Jump to content

abrashka

 • הודעות

  12
 • כאן מאז:

הנקודות של abrashka

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

10

מוניטין

 1. שלום, יש לי רכב בן שנתיים עם צמיגים 235/45/17 של מישלן. צמיג אחד(קדמי שמאל) הוחלף לפני כשנה ושלושה צמיגים מקוריים עדיין במצב טוב. לצערי יש בעיה באחד הצמיגים המקוריים(קדמי ימין) וצריך להחליף אותו. חשבתי לרכוש צמיג אחד מאותה סדרה ולשיםם אותו במקום צמיג הבעיתי, אבל לצערי מישלן הפסיקו לייצר את אותה סדרה Primacy 3 לפני כשנתיים ועכשיו מייצרים סדרה חדשה Primacy 4. על הנייר כל הפרמטרים זהים, אבל הציור של הפרוטקטור טיפה שונה בין הסדרות. האם זה מקובל להחליף רק צמיג אחד בצמיג מסדרה מתקדמת יותר או שאין ברירה וצריך להחליף זוג? מדובר על צמיגים לא זולים, לכן אני לא כל כך רוצה להחליף אותם ללא צורך, אבל קודם כל בטיחות. מה כדאי לעשות? תודה רבה!
 2. אני לא מוצא את הקישור, אבל בעבר היה דיון על קורולה מול נירו. כמה אנשים, כולל אותי, הסכמנו שהמושב של נירו מאוד לא נח. יכול להיות שזה אישי ותלוי במבנה גוף וכו', אבל לי אישית המושב של נירו לא שלא היה נח, אלא היה ממש מעצבן, לא הרגשתי בו תמיכה לגב תחתון. מאוד אהבתי את נירו, רציתי רכב גבוה, אבל מגלל המושב אני הזמנתי קורולה(עוד לא קיבלתי). בקיצור, תעשה נסיעת מבחן.
 3. שלום, אחד השלטים של ההזעקה שלי עושה בעיות, כפתור לא מגיב, נסו לתקן אותו אבל עדיים הוא נתקע מדי פעם. לפי מה שאני יודע, ניתן ללמד את ההזעקה לשלט חדש, מישהו יכול להמליץ לי על דגם של שלט חליפי ואיך ללמד את ההזעקה(או הוראות התקנה של האזעקה)? תודה!
 4. שלום, מישהו יכול להמליץ על מוסך שמטפל בהונדה באזור עכו-כרמיאל? לצערי מוסכים מרכזיים די רחוק(חיפה ומעלות) תודה!
 5. שלום לכולם! תעזרו לי בבקשה בחיבור של דיבורית לרדיאו של הונדה אקורד 2003 מדובר על דיבורית של מוטורולה מדגם tk30 זאת תמונה של הגב של הרדיאו, כרגע מחובר שם קבל לחיבור בכחול, באדום פנוי imageshack.us/a/img854/8821/68ly.jpg אם הדיבורית קיבלתי קבל כזה: imageshack.us/a/img38/5456/wt0v.jpg בנוסף לזה רכשתי מתאם לרכב שלי: imageshack.us/a/img401/415/eqh5.jpg לצערי אני לא יכול לעשות את הלינק כמו שצריך, אין לי מספיק ווטק בפורום עכשיו אני חושב איך לחבר את כל זה תעזרו לי בבקשה, מה מחברים למה? תודה רבה!
 6. גם אני רוצה כיסוי חורף לחיפושית יעקב, יש לך?
 7. שלום, התקינו לי אזעקה של ביפר MVP 625, לצערי לא ביררתי את זה קודם, אבל התברר שהמתקין הוא לא מורשה של רב בריח. בכל זאת, הכל עובד תקין, שלט מציג כאשר דלתות או מכסים פתוחים, גלאים עובדים, אבל... כאשר דלת אחת(או כמה) פתוחה ואני מפעיל את האזעקה- היא מופעלת רגיל ולדעתי היא צריכה לצפצף 4 פעמים כדי שאבין שמשהו לא סגור וזה לא קורה. אתם יודעים שזאת בעיה בהתקנה או אולי עניין של הגדרה? אם אפשר להדגיר את זה דרך השלט- אז אני מעדיף לעשות זאת לבד ולא להגיע למתקין, אבל אם לא- אין ברירה. תודה רבה!
 8. שלום, לא מזמן רכשתי Alpine CDE-103BT, האמת שדי מוזר להשתמש ב-ALPINE אחרי כ-15 שנה של PIONEER שונים, אבל לאט-לאט מתרגים. יש לי שאלה: מה קורה ל-BLUETOOTH כאשר פאנל לא מורכב במכשיר זה? שמתי לב שטלפון שלי מחובר ל-BLUETOOTH במצב זה(הוא מתחבר אוטומטית), אבל לא שומעים כלום ברמקולים בזמן השיחה. ALPINE מחובר למגבר. חיברתי רמקולים ישירות ל-HU והפעלתי מגבר פנימי של ALPINE- לא שומעים כאשר פאנל בחוץ. מישהו יכול להגיד לי בבקשה אם באמת דיבורית צריכה לעבוד כאשר פאנל לא מורכב ואיך מחברים נכון את הרמקולים אם כן? ואם לא, אז איך מבטלים את החיבור של הטלפון לדיבורית כאשר פאנל בחוץ. תודה רבה!
 9. תודה! הייתי במפגש בנשר לפני כמה שבועות, חיפושית לבנה
 10. שלום, אני בעל חיפושית גרמניה שנת 74 ברכב שלי אין חגורות בטיחות, אומרים שיש הכנה גם קדימה וגם אחורה, אבל אני לא מוצא אותה קדימה, יכול להיות שכאשר החליפו שטיח וריפוד- אז חסמו את החורים של ההכנה. מישהו יכול להמליץ לי מתקין חגורות באזור הצפון? אני גר בעכו. תודה!
 11. תודה על ההמלצות! במקומות אלה משתמשים גם ב-DYNAMAT?
 12. הי! אני צריך לעביר מערכת די רצינית מאוטו ישן שלי לחדש, לצערי אני לא מכיר אנשין רצניים באזור הדרום (שדרות, נתיבות, אשקלון, קרית-גת גם באר-שבע), אשמח לקבל המלצה על בעל מקצוע. תודה!
×
×
 • תוכן חדש...