Jump to content

Tyman

 • פרסום הודעות

  9
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Tyman

 • דירוג
  חדש בפורום (< 41 הודעות)
 1. אהלן, קנינו אינפיניטי Q30 חדשה מהחברה, רוצים להשאיר אותה כזו. מחפש המלצות לציפוי ננו איכותי, עדיף במרכז הארץ אבל לא רק. תודה
 2. TIRE CLUB ו-פריג'י, במבט לאחור כנראה התנסחתי בצורה אגרסיבית מדי כלפי הנציג. תגובתו הרגישה לי, כגולש שפחות מעורבב כאן, יותר כ"קפיצה על טרף" מניסיון לעזור, מודה שיכלתי להגיב בצורה עדינה יותר. אם מישהו נפגע בדרך, זו לא הייתה המטרה. ועל כך אני מתנצל.
 3. קרא שוב - דיברתי על דגם יפני ספציפי, של חברה ספציפית. תודה בכל מקרה. עריכה: מודה לך על תגובה ממצה, הצמיג המקביל במצב מעולה, אז כפתרון זמני, זה כנראה מה שאעשה. בנוגע להערה - מבין לחלוטין מה אתה אומר. אך אם המסקנה הייתה שקיים סיכון ממשי בדבר, סדר העדיפויות היה משתנה, והייתי מחליף את הזוג בלי לחשוב יותר מדי. לצערי, כמו שמרפי אוהב, העניין נפל שבוע לפני טסט, הכנות לחורף, וטיפול 55000 שמתקרב לו בצעדי ענק. שמוסיפים גם הם לא מעט להוצאות הרכב. בכל מקרה, תודה לכל המגיבים. Tyman.
 4. אם כבר דחפת הצעת מחיר גבוהה ממה שקיבלתי, למוצר שלא חיפשתי, בא לך להיות לפחות טיפה מועיל ולענות לשאלה בהודעה מעליך?
 5. חצי שנה שאני איתם, אין לי טענות... והרכב על הכביש מאוק' 2012 אז כנראה גם לבעלים הקודמים לא היו בעיות. אחרי קריאה של ההודעה של ארנון, והשרשור בכלל - אשקול שדרוג כשיהיה תקציב, כרגע אין. השאלה עכשיו היא מה אני עושה בשורה התחתונה - אין לי 600 שקל ובטח לא 800 להוציא על זוג צמיגים - האם אני ממשיך לחפש את ה490, או מתקין על אותו סרן אחד מהדגם היפני שהמוסך טוען שביצועיו, הייצור וכל הנתונים שלו זהים? ד"א, אשמח להחכים ולשמוע גם מה הסיכון בדגמי צמיג שונים על אותו סרן, אם יש (כמובן כאשר המאפיינים זהים).
 6. אין לי תקציב לזוג... המטרה היא תיקון ולא שדרוג בשלב הזה, זו הסיבה שאני מחפש צמיג בודד מתאים. מה ההבדל בין ה-490 (המקורי של הרכב) ליפני?
 7. אהלן אחד הצמיגים האחוריים בפיג'ו 206+ שלי פתח רומן עם מסמר והלך לעולמו. את הרכב קיבלתי עם הצמיגים המקוריים והיחסית צעירים - רביעיית Dunlop SP-490 175/65R14 82H (תוצרת אינדונזיה). כל הבוקר אני בחיפושים (מראשל"צ עד נתניה, בטלפון כמובן), וכולם הציעו לי חלופה יפנית עם מאפיינים זהים. SP-1303, מידות זהות, קוד מהירות ועומס זהה, גם של דנלופ. אני לא מעוניין להחליף את שני הצמיגים, ומצד שני נרתע מהתקנת דגמים שונים על אותו הסרן... האם זה באמת משנה, כשמדובר באותו יצרן ומאפיינים? בנוסף, מישהו יודע אולי איפה בכל זאת אפשר למצוא את הSP-490? עדיפות להרצליה והסביבה\ת"א. תודה מראש, Tyman
 8. צבעים של Abro והרקולס, לכה של Ecco. שווה להשקיע בפלסטידיפ במקום? מה ההבדל? מחיפוש פה הבנתי שהוא חומר מאוד עדין וכמעט בלתי אפשרי לניקיון.. בדיוק בגלל זה אני מתלבט, הרכב במצב מצוין, הכל מקורי ושמור ברמה גבוהה. ג'נטים כמו חדשים. הצביעה נטו לשיפור ויזואלי.
 9. אהלן, שאלה של דביל, אבל מאמין שנסתדר. חשבתי לצבוע את הג'אנטים של הרכב (פיג'ו 206+, אין טסות). כמו כולנו יום אחד ארצה למכור ולהשתדרג, האם הצביעה מורידה מערך הרכב?
×
×
 • Create New...