Jump to content

Jacek666

 • הודעות

  29
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Jacek666

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. בדוח שמאי אחרי תאונה שנכנסו בי מאחורה כתוב גם : טפטים לדלת קדמית ימנית, נשברו נלחצו ו\או התעקמו. מישהו יודע מה הכוונה לנזק בדלת? לא ראיתי אותו. וגם בתיקון היה החלק : מדבקה קשת למשקוף דלת ימין קדמי - החלק לא אושר על ידי הביטוח. יכול להיות נזק לבודי בדלת ימין שלא תיקנו?
 2. יש לי סוזוקי איגניס 2019 ונכנס בי מאחורה טנדר 3.5 טון. הפחחים ניסרו והלחימו חלק אחורי מהמרכב איפה שהפגוש ולאחר מכן צבעו. כמה אחוזי ירידת ערך אני אמור לקבל? אם בכלל. כדאי לקחת את הרכב למכון בדיקה לראות מה הם יגידו? (לפני תשלום במוסך) הרכב 44 אלף קילומטר, מחירון יד 2 שלו 70 אלף.
 3. שלום לכולם, אני לומד הנדסאי רכב. עד כמה לדעתכם מסוכנת העבודה במוסך רכב פרטי? למשל מתחת לליפט כשאני מחליף מוח גיר וכולי? שלא ייפול לי משהו לעין וכולי. כנ"ל לגבי משרת מכונאי משאיות שיש משרות פנויות אבל אני חושש.
 4. שלום לכולם, יש לי רומסטר 1600 2010 מנוע BTS. עשיתי אצל רון בת"א ניקוי בית מצערת ובוצע גם כיוון שלה במחשב. יום אחרי הניקוי האוטו התחיל להניע חלש, עם רעידות חזקות ושמעתי דפיקות כאילו שמשהו בתא מנוע משוחרר. היום בהנעה רעד ממש חזק וכמעט נכבה בעצמו, נדלקה נורת check engine. יש עצות למה הבעיה? אני מהצפון ורחוק לי להגיע לרון שוב...
 5. שלום לכולם, לאשתי יש רכב די חדש סוזוקי קרוסאובר שקנינו חדש בסוף 2015. עכשיו בהגה למעלה על הגלגל העור התחיל להתקלף ולהתקמט. זה די מוזר כי יש לנו 2 רכבים ישנים יותר בהרבה שבהם היא נהגה ושם ההגה כמו חדש. זה מאוד מעצבן אותי כשאני נוהג באוטו. האוטו עוד באחריות. האם זה כלול באחריות? מה ניתן לעשות חוץ מלשים כיסוי מכוער ומעצבן?
 6. שלום לכולם, יש לי רומסטר ייצור 2010 מנוע mpi. עברתי על כל הספר רכב ולא רשום בו מה מבצעים בכל טיפול. במוסך מורשה כל אחד אומר לי משהו אחר. כל יום גם אומרים משהו אחר. אני לא מבין מה זה החברה הזאת? הם שומרים את המידע לעצמם כדי להרוויח עלינו? יש לי 2 רכבים אחרים ובספר רכב שלהם מצוין בבירור מספר קילומטרים ומה צריך להחליף. אני רוצה לבצע טיפול לבד ולא יודע איפה למצוא את המידע הזה?
 7. כן אני מחפש רמפות כאלה. מדוע זה לא אידיאלי לריקון שמן? אם האוטו בשיפוע אז יצא יותר שמן לא?
 8. שלום לכולם, מישהו יודע איפה ניתן לרכוש 2 רמפות ששמים תחת הגלגלים הקדמיים כדי להרים את הרכב? לא בא לי לבנות מעץ בעצמי...
 9. שלום לכולם, היום הגעתי לרכב וראיתי שמישהו שבר לי פנס אחורי שמאלי. יש לי ביטוח צד ג' כיום עם שמשות וגרירה. האם הביטוח מכסה גם פנסים? האם ביטוח מקיף מכסה פנסים?
 10. שלום האם הרכב יעבור טסט אם מאחור כל נורות האיתות והברקס עובדות, ורק נורית אדומה קטנה אחת שאמורה לדלוק כל הזמן בצד אחור ימין שרופה?
 11. זה לא מנוע tsi. זה הדגם שלפניו
 12. שלום לכולם יש לי סקודה 2010 שקניתי חדשה. אני רוצה לשמור על הרכב להרבה שנים. היום עברתי על הקבלות מכל הטיפולים וראיתי שפעם ראשונה החליפו במורשה מסנן אויר ב 90 אלף. היצרן אומר שצריך להחליף כל 60 והם במורשה מחליפים כל 45. האם יש נזק לטווח הארוך והאם ניתן לתבוע את המוסך על כך או לדרוש פיצוי?
 13. הרכב 2010 אין אחריות. אני מחיפה. בטיפול אחרון עשו ברקסים אחורי, פילטר דלק, מצתים, פילטר מזגן. עכשיו צריכים להחליף פילטר אויר מנוע.
×
×
 • תוכן חדש...