Jump to content

Kobinon

 • הודעות

  10
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Kobinon

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. זה מה שקורה לצערי.. מנתקים בפנים.. מעבירים מאחד לשני. אין תשובה במייל כמובן. פניתי גם למכס וגם שם אין מענה ומעבירים מאחד לשני. פשוט הזוי. מפתיע אותי גם שאף אחד כאן לא עונה ואני בטוח שלא מעט אנשים הזמינו חלקים כאלה מחו"ל. קשה למצוא בארץ חלקים לפעמים.
 2. הבעיה הגדולה זה שמוצרים ששוקלים יחסית הרבה שולחים אך ורק דרך חברות בלדרות במשלוח יחסית מהיר יותר.. דבר שני, טרם הבנתי לאיזה טפסים אני זקוק ואם אני צריך אישור. לפי הדרישות ששלחתי למעלה הם כותבים שצריך רישיון ייבוא.. שלחתי גם מייל ומשרד התחבורה והם שולחים אותי לרחוב המלאכה בתל אביב..
 3. תודה לכם, אבל קראתי כבר את המסמך הזה ולא הבנתי כלכך אם אני צריך להצטייד במה שכתוב בערות למטה או לא ..
 4. שלום לכם, אני מעוניין להזמין כמה שיותר מהר תיבת הילוכים לרכב של דודי ולא מצאנו חלק כזה בארץ. לעומת זאת, כן מצאתי חלק כזה באתרים השונים בחו"ל. אני לא בטוח האם הדבר מאושר לייבוא ואם צריך למלא טפסים כלשהם. אני זקוק לחלק כמה שיותר מהר ומשום מה במשרד התחבורה לא יודעים לענות לי במה זה כרוך. התקשרתי למשרד התחבורה מספר פעמים, העבירו אותי בין 5-6 נציגים שונים ואף אחד לא ידע לענות לי עד שהם פשוט ניתקו וגרמו לי לבזבוז זמן משוועה. תהיתי, אולי מישהו כאן הזמין חלקים בסגנון או את אותו חלק ויודע מה ההליך וכמה זה יעלה (מבחינת מיסים נוספים) תודה רבה!
 5. שלום לכם, שבוע שעבר עשיתי תאונה עם רוכב אופנוע. הרוכב החליק (לא משהו רציני) וההגה לא מסונכרן טוב עם הגלגל. בכל מקרה, הלכנו למוסך שבדק את האופנוע וקבע כי יש להחליף כידון + משולש. הוא מחליף לחלקים חדשים. לפי דבריו עלות החלקים (דיבר מולי עם סוחר חלפים) היא 990 לא כולל מע"מ. סה"כ לוקח 1400 כולל עבודה. אופנוע מדגם sym joyride שנת 2010. האם סביר? אני פשוט לא מתמצא כלל במחירים.
 6. מזל שאתם אומרים לי את זה, תודה לכם! השוטר בכלל אמר לי שרוב הסיכויים (90 אחוז) שלא אקבל כלום וגם הנק' ירדו אם רק אראה לו שעשיתי טסט וכ'ו. מסתבר שזה כלל לא נכון לפי דבריכם. אני כנראה באמת אפנה למפנ"א ואבקש שינוי ל7044. אגב, אם אני אגש לתחנת משטרה ואראה להם את הטעות זה גם יכול לעזור? הם ישנו משהו או שזה לא בסמכותם?
 7. הבנתי אתכם, אז מה הכי כדאי לעשות? לפנות למפנ"א? הם לא יבקשו פרטים אודות הטסט, הרכב וכ'ו? הם לא ישנו לי פתאום לקנס של 1000 שח? בקיצור עדיף לפנות אליהם או לחכות לשופט שאולי ישאיר את זה כך? תודה לכם
 8. ואו 1000 שח קנס? השוטר לא אמר על זה כלום.. אגב, הוא אמר אף שייתכן שהשופט בכלל יוריד את הנקודות לגמרי.(אם אטען שאני לא נוהג באוטו, זה היה חד פעמי ויש לי רכב נוסף + אם אראה ששילמתי כבר את האגרה אך עוד לא ניגשתי לטסט + אם אראה לו עד למשפט שהרכב עבר טסט) השאלה היא, אם אפנה למפנ"א, כיצד הדבר יעזור לי? ישארו הנקודות אם כך, לא? והאם הם לא ישאלו שאלות? לא יבררו פרטים אודות הרכב והטסט? אני בספק.. הם עוד יכולים להפוך את זה לקנס של 1000 ש"ח? והשופט בבית משפט, האם הוא יכול פתאוך לתת לי קנס? ועוד כלכך גבוה? אין לי פשוט מושג. תודה
 9. ייתכן והשוטר עשה טעות? היה ניראלי חדש והסתכל בספר. הטסט שלי תקף עד ה14/04/17 בוודאות, את זה הוא רשם בעצמו.
×
×
 • תוכן חדש...