Jump to content

merc2013

 • הודעות

  34
 • כאן מאז:

הנקודות של merc2013

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. שלום לכולם! לאחרונה לקחתי פרוייקט רכב מסוג אאודי a6 מנוע 2700 בי טורבו שנת 2001. הרכב עמד תקופה ארוכה והיה לה מנוע תקול. לאחר שהחלפתי לה מנוע וזוג טורבינות, טיפלנו בבעיות חשמל שונות ובעיקר קצרים, יש בעיה אחרונה בגיר: כאשר אני משלב d מורגשת דפיקה חזקה, המסך על לוח השעונים הופך לאדום והגיר נכנס למצב בטוח. אני יודע שהגיר ברכב הוחלף לפני כשנה ומאז כמעט ולא נסע, התקלה היא ככל כנירא חשמלית, אני מצרף את קריאת התקלות של הגיר. אני לא לא כל כך הבנתי בדיוק מה התקלה מהקודים, ואשמח להכוונה , תודה רבה רבה רבה מראש..
 2. סט של יוקוהומה NEDVA. כמובן שזה לא סליקס מלא...
 3. שלום שוב לכולם, עדכון ממה שעשיתי היום: 1) יצרתי קשר עם לקוח נוסף של המוסך שמקרה הרכב שלו היה במוסך בזמן שהרכב שלי היה במוסך, גם הוא סבל מרמאות נטו כשחוייב על עבודה שבעצם כלל לא נעשתה ברכב שלו. אנחנו ניפגש בסוף שבוע כדי להתחיל לגבש תביעה בבית המשפט לתביעות קטנות וכן הגשת תלונה לאיגוד המוסכים. 2) התחלתי לחפש לקוחות נוספים שסבלו מהמוסך הזה. בלי קשר, אני בחור די צעיר יחסית, אבל מבחינת רכבים - אני חי את התחום. החלפתי עד עכשיו כ-19 רכבים תוך 7 שנים. אני חולה בראש היתי בהרבה מוסכים, חבר טוב שלי עובד במוסך שפעיל פה מאוד בפורום דרך אגב, ותופתעו לגלות.... הקומבינות שרצות שם, אוי הקומבינות.... מה שאני בא להגיד, שאני השלמתי עם העובדה שרוב המוסכים הם כאלו. לכן אני תמיד נזהר ובודק ומעצבן ומציק... אבל יש תחומים שגדולים עלי, כמו הגג הזה, כל החשמל והחיישנים הללו.. לא מבין בזה! לא מבין, ולא יכול לבדוק.. בגלל זה שילמתי. ויצאתי מטומטם, יצאתי אהבל, פגעתי לעצמי בכיס, באגו, בבריאות - כי העצבים שחוויתי פשוט בלתי מוסברים. אז אני לא מתלונן כבר על זה שהרבה מוסכים הם "גנבים", אני פשוט נדפקתי במקרה הזה, ולא ידעתי לחזות את זה. בכלל זה סוג של דרך חיים כבר, "לא לסמוך על אף אחד". וזה ככה. אומרים "אל תסמוך על אף אחד, רק על עצמך.. אפילו הצל שלך יעזוב אותך כשיהיה חושך"
 4. נכון הרכב הנוכחי שלי חדש אצלי, אך היו לי בעבר לא מעט רכבים (19 עד עכשיו ) וחלק מהם עשיתי מ-0. הרבה זמן, כסף, ולילות העברתי בחניה. אני יודע על איזה "כיף" מדובר פה, כן יש את זה, יש את התחושה של הסיפוק... אבל שום תחושה כזאת לא תתעלה על תחושת אדרנלין אמיתית שתקבל בכביש..
 5. הריגוש שלי בכבישים ציבוריים הוא הדבקה טובה מתחת לגשר באיילון צפון בשביל לשמוע קצת רעש טוב על הבוקר... זה הכל.
 6. חברים ערב טוב, אחרי שקראתי את כל התגובות וגם את השרשור שהקישור אליו פורס פה על ידי NINGMNKY אני הבנתי שלא מודבר בטעות של "תום לב" ומוסך חשמל מוטי מרחובות בבעלות אדון מוטי, בנו בשם "אורי" שהכינוי שלו פה בפורום הוא ori793 פועל בשיטתיות בצורה הזאת. אין לי ממה לפחד, אני לא מספר שקרים - אני עומד מאחורי מה שאני אומר כאן ואני לא מפחד לחשוף את שמו של בעל המקום. מכאן והלאה זאת מלחמה - אני אמצע את כל אלו שנפגעו מהשירות שלהם, ואנחנו נפנה יחד לגופים המתאימים לטיפול בהם. לא יתכן שמיטב כספי ילך לטמיון לאנשים נוכלים. הבחור ששאל לגבי האאודי שלי, כן זו הייתה A4 יפייפיה, כל המקרה קרה לפני כ3 שבועות, ואת האאודי החלפתי עם חבר על רכב ספורטיבי יפייפה לא פחות בהזמנות זו, כל מי שנפגע מבעל העסק הנ"ל מוזמן ליצור איתי קשר כאן באתר או בהודעה פרטית. תודה לכולם, הלוואי ומקרים כאלה פשוט לא יקרו לאף אחד.
 7. לנסוע לדרום הארץ נשמע טוב, אני למשל מכיר אחלה כבישים בבקעת הירדן מבחינת חוסר תנועה ופיתולים כייפים, אבל הם לא איכותיים, הרכב שלי לדוגמא מאוד נמוך, מספיק בליטה קטנה ותנועת בולם אני שובר את האוטו..
 8. פנה אלי חבר פורום שהוא אחד מבעלי המוסך המשפחתי בהודעה פרטית
 9. תודה על התגובות, אני נזהר מלפרסם את שמו כיוון שאני לא רוצה שימחקו את השרשור הזה, בכל אופן העניין כן בטיפול משפטי ואני נפגש השבוע עם העורך דין שלי בשביל לראות מה לעשות. אני מבחינתי המטרה העליונה שלי כרגע זה כן לפרסם את המוסך הכתובת ואת כל מה שיש בידיים שלי שזה כולל הקלטות שיחה, צילומי מסך של ההתכתבות ועוד. אני צריך לקבל אישור מהעורך דין שלי, ואת הסכמתם של מנהלי הפורום כאן. סכומי כסף כאלה, לא באים ברגל, וגזל ברמות כאלה פשוט בלתי נסלח.
 10. KEYSER אתה צודק, הרכב שלי מסוגל להעיף את הסקאלה אבל לא זה מה שעושה לי את זה, בגלל זה מושקע בו כל כך הרבה לשם התנהגות הכביש שלו, אחיזה, כושר בלימה, יכולת תקיפת הסיבובים ועוד. איך אני נהנה עם זה? איפה? ביציאה ובכניסה לאיילון?.... למה - אין - לנו - מקום - ייעודי? למה?
 11. סליחה על האורך, לא רציתי להשמיט שום פרט. לא לא, זה מוסך חשמל דיי ידוע, עסק משפחתי. שילמתי 1500 שח ביום חמישי, וביום ראשון סירבתי לשלם את השאר (עוד 1800 שח) כי פשוט רימו אותי. הבן אדם לא שיחרר לי את הרכב השני שלי ולא החזיר לי את המפתח, אז קמתי והוצאתי מהכיס מפתח ספייר ופשוט לקחתי חבר שינהג באותו השני.
 12. אור, הבחור עם האימפרזה, תסתכל על מערכת הרפואה בישראל ובעולם, החולים שמגיעים לשם הם רק מספר. עם הזמן הכל הופך לשגרה, הרופאים לא נקשרים לחולה. אותו הדבר במוסך. אי אפשר לסמוך על אף אחד, מה שבעל המוסך עושה לרכב שלו - הוא לא יעשה לרכב שלך, לפחות לא באותה תשומת הלב וה"אהבה". יש פה כמה מוסכים "מוהללים" שאני אישית נתקלתי בשירות פשוט תת רמה ב-2 מהם וכל זה בחצי שנה האחרונה. החליפו לי משולש, באחד מהמוסכים ה"טובים" פה בפורום, והמשולש התפרק לי ביציאה מאיילון, כי העובד של הבעלים היה עסוק בלעשן נרגילה ולא לסגור את הבורג כמו שצריך.
×
×
 • תוכן חדש...