Jump to content

חדש123

 • פרסום הודעות

  3
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות חדש123

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. חדש123

  עתיד תעסוקתי בתחום הרכב

  חברים יקרים תודה רבה לכולם על הקדשת הזמן והתגובות. האמת שנגעתי מעט מאוד ב"ניהול" כאחמש במסעדה. הניהול עצמו לא עניין אותי מידי אבל הייתי דיי טוב יחסית לניסיון הדל שלי, ידעתי לעצור את הקריסה ולצפות אותה וזה מה שחשוב בניהול מסעדה תוך כדי עבודה. כמובן זה ללא קשר לספקים סחורות ושאר ירקות שזה נסיון שבא עם הזמן. תראו אתם מדברים במונחים גדולים מאוד. מטבעי תמיד הייתי אדם ריאלי. האמינו לי שעבודה בתחום שאני אוהב במשכורת טובה תספק אותי לכל חיי. החלום שלי מאוד צנוע - הבעיה שבתחום שאני אוהב אין דבר כזה משכורת טובה. אני ללא ספק מבין מה הדעה הכללית כאן, ואפילו מסכים איתה. אבל, נניח ואלמד תואר נחשב, מה זה יהיה שווה אם לא ארצה ללכת לעבודה בבוקר? הכוונה שלי היא כזאת, לתכנת קוד לרכב אוטונומי זה אולי נוגע כנושא בתחום שאני אוהב, אבל זה ממש לא שקול ללעסוק בתחום הרכב. זה שהקוד בסופו של דבר יניע את הרכב זה יפה, אבל אני לא זה שאשב בו, או יהיה קשור לתפעול שלו וכו'. קצת קשה להסביר בכתיבה את הכוונה שלי. בנוגע לניהול מוסך, לפתוח מוסך כעצמאי זו החלטה מעט טיפשית לדעתי. הנפילה מעבר לפינה. לכן שאלתי אם השכר של מנהל מוסך של יבואנית הוא מתגמל והאם זו לא שאיפה גבוהה מידי לנוכח הקומבינות שקיימות בתחום הזה. ומה הלימודים הנדרשים לשם כך? נניח מחר אני משתחרר מצהל והמטרה שלי לנהל מוסך מרכזי, מה אני מתחיל ללמוד? שוב תודה רבה לכולם! אתם עוזרים לי מאוד!!
 2. חדש123

  עתיד תעסוקתי בתחום הרכב

  היי , תודה על התגובה. כמובן שהמטרה היא לא תחום המכירות אלא יותר לכיוון הניהול, ניהול מוסך מרכזי וכו'. לגמרי מבין את נושא השחיקה אבל, כל עבודה אחרת כמו הנדסת חשמל או תכנות תשחוק אותי לא פחות אם לא יותר. לתכנת 12 שעות מול המסך זה לא כייף עבור מי שלא מאוד אוהב את זה, ואני לא כל כך. רכב מעניין כתחביב זה ללא ספק מטרה אבל, המטרה העיקרית היא לעסוק במשהו שאוהבים. בסופו של יום אני מאמין שכל עבודה נהיית משעממת אחרי כמה שנים, אבל הייתי שמח אם לפחות, העבודה שלי תהיה קשורה מעט לתחביב/ למה שאני אוהב. האם לא היית ממליץ על כיוונים כמו ניהול מוסך/ יבוא רכבי פרימיום? שוב תודה רבה וסליחה על הבורות.
 3. היי חברים, בתור זעטוט, ילדון שרק סיים י"ב, בחיי תמיד הלכתי קדימה עם מחשבה לעתיד. וכעת לפני הצבא אני מאוד מתלבט לגבי העתיד התעסוקתי שלי. אני אוהב את תחום הרכב מגיל קטן. ברמה שהייתי רוצה שזה ימלא את היום שלי. אבל מאוד ברור לי שהתחום צר מאוד וללא שכר משתלם. הייתי רוצה להתייעץ איתכם, מה הלימודים הדרושים לניהול מוסך של יבואנית רכב? מה המסלול? האם זה משתלם? האם השכר מתגמל? הבגרות שלי כוללת 5 יחל מתמטיקה, פיזיקה ו10 מחשבים. ואני מתקבל כמעט לכל מקצוע חוץ מרפואה בכמעט כל אוניברסיטה בארץ.(למעט מדמח/חשמל מדמח בטכניון ומאוד מאוד גבולי בתל אביב- אני משער שכשאשתחרר לא אתקבל כי הסכם יעלה, אבל פשוט אעשה עוד פסיכומטרי ואני מאמין שאסתדר) לא ראיתי אף מקצוע שקשור לתחום הרכב חוץ מהנדסת רכב אבל כתואר שני בטכניון. האם ניהול מוסך של יבואנית רכב זה שאיפתי מידי? זה רק קומבינות כמו רוב התפקידים הגבוהים בארץ או שזה אפשרי לאדם שרוצה ללמוד ולהתפתח בתחום? האם צריך ניסיון כבעל מוסך עצמאי לפני? אשמח מאוד לעזרה/הכוונה. תודה!
×
×
 • Create New...