Jump to content

lordaeron

 • הודעות

  13
 • כאן מאז:

הנקודות של lordaeron

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. אקח את זה בחשבון בפעם הבאה שאקפוץ למוסך מורשה, תודה
 2. הבנתי, אבדוק את מה שהמלצתה. תודה
 3. צילמתי את הכיוון פרונט מוסיף להודעה זו רק רגע... אני מנהריה אך נייד באזור. זה נראה בסדר או ש ?
 4. אנסה לענות לכולם בהודעה זו. לחצתי על המקום שעשה לי פרונט והם בדקו כל מה שנכתב כאן. לפי המחשב שלהם (בדיקה אם לייזר וכו) נראה שהכל ישר פלס ברכב. היו צמיגים סיניים ולכן החלפתי אותם לצמיגים מישלין פרימסי 4. העניין הוא שכאשר אני מזיז את ההגה שמאלה ההגה אמור לחזור חזרה ימינה לאמצע לא? כאשר אני עוזב את ההגה ההגה חוזר אך לא עד הסוף ולכן אם הזזתי הגה שמאלה או ימינה ההגה חוזר אך עדיין ממשיך באותו כיוון שהזזתי את ההגה מהתחלה. ברכב שהיה לי לפני כן כאשר הייתי עוזב את ההגה הוא היה חוזר חזרה לאמצע כמו סרגל. סוברו 2008 הצ'בק. ניסיתי לנסוע ברכב טויוטה היום וגם בו זה עובד כמו שהיה בסובארו. לא מבין מה זה יכול להיות אם כולם אומרים לי שהכל תקין... מישהו נהג בהונדה? זה אמור להיות ככה ברכב הזה? ברכבים אחרים שהיו לי הייתי יכול לנוח וברכב הזה אני כל הזמן צריך להזיז את ההגה, פשוט מטריף. יש איזה מכון כיוון פרונט איכותי בצפון? אולי הייתי במקום לא מספיק איכותי. מודה לכם חברים על העזרה עד כו .
 5. מדובר בבעיה קצת מוזרה, אנסה להסביר. מדובר ברכב הונדה סיוויק 2017 (דור 9) הצ'בק. כאשר אני נוהג בכביש ישר לגמרי אני כל הזמן מרגיש שאני נלחם בהגה. אני חייב לעשות תיקוני זווית נסיעה כל הזמן. דוגמה: ההגה סוטה שמאלה אז אני מתקן טיפה ימינה ואז הוא סוטה ימינה ואני מתקן שמאלה, ככה זה כל הנסיע. ברכבים אחרים שנהגתי לא הייתה בעיה שכזו, בדרך כלל כאשר הייתי עוזב את ההגה הוא היה חוזר להיות ישר ולא סוטה לימין או שמאל. החלפתי 2 גלגלים קדמיים + איזון גלגלים. (לא עזר) ניגשתי למוסך מורשה (אמרו הכל תקין אך לך לעשות כיוון פרונט). בוצע כיוון פרונט (לא עזר) בוצע בדיקה כללית במוסך מורשה, אומרים שהכל תקין. בסובארו שהיה לי הייתי יכול לעזוב את ההגה בכביש ישר והרכב היה נוסע ישר פלס. מישהו יודע איך אני יכול לטפל בבעיה? אשמח לעזרה בנושא, תודה מראש.
 6. יש לי הונדה סיוויק הצ'בק 2017 (הדור ה9) ניסיתי ללחוץ על הכפתור סגירה כמו שציינת אך החלונות לא נסגרים. ניסיתי כל דרך אפשרית אך החלונות לא זזים בעליל. בדקתי מול מתקין מורשה של הונדה והם רוצים 990 שקל. (נפלו על כל הראש), אשמח אם מישהו מכיר מקום שעושה את העבודה במחיר הגיוני.
 7. אני מבין שאין מתקינים כאלו בצפון או שאף אחד לא מכיר. אני כרגע כולי עובד עצות.
 8. בגלל סקוטי קילמר אני שואל, כנראה שאף אחד בישראל עדיין לא שם אותם. חשבתי אולי מישהו כבר התנסה בהם.
 9. תודה על המענה אך מגבי ICON של BOSH עבדו די טוב לחורף אחד בלבד. (יכול להיות שבאמת לא ניקיתי את השמשה וזו הבעיה). שאלה קטנה, מה אם המגבי PIAA SILICONE? ב YOUTUBE כולם אומרים שהם הכי טובים. בפועל מישהו מכיר אותם? או האם יש משהו מסיליקון יותר זול? או שפשוט לקנות סט חדש של ICON שוב (גם הם לא זולים בכלל).
 10. יש איזה מקום מומלץ בצפון שאפשר להתקין בו מרים חלונות אוטומטי? (נהריה,כרמיאל,מעלות,קריות... מקסימום עד חיפה אם אין ברירה). כמה דבר כזה יכול לעלות להונדה סיוויק דגם 2015. תודה מראש.
 11. קניתי הרבה מגבים בחיי אך אף פעם לא מצאתי מה שראיתי אצל אחרים. דוגמה: מונית שנסעתי פעם הפעיל מגבים והם זזו על השמשה ללא צליל בכלל, כמו חמאה. מאז עברתי ממגב למגב ואף פעם לא הגעתי למה שראיתי פעם. המגבים שקניתי תמיד עשו רעש על הזכוכית (רעש בלתי נסבל שנשמע ... וווששש ווושששש ושששש) על איזה מגבים אתם ממליצים? משהו שיעבוד כמו חמאה. תודה מראש.
 12. מבקש עזרה בנושא קצת מוזר. שמו לי בושם ברכב והוא חזק בטירוף, כל מי שנכנס לרכב שלי מסריח מהבושם הזה כמה ימים טובים.(לא מדבר רק על בגדים, מקלחת של שעה לא מורידה את הריח הזה) שמעתי על נטרול ריחות על ידי "אוזון" אך האם זה עובד בכלל על בושם. כמו כן, אשמח לדעת כמה טיפול כזה עולה ואיפה מומלץ לבצע אותו בצפון. כמובן אם יש הצעות אחרות אשמח לשמוע. תודה מראש.
×
×
 • תוכן חדש...