Jump to content

or95

 • הודעות

  25
 • כאן מאז:

הנקודות של or95

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. השנתון של הרכב הוא 2015 אבל השתחרר המיסב לחץ ואז נשבר הגיר..
 2. כן זה מה שחשבתי, גם עכשיו בנסיעה שמתי לב שבהילוך חמישי המחשב רכב מסמן לי להעביר הילוך 🤦‍♂️ ראשון אני אחזור אליהם שיחליפו לי לגיר שאמור להיות.
 3. היי חברים, בקצרה הלך לי הגיר והחליפו לי לאחד אחר. אתמול שהוצאתי את הרכב שמתי לב שהביצועים שונים לגמרה מהגיר הקודם הרבה יותר זריז אבל הוא עובד על סלד הרבה יותר גבוה ממה שהיה לפני. כלומר על מהירות 120 בגיר הקודם הייתי על 3 אלף. כרגע כדי לנסוע על 120 אני על 4 אלף סלד. ואני רוצה לדעת מה הסלד הנכון שהרכב אמור לעבוד עליו במהירות 120 ולכן אני פונה אליכם בעלי הרנו קליאו בקהל 😅
 4. בנימה זו המוסך גירים שגררתי אליו את הרכב אמר שהוא רוצה לבדוק קודם שיש חלק זמין לפני שהוא מרים ובודק ונכון לעכשיו הוא לא מצא. יש לכם מקום שאני יכול לברר איתו ? מקום אמין מומלץ ? התקשרתי למוסך גבע בתל אביב הוא אמר שגם הוא יברר לי. אין לי בעיה לגרור את הרכב שוב ולשלם את זה אם זה באמת מוסך אמין שמתמחה ואפשר לסמוך עליו כרגע הרכב נמצא באיזור חולון.
 5. אני לא יד ראשונה אני יד שלישית קניתי את האוטו עם 57 אלף קילומטר לפני שנתיים. נסיעה רגועה והרבה בין עירוני בלי פקקים בגלל זה אני קצת מופתע.
 6. כעיקרון המוסך גירים פה טוען שזה הגיר. הגיר השתחרר אחרי שהגרר דחף ושירר משהו בפנים. המוסכניק כן נסע והאוטו עשה רעש של חללית. הוא אמר שזה הגיר. אני רוצה לקחת אותו למקום אחר לאבחון נוסף. יש לך מושג מה כדאי לעשות במצב כזה ? וממה דבר כזה יכול להגרם בכלל? ניתקלת בזה ברנו או באופן כללי? ההאוטו רק עם 100k הגיוני שכבר גיר?
 7. כן גררתי אותו לשם כי לא היה לי בהתחלה מושג מה התקלה יכולה להיות בהקשר לגיר (וגם כי המוסך שלי לא עובד עד אחרי החג). תודה רבה על העזרה ואעדכן לגבי מה קרה !
 8. תודה רבה על התשובה ! אם זה באמת מה שנגרם מה הנזק הצפוי לי מבחינה כספית?
 9. מדובר על רנו קליאו ידני. במהלך הנסיעה אני רואה בזוית של העין את המוט הילוכים "קופץ" ממש באגרסיביות (הייתי בהילוך חמישי). העברתי לניוטרל ועצרתי בשוליים. ניסיתי להניע ושילבתי להילוך ראשון וניסיתי לסוע היה רעש לא נחמד והרכב התכבה. ניסיתי ללחוץ על הקלאץ שוב ולהעביר לניוטרל חזרה שלא ישאר משולב להילוך. הוא לא חזר אז לחצתי שוב על הקלאץ ומשכתי קצת את המוט הילוכים לא בעוצמה אומנם זה לא חזר חלק, אבל לא הופעל כח והוא חזר לניוטרל. מפה לשם עכשיו אם אני מתניע את הרכב בלי לחיצה על קלאץ האוטו מתכבה (משמע משולב להילוך) אבל גם לא ניתן להתחיל נסיעה בכלל (למרות שתיאורטית ההילוך שמשולב הוא ראשון ?) בקיצור המצב הנוכחי שהידית הילוכים נמצאת על ניוטרל ולא מצליחה להכנס לשום הילוך, האוטו כן משולב כי אם אני מתניע בלי ללחוץ על קלאץ הוא מתכבה. בנתיים גררתי את הרכב למוסך גירים. מתוך סקרנות יש לכם רעיונות מה יכולה להיות התקלה ?
 10. סביב ה4,5 שנים.. התיכנון שלי היה לסיים את התואר ואז להחליף רכב שזה עוד שנתיים. אבל לא יודע כמה זה חכם אחרי שראיתי את הירידת ערך שלו, כרגע זה השלב שאני לא מפסיד יותר מידי. אם יש אופציה טובה יותר אפילו קצת יותר יקרה אני מוכן להשקיע לטווח הארוך.
 11. הבנתי.. תודה רבה על העזרה דור! אשמח לעוד דעות .
 12. את הרנו קליאו לא לקחתי בגיר אוטמטי כי פחדתי מהתקלה במוח גיר. לגבי הגרמניות כמה הבעיה במצמד הכפול נפוצה, יש סימני אזהרה, האם אפשר לראות בבדיקה אם יצטרכו החלפה עוד מעט או לא ? בסופו של יום אני סטודנט שגר לבד ולכן אני חושב שאולי כן עדיף להתפשר על הרכב מבחינת ביצועים.. מצד אחד אני מבין שאם אני רוצה לשמור על אמינות זה ירידה בביצועים שעומד מול ירידת ערך שעומד מול אמינות. אם אני רוצה רכב אמין שמספק ירידת ערך נמוכה יחסית על מה אתה ממליץ? ובאופן כללי מנקודת מבט שלך על מה אתה ממליץ ?
 13. ובדיוק בגלל שיש לי קליאו לא רוצה להרגיש עוד ירידת ערך כזאת.. לכן אני ממש מהסס על הקאפצור. לדעתך הi20 זאת האופציה הכי טובה מבחינת אמינות/ירידת ערך ? מבחינת גודל הם זהים או שהקליאו יותר מרווחת?
 14. היי חברים, לפני שנתיים בערך התייעצתי איתכם על רכישת רכב וקניתי את הקליאו 2015 בגירסא הידנית שלה. בסה"כ אני מאוד מרוצה ממנה .. הבעיה שהבת זוג שלי פחות היא בעלת רישיון אוטומט ולכן אני רוצה להחליף לרכב אוטומט. איזה רכב ממולץ סביב ה40 שיהיה בסגנון של הקליאו ? חשבתי בהתחלה לחפש רנו קא'פצור הבעיה היחידה שלי זה הירידת ערך החזקה . תודה מראש!
 15. הצלת אותי מלזרוק כסף מיותר. מצד שני תשובה לא מעודדת שקניתי ידעתי שהמזגן לא יהיה ואו אבל לא ציפיתי לדבר כזה.
×
×
 • תוכן חדש...