Jump to content

נתנאל1

 • פרסום הודעות

  33
 • תאריך הצטרפות

כל מה שפורסם על ידי נתנאל1

 1. עד היום בחצות!!! תזדרזו להצטרף!! 🙏
 2. זיהו חברים יקרים אנחנו יממה לפני סגירת ההגרלה הגדולה! בואו והצטרפו ברגע האחרון להמשיך ולהציל חיים!!
 3. הגענו לישורת האחרונה של ההגרלה המרגשת והחשובה של השנה. מכירת הכרטיסים להגרלת ״פרס מציל חיים״ תינעל ביום חמישי בחצות, וכבר בתחילת שבוע הבא תימסר הודעה לזוכים המאושרים. התרומות שנאספות מדי שנה בזכות ההגרלה, מגדילות את מאגר מח העצם בעשרות אלפי דגימות חדשות שמצילות מדי שנה כ-400 בני אדם שללא ההשתלה לא היו שורדים. חשוב לנו שתדעו ששום חלק בפעילות שלנו לא היה מתקיים ללא השותפות שלכם. בלעדיכם, הנוכחות שלנו במחלקות האונקולוגיו
 4. זיהו זה חברים מתקרבים לסוף המכירה הסינית ואנחנו חייבים ממכם פוש אחרון לטובת העמותה המדהימה הזו! אפילו סכום קטן! פרוטה לפרוטה מצטרפת לסכום גדול! תזכו למצוות!! 2006748872_-.mp4
 5. "קעמפ - שיר" מיזם שירת ההמונים של עזר מציון יש אמונה
 6. אחים ואחיות יקרים!! מה יותר מתאים ש-2 דברים קורים יחד? גם עוד שבוע בלבד להגרלה הגדולה! וגם פורים הגיע וכל הפושט יד נותנים לו! מי יכול לעמוד מנגד ולא לעזור לעמותה שכל כך עוזרת לכלל הציבור בעיתות קושי ומשבר! עזר מציון פונה אליכם בקריאה נרגשת לבוא ולהרתם לעזרתה ולהכנס להגרלה הסינית השנתית על עשרות פרסים יקרי ערך עם מתנות מידיות ללא הגרלה!! אנא כנסו ותירמו ותזכו ב''ה לכל הישועות!! כל סכום עוזר, פרוטה לפרוטה מתאספת לסכום גדול! לחצו כאן בקישור 👇 https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099?affId=134343 ניתן לתרום מכספי מעשרות
 7. תזכה למצוות! הרבה שפע וברכה בכל מעשה ידיך! 💗 חברים יקרים הזמן אוזל, אנא כנס ותרמו כיכולתכם לעמותה היקרה הזו! תבורכו! 🙏
 8. חברים/חברות יקרים/ות! רוצה לשתף אתכם/ן ב4 שניות ממה שעזר מציון עושה בימים אלו 24 שעות ביממה ברב בתי החולים בארץ! כשאתם/ן רוכשות חבילות כרטיסים למכירה הסינית, אתם/ן נותנים כח! וממשיכיםאת העשיה המדהימה הזאת!!! מחכה ממך לחבילה שנותנת המווווון כח! הלינק לכניסה להגרלה ולבחירת המתנה https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099?affId=134343 ראש חודש אדר שמח!! ושבת שלום shabat.mp4
 9. משהו שרבים שאלו אותי ואני יכתוב לכם גם פה כדי להבהיר את העניין, כל הפרסים וגם המתנות המידיות הינם תרומות של גופים/חברות/אנשים שמעונינים לעזור על ידי זה לדירבון המכירה הסינית וליחס מתגמל מהעמותה לאנשים שנרתמים לעזור ולתת מכספם בתקופה המאתגרת הזו לארגון המדהים הזה, ככה שהכסף שנתרםהולך במלואו להוצאות הארגון בתחום העזרה הרפואית ולא למתנות/פרסים! 100 % תרומה! תודה רבה לכל התורמים, תזכו לשנים רבות נעימות ובריאות!
 10. בודק את העניין ואעדכן בהקדם. חזק וברוך על הרצון לתרום ולתת. תבורך!
 11. תודה לכל מי שתרם עד כה! היחס החם שלכם ושל הנמהל המדהים פבל מחמם את הלב ונותן את הכח והדרבון להמשיך בעשיה למען הקהילה! תבורכו!
 12. ישר כח גדול! תזכה לשפע ברכות! ובעזרת ה' שגם תזכה בהגרלה 😉 ואני חייב לציין שניתן ומצוה לתרום מכספי מעשרות! למי שיש שאלות/ברורים אני פה בשמחה לענות על כל מה שאוכל תודה רבה!
 13. *****השרשור נפתח באישור הנהלת האתר***** המכירה הסינית של עמותת עזר מציון יוצאת לדרך! גם זוכים וגם מצילים חיים! הגרלה על עשרות פרסים יקרי ערך! חבילות משתלמות במיוחד עם מתנות שוות ללא הגרלה! מתאים לכל אחד! הזדרזו להצטרף לחצו כאן בקישור ותתחילו לבחור מתנות! https://www.ami.org.il/raffle?vt=7000099?affId=134343 תזכו למצוות ובהצלחה בכל מעשה ידיכם!
 14. תודה לכולם!! אין כאן אף אחד שיוכל לספק לי אינפורמציה על הניסן קשאקאי פלוס 2?
 15. אין אף אחד שיכול ליעץ לי בענין??
 16. רציתי לשמוע את חות דעתכם על מה אתם ממליצים ללכת יש לי כמה דגמים אחרונים שאני מתלבט לגביהם והם- טויוטה ורסו, אופל זאפירה, ניסן קשאקאי +2 אשמח לדעת על אמינות, צריכת דלק אמיתית, ביצועי כביש, איכות חומרים ועוד במיוחד אשמח שמי שיש לו אחד מהדגמים הללו שיתן לי את חוות דעתו, תודה רבה מראש!!!
 17. שלום, אני עומד לקנות הונדה FRV וראיתי פרסום של אחת כזו שמותקנת בה מערכת גז, אין עם זה בעיות? כלומר הבנתי שלא כל מנוע יכול להיות מותאם לגז וזה יכול לגרום נזק מצטבר למנוע היכן שהוא לא מתאים, ידוע למישהו על ההתאמה של מערכת כזו להונדה הזו? תודה לעונים!
 18. אני לא מתכוון להחזיק אותו יותר מ3/4 שנים, אז זו לא אמורה להיות בעיה?
 19. צודק בהחלט, אלמד להבא
 20. מה נשמע חבריה? עכשיו מעניין אותי אם מכיון שייצור ושיווק דגם זה הופסק ב2010 יש לי מה לחשוש לחוסר בחלפים או יוקר חלפים בגלל נדירותם בשוק? תודה!!!
 21. עוד מישהו יכול לעזור בעניין?
 22. אוקי, זה אני יודע אני אפרט מה אני מבקש לדעת: 1. צריכת דלק 2. אמינות 3. יוקר טיפולים וזמינות חלקים 4. שמירת ערך 5. איבזור והנדסת אנוש ושוב למי שיש אחת מהן והוא יוכל לשתף אותי עם דעתו על הרכב, זה יעזור לי מאוד תודה!
×
×
 • תוכן חדש...