Jump to content

erikes

 • הודעות

  11
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  דרום

הנקודות של erikes

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

 1. שלום רב ברשותי קיה ריו בעבר היה תקלה של סליל הגה היה מנורת כרית אוויר וחלק מן הכפתורים לא עבדו בהגה. הסליל הוחלף לחדש לפני שנה מקורי של קיה אבל בשבוע האחרון חזר מנורה של כרית אוויר למרות ש כל הכפתורים עובדים כולל צופר? אני מבין כעת כי זו תופעה ידוע אבל בתדירות כזו?
 2. רפי שלום תודה רבה על ההסבר המפורט בדגש על הבטיחות. אני בעברי עסקי בחשמל/אבזרי רכב מספר שנים, זו הסיבה שאני מרשה לעצמי לגשת לעבודה מסוג זה. אני בהחלט אבדוק מול קוריאה פלקון.בעבר רכשתי מהם ויש להם שירות מקצועי. שוב תודה על הכל. בברכה, אריק
 3. שלום רב ברשותי קיה ריו2013 בימים האחרונים נדלק לסירוגין מנורה של כריות אוויר בזמן נסיעה. ממה שקראתי פה בפורום הבנתי כי ישנו סליל בהגה יתכן וזה מקור הבעיה. זה המקום לציין כשרכשתי את הרכב לפני מספר חודשים כבר אז לא עבדו לחצני ההגה ששלוטים על הרדיו כמובן שמורכב רדיו מקורי והרכב לא עבר כל שינוי כזה או אחר לרבות תאונה. אשמח את עזרתכם אם אני יכול להזמים את החלק ולהחליף בעצמי . תודה רבה.
 4. היי יש לי יונדאי I30 2008 הגומייה של הסאן רוף מקורי קרועה וחודר לי מים, בדקתי בחברה ואין להם חלפים לגומייה. אני יודע שאפשר לפרק את הגומייה מהזכוכית השאלה איפה ניתן לקנות אחד חדש? אשמח לכל עצה. תודה
 5. שלום לכולם אבקש עזרה בבחירת צמיגים ליונדאי I30 שנת 2008 נפח 2000 המידה של הצמיג:205/55/16R מחפש בתקציב של כ 1600 ש"ח אני נוסע כ15000 ק"מ בשנה, מחפש צמיגים שקטים אבל שיתנו אחיזה טובה בעיקר בעיקולים. דבר נוסף למי שיודע נאמר לי שיש לשים דגש בעת ההחלפה של הצמיג היות וקיימים חיישנים ברכב שמודדים את הלחץ האוויר שעלולים להיפגע האם זה נכון ? תודה מראש.
 6. הרכב עבר 58000 וזה אותנטי כי בדקתי גם בחברה .הרעש נשמע בנסיעה רגילה בעמידה המנוע קצת מגמגם ורועד עד כדי שאפשר להרגיש גם בתוך הרכב גם במישור ועוד יותר במאמץ נקישות מהמנוע במידה ואני מרפה מדוושת הגז אז הרעש פוחת כמאת לגמרה. דבר נוסף שלא ציינתי מספר פעמיים כבר נכבה לי הרכב נניח בפניית פרסה או בפקק תנועה . בעניין הגומיה לא חיפשתי מפרוק עדיין כי אני לא בטוח האם ניתן לפרק אותה בכלל.
 7. בדגמים של i30 1600 ורודסטאר אתה צודק יש שרשרת אבל בI 30 2000 יש רצועה בוודאות כי עמדתי לידו בזמן שהוא פירק את הטיימינג וכן עשו פלאשינג ( חוייבתי אבל לא הייתי בזמן הזה )והשמן שהוסף הוא 5w 40 כי מה שנשאר שמרתי אצלי ובדקתי ******הערת הנהלה: אצלנו באתר חובה לכתוב עם סימני פיסוק. בבקשה להקפיד להבא. גלישה נעימה! *****
 8. שלום רב יש לי יונדאי I30 שנת 2008 נפח 2000 שרכשתי לפני חודש ימים במצב שמור, אבל מספר בעיות קטנות: 1.רעש מהשסתומים כל זמן הנהיגה בעיקר במאמץ ,עשיתי לו טיפול במוסך מורשה רצועות (טיימינג) ופילטרים שמנים ,אך הרעש עדיין קיים . במוסך אמרו לי שזה כלום ואני חושב שלא כל כך הקדישו לזה מאמץ כי כן ניתן לשמוע את הרעש יחד היטב יחד אם זאת בספר הרכב גם מצוין לעשות כיוון שסתומים כל זמן מסוים! האם זה תקני או לא ? 2 שאלה נוספת הגומייה של הגג נפתח קצת בלוי והחל להתפורר בחלק האחורי . ביררתי ונאמר לי כי אין לזה חלק חילופי בחברה אלא לגשת לזגג ושינסה לסדר את זה . האם יש למישהו אולי פתרון כל שהוא? בתודה.
×
×
 • תוכן חדש...