה אלא לאחר שנקט בכל אמצעי הזהירות הדרושים והבטיח שאין הניסוי עלול לסכן או להפריע לרכב הנוסע בדרך".
 3. כמובן, סל"ד נמוך. מדובר בקורולה 2003, משיטוט ברשת, נראה לי דומה לתיאור של מיסב תקול, אם אכן זו הבעיה, מה מידת הסיכון?? הצמיגים בני פחות משנתיים, כך שאין סיכוי לשחיקה.
 4. לאחרונה הגלגלים, בעיקר בירידה, ללא הילוך, משמיעים רעש של נסיעה על כביש מגורד, מה זה אומר??????
 5. תודה, איפה אני עושה את זה? בחנות חלפים??
 6. הפלסטיק של השפריצר, זה עם הנחיריים נשבר לי מה שגורם למים היוצאים לנזול לכיוון המנוע, יש סיכון בחדירת מים או שניתן להפעיל בכל זאת את הווישרים?? השני עובד.
 7. בהנחה שבאמת מדובר בתקלה כתוצאה מדלק מהול, האם יש תחליף לטיפול במוסך?
 8. תדלקתי בתחנה מסודרת, סונול, תדלקתי בעצמי, לא מאמין שהתבלבלתי. יש סיכוי שהם מוכרים דלק מהול??
 9. הבוקר תדלקתי בתחנת דלק הקבועה שלי, לאחר ההתנעה השנייה, החלו רעידות לא מוסברות בעיקר בעצירה, האוטו לא סוחב כמו שצריך (קוורולה 2003), מדובר ברכב שנסע חלק ומצויין, האגזוז נשמע של טרנטה משנות ה90, ונורת המנוע מהבהבת, בשוטף היא פועלת כמו במרבית הקורולה. מה עושים??
 10. יצויין כי מאז המיני תאונה הזו אני מרגיש, בעיקר בנסיעה במהירות גבוהה, שההגה מושך טיפה ימינה ושמאלה, צריך ממש להחזיק אותו, מה זה אומר??
 11. ההתקנה לא כוללת קדיחות בפגוש האחורי?? לא בטוח שאני ממש מקצועי בזה😄😄
 12. הזמנתי באלי אקספרס חיישני רוורס במחיר רצפה (10$), איפה יתקינו לי אותם במחיר שלא יגרום לי להתחרט על הזמנת המוצר מחו"ל?? באזור ירושלים.
 13. תכל'ס, יש מערכת מולטימדיה שמומלצת לקורולה? משהו כזה למשל? https://www.banggood.com/iw/IMars-7023B-7-Inch-2-DIN-Car-MP5-Player-Stereo-Radio-FM-USB-AUX-HD-bluetooth-Touch-Screen-Support-Rear-Camera-p-1535812.html?gmcCountry=IL&currency=ILS&cur_warehouse=CN&createTmp=1&utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_bgs&utm_content=lijing&utm_campaign=ssc-il-all-0624-20lp&ad_id=444281261029&gclid=Cj0KCQjwt4X8BRCPARIsABmcnOoX6MPdtIrzMYFwsHdgPJgGw5wmrvgdn1t_FgzzE9kMcgyeQA5FxYcaAm8UEALw_wcB
 14. אז ככה, המנוע הוחלף ב2008, מאז הוא עשה 180K. מה אומרים?
×
×
 • תוכן חדש...