Jump to content

Eyal2000

 • פרסום הודעות

  12
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Eyal2000

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. אם זה מה שיש לך אתה מסודר המגבר הזה שווה חדש חדש 1500 שח ואם אני זוכר נכון הוא נותן קצת יותר מ100 RMS לערוץ ב4 אוהם שזה יותר ממספיק למה שיש לך. בהצלחה
 2. שלום מותקנת אצלי ברכב מערכת שמע וברצוני להחליף את הרמקולים האחוריים שעל המדף בבגאז'. להלן המערכת רדיו דיסק של קנווד (לא מחובר לרמקולים) מגבר jbl gxa 604 60 RMS לערוץ מחובר לקומפוננט קידמי (kicker css68 (6x8 75 RMS ובגישור לסאב jbl GT series 275 RMS בנוסף עוד מגבר ישן 2 ערוצים JBL P80.2 אליו מחוברים הרמקולים האחוריים 6.5 אינץ' סטנדרטים שהגיעו עם הרכב ואני מעוניין להחליף אותם אני יכול בקלות לעשות בנייה גם ל6X9 אינץ' . אשמח לקבל המלצות תקציב עד 600 שקלים תודה מראש לעונים
 3. שלום ברשותי מגבר מונו בלוק של jbl שמחובר ועובד כרגע ברכב שלי ומפעיל סאב, אני לא כל כך מבין מה הפונקציות שלו ומה כל אחת עושה, אם מישהו יוכל להסביר לי מה זה אומר אני אשמח. אני מצרף תמונה. תודה מראש.
 4. חבל על הכסף תזמין מהארץ קיט של 4 גייג' זה מספיק לגמרי, אתה מחבר אותו למגבר וממנו אתה מפצל פלוס למגבר השני רימוט למגבר השני ומינוס מה שיותר נוח לך או לפצל מהגבר, או לעשות הארקת מינוס בנוסף למגבר הזה. כבלים לרמקולים תקנה בנפרד. בקשר לrca אתה קונה מפצלים מנקבה לשני זכרים ומפצל את חיבור הrca שלך לשלושה שניים למגבר ה4 ערוצים אני מניח ואחד למונו בלוק שלך. אצלי זה עובד מצוין ואני עובד עם הספקים כמו שלך והכל בסדר וכך אתה חוסך 150 דולר ל150 שקל גג . אם לא הבנת משהו מוזמן ליצור קשר מאיפה אתה בארץ ?
 5. יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 ברכב יש שני רמקולים על המדף האחורי, שני רמקולים בדלתות הקדמיות ובנוסף שני רמקולים על הדשבורד שלדעתי הם טוויטרים. רכשתי רדיו דיסק של קנווד חדש והתקנתי אותו במקום יחידת הראש הישנה של וולוו, בחיבורי הרמקולים חיווטתי בדיוק כבמפרט רמקול אחורי שמאל ורמקול אחורי ימין. ורמקול קדמי שמאל ורמקול קדמי ימין, עכשיו לשאלתי - ישנן 4 יציאות לרמקולים מיחידת הראש וישנם 6 רמקולים ההנחה שלי היא שיש מפצל, או קרוס אובר שמחבר בניהם, אני מעונין להחליף את הרמקולים מקדימה ולהשתמש במקומות של הדשבורד והדלתות ולעבוד עם קומפוננטים חדשים. אך אני מעוניין לדעת אם אני יכול להשתמש בחיווט שלהם ולש
 6. כנס לקישור עשיתי אצלם המון דברים לרכב אחלה אנשים מחירים הגיוניים . בברכה אייל https://www.alexsander.co.il/cat/9
 7. שלום לקוראים, יש ברשותי וולוו S40 שנת 2003 המפתח עשה את שלו ושבק חיים, כרגע ניתן לפתוח רק מדלת הנהג והחלפה שלט אצל וולוו מורשה יקרה מאוד. ראיתי באינטרנט באתר הקניות עלי אקספרס יחידת נעילה מרכזית ב40 שקלים בלבד, אך אני לא יודע איך לחבר אותה ליחידת הנעילה של הרכב או איפה יחידת הנעילה של הרכב. (היה קודן ואזעקה ברכב אך פורקו). תודה מראש לעוזרים .
 8. אצלי יש צמיגים של GOOD YEAR גם כמעט אותה מידה אצלך 195/60 הוא לקח לי 690 עם עבודה , הצמיגים נחשבים טובים חברה עולמית אמריקאית ידועה, לא תתקשה למצוא צמיגים שלהם על רכבים כיום. כידוע לי אם באמת היה קרע או פגם בדופן הצמיג לא מתעסקים עם דברים כאלה וישר מחליפים, מומלץ גם שלא להחליף צמיג אחד ורק בזוגות או את כל הרביעיה כמובן כדי לשמור על איזון מושלם. נשמע שהפאנצ'ריה לא ניסתה לדפוק אותך אם לזה התכוונת.
 9. שלום לכולם יש ברשותי וולוו S40 מודל 2003 מנוע 2000 ביצעתי בדיקה שגרתית ברכב וראיתי שבמדיד חסר שמן , הוספתי בערך חצי קילו שמן 20W50 ולאחר המילוי הבנתי שמילאתי שמן לא נכון הרי הרכב צריך שמן בצמיגות 5W40 רציתי לשאול אם יש להחליף את כל שמן המנוע ברכב או שהוא יכול לשרוד הוספה של חצי קילו שמן בצמיגות יותר גבוהה ממילא אני כל תקופה ממלא שמן כי הוא אוהב לשתות הרבה שמן . תודה מראש לעוזרים :-)
×
×
 • Create New...