Jump to content

Garikuz

 • הודעות

  16
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Garikuz

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. לי ממש לא קשה לשלם 200 ש"ח, ברוך השם אני לא נזקק. וזה שאני מחזיק רכב משנת 1999 לא יכול להעיד על קושי בהוצאות אחזקה. פשוט לדעתי לכל דבר יש מחיר והאו צריך להיות הוגן בעיני הלקוח. לכן שאלתי כמה אנשים משלמים. לגבי הרכב עצמו - הוא בבעלותי 9 דנים, נקנה מקרוב משפחה ומאז 1999 עוד לא הגיע ל160 אלף. הוא מתוחזק ושמור טוב. הלוואי ורכבים של 2015 ייראו כמוהו. את המוסך אני מכיר מזמן. עושה שם תיקונים ובדיקת בלמים תמיד. טיפולים כמו שמן פלאים פילטרים עושה לבד. פשוט כרגע אני לא במצב של להחליף אוטו. אני עובד ולומד + תינוק. אם מישהו מכיר מוסך אמין באזור חולון בת ים והסביבה אשמח להמלצות לפעם הבאה.
 2. התכוונתי לבדיקת רכב מיושן לפני טסט תקופתי לרכב שנת 1999. עושה כל חצי שנה. אחד החכמים למעלה כתב שאני רוצה שאחרים יעבדו בחינם, אז הוא טועה. כל עבודה חייבת להיות משולמת, אבל צריך קצת מצפון בעניין. לבדיקה שסך הכל הייתה להרים רכב בליפט בלחיצת כפתור בלי פירוק גלגלים שלקחה כ-5 דקות לשלם 211 ש"ח זה מוגזם. אני כבר הספקתי לקרוא שאנשים משלמים 120 ש"ח או טיפה יותר.
 3. שלום, עשיתי בדיקה לרכב מסוג קורולה ושילמתי 180 + מע"מ, סה"כ 211 ש"ח שלדעתי קצת מוגזם. כמה עולה היום בדיקה כזאת בממוצע?
 4. דווקא JUSTMOTOR מוכרים לדגם שלי (כמו שהם כותבים) בולמי גז. אם מעוניין תבדוק מקט 333114 למשל. זה בולם גז. https://kyb-europe.com/rus/wp-content/uploads/sites/11/2018/01/KYB-2018-Shock-Absorbers-Version-C.pdf
 5. כן, כבר דיברתי איתם בJUSTMOTOR. הם מטפלים בזה ותשובה תהיה מחר. פשוט מק"טים לפי אתר שלהם מתאימים ל1999, אבל אותם מקט"ים בקטלוג KYB מתאימים לדגמים 92-97...
 6. שלום לכולם, הגיע זמן להחליף בולמי זעזועים לטויוטה קורולה 1999. בחרתי לקנות kayaba. מתוך אתרי האינטרנט בארץ מצאתי אתר ג'סט מוטור לפני הזמנה בדקתי שמק"ט של יצרן באתר ג'סט מוטור אינו תואם את הדגם שלי. מסתבר שלפי קטלוג של kayaba אין בארץ בולמים שאני צריך, ואלה שמוכרים לא מתאימים לפי הקטלוג. הינה קישור לבולמים https://www.justmotor.co.il/product/%D7%91%D7%95%D7%9C%D7%9D-%D7%96%D7%A2%D7%96%D7%95%D7%A2%D7%99%D7%9D-%D7%A7%D7%93%D7%9E%D7%99-%D7%99%D7%9E%D7%A0%D7%99-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-kyb בתמונה המצורפת צילום מסך עם מק"טים נדרשים שלא מוצא אותם בארץ. האם למישהו היה ניסיון התקנת בולמים של מק"ט לא מתאים לפי הקטלוג? או שרק אני כזה פסיכי שבודק כל כך לעומק ועושה לעצמי כאב ראש?
 7. תודה על התגובה, זה רחוק בשבילי, אני מהמרכז. בצפון כנראה מחירים טיפה יותר נמוכים.
 8. תודה על התגובה. בקשר לבולמים, רציתי לקנות סט של 4 בולמי קייבה בחנות הזאת https://www.justmotor.co.il/product/בולם-זעזועים-קדמי-ימני-חברת-kyb מקווה שלא מזוייף. בקשר לשאלה האם שווה השקעה - במקרה שלי חושב שכן. האוטו סוס עבודה למרות הגיל הזהב שלו. קניתי בזמנו אצל קרובי משפחה. מד אוץ היום עומד על 145 אלף, הפח שמור, מבפנים שמור. יש פה ושם דברים לשפר בקטנה. פשוט במקרה שלי יהיה לא כלכלי להחליף למשהו יותר טוב. תקציב שכרגע יכול להרשות לעצמי נמוך מאוד ואם אפילו אני אוסיף סכום שאקבל אחרי מכירת האוטו, לא אמצא משהו יותר טוב. יכול להיות שאמצא שנתון יותר חדש, אבל מצב מכני לא בטוח... ואצטרך להשקיע גם באוטו שאקנה. לכן כרגע רוצה ללכת על החלפת בולמי זעזועים. בקשר לשאלה האם זה קריטי להחליף - אני דואג שלא אעבור טסט עם הבולמים שלי, שבעוד חודשיים.
 9. אפשר פרטים? אילו בולמים קנית? איזה רכב? מוסך? האם מרוצה ומרגיש שיפור?
 10. 250 ש"ח זה עלות העבודה בלבד, לא כולל בולם עצמו. אני אמרתי למכונאי שלי שמביא בולמים לבד, רוצה לקנות סט 4 בולמים יפניים של kyb. מצאתי סט כזה ב1450 ש"ח. אז רק על החלפה של כל הבולמים, ללא חלקים עצמם הוא רוצה 1000 + מע"מ. אני מחולון.
 11. שלום, מדובר בטויוטה קורולה 1999, צריך להחליף בולמי זעזועים קדמיים ואחוריים. במוסך שאני בדרך כלל מכניס את האוטו הציעו לי 250 ש"ח לפני מע"מ לכל אחד! אז יוצא 1000 ש"ח רק העבודה. לפני ששאלתי מחיר אמרתי למוסכניק שאני קונה לבד ומביא בולמים שלי. האם 1000 ש"ח על החלפת 4 בולמים נראה לכם הגיוני? לדעתי מוגזם... אשמח לשמוע דעתכם.
 12. הנה תמונות של תקע מצלמה, מטען ופיוז שרוף של מצית. במצטבר הזרם פחות מ15 אמפר
 13. תודה על התגובה. 1. כרגע אי אפשר למדוד צרכנים כי מצית נשרף. 2. הפיוז של מפצל היה נשרף גם בזמן תזוזה, גם בלי לגעת בו. הפיוז מובנה של המצית עצמו אתמול נשרף בזמן התנעה, גם הרחתי ריח שרוף. 3. פיוז שאחראי על מצית, שעון ורדיו שנמצא בבית פיוזים הוא 15 אמפר לפי ספר וככה בפועל. הוא תקין ושלם כרגע.
 14. רכב - טויוטה קורולה שנת 1999 עם 133 אלף ק"מ. אצלי משנת 2011. מעולם לא היו בעיות עם המצית. לפני 5 שנים קניתי מצלמה ושקע אחד כבר היה לא מספיק, כי חייב מטען לטלפון. אז קניתי מפצל איכותי של חברת HAMA הגרמנית, לא זבל סיני ב10 ש"ח. במשך 5 שנים השתמשתי באותו מפצל עם אותה מצלמה (חברת MIO) ומטענים איכותיים בלבד. כבר כמה חודשים יש לי בעיה שנשרף פיוז מובנה בתוך המפצל (פיוז זכוכית 10 אמפר). קניתי שתי חבילות של 10 יחידות פיוזים והכל נשרף תוך מספר חודשים. ניסיתי בלי מפצל, רק מצלמה או מטען טלפון ונשרף נתיך של מצית עצמו. (בצורה של חוט שמלחימים בחלק אחורי ב90 מעלות) פירקתי, שמתי מצית מקורי חדש של טויוטה, והיום כבר נשרף לי מצית השלישי שקניתי. כל מצית כזה עולה בטויוטה 100 ש"ח. לאור המצב עולה שיש בעיה בחשמל. חוץ מזה כל הדברים עובדים תקין, שאר פיוזים ברכב שמורים. מה זה יכול להיות?האם קצר? האם צריך בדיקת חשמלאי? במוסך יבואן לדעתי יעזרו אבל מחיר יהיה מופרז. על מי אתם יכולים להמליץ באזור חולון והסביבה?
 15. לכל מצבר עדיף לעשות תחזוקה תקופתית שהיא הטענה באמצעות מטען ייעודי למצברים. אני מטעין מצבר פעם בחצי שנה עד שנה, או כשלרכב יש קושי בהתנעה (נדיר, אבל סימן שצריך להטעין). הרעיון לשים בוסטר על מצבר לא נשמע יעיל ובטיחותי. עדיף לבדוק זליגה. אני בזמנו רכשתי מטען של חברת CTEK שוודית, סוחב מצבר לבית ומטעין כמה שעות. גם מחזיק ברכב בוסטר למקרה הצורך של חברת NOCO. https://www.ctek.com/products/vehicle/mxs-5-0
×
×
 • תוכן חדש...