Jump to content

tsvikalef

 • פרסום הודעות

  19
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות tsvikalef

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. שוקל לרכוש את הרכב הנ"ל (דגם הפרימיום). האם קיימות בעיות מוכרות בדגם ? אשמח לחוות דעת באופן כללי. תודה Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk
 2. עדכון - למקרה וזה מעניין מישהו. במקרה ואתם צריכים להפיק מסמך עבר ביטוחי ומסיבה כלשהי אין לכם מושג היכן היה הרכב מבוטח (ארכיון המשרד נשרף או כל סיבה שעולה בדעתכם). ניתן פשוט להתקשר לכל חברות הביטוח : כלל, הראל, מנורה וכו ועל בסיס מספר רכב (גם אם אינכם הבעלים הרשומים) לברר האם הרכב היה מבוטח בחברה (כדי להפיק את הדוח כמובן שתזדקקו לבעל הרכב). כך אני איתרתי היכן היה מבוטח הרכב לאחר השיחה עם החברה ה 11 במספר. לפחות הפיק לי חסכון של 520 שח. מקווה שיעזור למישהו שיתקל בבעיה דומה.
 3. כנ"ל, מוזר. ייתכן והדרישות השתנו, או שלא הייתי אסרטיבי מספיק.
 4. TRONCHO אחרי שהעניין התברר שאלתי אם יש אפשרות שאני אתן הצהרה או בעל העסק ונאמר לי שזה לא תופס. באיזה חברה עשית את הביטוח?
 5. לפני כחודש וחצי רכשתי פוליסת ביטוח מקיף, בכפוף להמצאת עבר ביטוחי. בשלוש השנים האחרונות לא היו לי כלל תביעות, ועל בסיס המידע שהעברתי נקבעו לי דמי הביטוח. כאשר פניתי למעסיקי הקודם להפיק את דוח העבר הביטוחי (עבדתי כשכיר בעסק פרטי קטן עם רכב צמוד) הסתבר שהפוליסה מלפני 3 שנים היתה בסוכנות ביטוח פרטית שנסגרה ואין ברשות המעסיק כל תיעוד באיזו חברה נרכש הביטוח, מכאן שלא היה ניתן להפיק את דוח העדר תביעות בעבור שנה זו. כמובן שהעברתי את הדוח בעבור השנתיים האחרונות, אך נאמר לי שיש בכך חריגה מהתנאים שבעבורם הונפקה לי הפוליסה הנוכחית ומשום כך עליי לשלם 600 ש"ח נוספים בעבורה. שאלתי היא האם קיימת לחברת
 6. טוב, כרגע חזרתי מביקור אצל יורי וואדים מא.א.י. לאחר ששניהם בחנו את ה"מתנה" שהושארה לי על הדלת שניהם קבעו ש pdr היא הטכניקה שתניב את התוצאה הרצויה. עלות 1000 ש"ח, משך עבודה כיום. ואדים קבע שכדי להפיק את המיטב יש לפרק את הדלת ממקומה, שאלתי היא האם לאחר השבת הדלת למקומה עשויה להפגם איכות ההרכבה או האטימה מהדלת כך שרעשי רוח ומים יוכלו לחדור.
 7. טוב דניס מ pdrplus בדק לגבי הפירוק שיש לבצע והוא מעדיף להמנע מהעבודה אז נותר לראות מה יקרה מחר אצל ואדים בראשון וב autofix בהרצליה. האמת שלתומי אחרי שראיתי את הנזק של pasat04 ואת התוצאה שהפיק ואדים חשבתי שאצלי הנזק זניח וקל יותר לתיקון אבל מסתבר שיש חשיבות למיקום הפגיעה. בכל אופן מקווה שואדים יפתיע אותי מחר.
 8. ואדים מראשלצ שעשה את העבודה על הגולף מהשרשור שצורף מהסתכלות בתמונה מדבר על 800 900 שח מחר הוא רוצה לראות את הרכב. יש לציין שבצמפיון האחראי על עבודת הפחחות אמר שהיה בוחר ב pdr.
 9. עדכון יעקב אלטר מדבר על pdr שכנראה לא יהיה מושלם עלות עבודה 900 שח. ב pdr plus לאחר בחינה מקרוב גם קיים ספק בשלב זה בודקים את הנגישות בדגם המדובר כי צריך לבצע איזשהו פירוק של הריפוד והפלסטיקה של הדלת כדי לעבוד מבפנים. גם שם יש התלבטות לגבי התוצאה הסופית. ב Autofix קבעתי למחר בדיקה לבחינת היתכנות. במוסך מורשה צמפיון (ספטון) לאחר בדיקה הצעת מחיר של 1200 שח לפחחות וצבע. האמת שאני לא ממש סגור על הכיוון ונראה לי שניצבות בפני 3 אופציות: 1. לחרוק שיניים לבלוע את הצפרדע ולהשאיר את הנזק ופשוט לנהל יחסי אהבה שנאה. 2. לבצע תיקון פחחות שכרוך גם בירידת ערך ופיצוצים בצבע שעשויים להופיע בהמשך
 10. Biot תודה רבה על ההמלצות . קבעתי גם עם יעקב אלטר לחוות דעת נוספת וב autofix ביקשו לראות את הרכב התמונות כנראה לא מספרות מספיק.
 11. העברתי תמונות גם ל autofix הרצליה ו carart מחולון לחוות דעת. ועדיין ממתין גם לואדים מהשרשור הקודם. מקווה למצוא את האמן שיחזיר את הדלת לקדמותה מבלי לפנות לפחחות וצבע.
 12. עדכון מאכזב. בשלב זה ב pdr + על בסיס תמונות נאמר לי שהוא לא יכול להשיב את המצב לקדמותו. יותר מאוחר אני אגש שהוא ייראה את הרכב וייתן החלטה סופית. ואדים מראשון לציון גם קיבל תמונות עדיין ממתין לחוות דעת ממנו.
 13. מחר בבוקר אגש ל pdrplus ובוודאי שאעדכן. בתקווה לתוצאות מרשימות. תודה לעוזרים יצרתם פה קהילה נפלאה.
×
×
 • תוכן חדש...