Jump to content

kobi_lo

 • פרסום הודעות

  678
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות kobi_lo

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  מרכז הארץ
 • מקצוע
  הייטק

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. לי זה לקח קצת יותר כי לא הזמנתי תור אבל המפגש עם הפקידה אכן היה מהיר במיוחד. עברה על הטופס, חתמה בכמה מקומות והדפיסה לי רישיון זמני ששילמתי עליו בסניף דואר סמוך. יחד עם זאת חשוב לציין כי חובה קודם כל להוציא טופס ירוק ולבצע בדיקת אופטימטריסט.
 2. שילמתי בחודש מרץ את האגרה לחידוש רישיון הרכב ועד עכשיו לא קיבלתי אות בדואר. בשבוע שעבר הדפסתי את הרישון בבית במדפסת פשוטה שחור לבן והגעתי למכון עם ההדפסה. בסיום הטסט הנציגה חתמה על ההדפסה שלי וששאלתי אותהלפשר העניין היא אמרה לי שזה בסדר ולא חובה. האם זה נכון? - ממה שהבנתי המכון אמור להדפיס את הרישיון כפי שנראה רישיון מקורי (צבע וכו׳)
 3. עכשיו שאני ליד מחשב נורמלי ולא סמארטפון אני אנסה לכתוב ברור יותר. היום הוספתי נוזל קירור לגולף 2017. הבעיה היא שהוספתי נוזל G12+ במקום G13 (שניהם בצבע אדום). רק לאחר שהוספתי את הנוזל ראיתי שעל גבי המיכל של נוזל הקירור ברכב כתוב “G13”. האם זה משנה בכלל?
 4. היי, יש לי גולף 2017 ומילאת היום נוזל קרור G12+ במקום G13.רק לאחר שמילאתי את הנוזל שמתי ל שצריך G13. זה באמת משנה?
 5. תודה ויש לי עוד שאלה. אני חולה בסוג מסוים של אפילפסיה (ההתקף האחרון היה לפני כ 11-12 שנה). מן הסתם בהצהרת הבריאות זה יהיה כתוב. האם צפויות לי בעיות?
 6. אני מתכנן בזמן הקרוב ללמוד נהיגה על קטנוע מעל 250 אוטומטי. האם צריך להוציא טופס ירוק ספציפי ל “a1 אוטומטי” או פשוט ל a1? מבחינת הטופס יש הבדל?
 7. סוג רכב (כולל מנוע): גולף 1.4 150 כ"ס. שנה: 2017 סוג הגיר: DSG7 במידה והייתה תקלה בגיר מה התקלה: לא היתה. באיזה ק"מ אירעה התקלה: לא רלבנטי. מה הוחלף: לא רלוונטי. מה הק"מ הנוכחי: 12,000 האם מאז היו בעיות נוספות: לא רלבנטי.
 8. האמת שהתכוונתי לאורות בלילה, לגבי אורות ביום מזמן התייאשתי
 9. תודה לכולם, אבל כפי שאמרתי סימון עם היד והפעלת הווינקרים (אורות מצוקה) לא עוזרים. בגלל שהרכב נמצא מאוחרי הדלקה וכיבוי/הבהוב עם האורות גם לא עוזר. אגב, לא רציתי לציין את זה אבל ברוב המקרים מדובר על נהגות. כנראה שהיום אין הרבה מה לעשות, חוץ מלחכות לאפשרות הראשונה לסוע במקביל. תודה לכולם.
 10. אני נתקל לאחרונה בהרבה רכבים שלא מדליקים אורות או שהם על תאורת יום שלא ממש מאירה. העניין הוא שלעיתים הם מאחורי ולא תמיד אפשר לתת להם לעקוף או לעבור נתיב ואז לסמן להם. ניסיתי לסמן עם היד וגם וינקרים אבל זה אף פעם לא עוזר. יש למישהו רעיון?
 11. kobi_lo

  גולף TRENDLINE 2018 - סקירה

  אפשר להתקין גם דרך גוגל פליי. ראשית, צריך להתקין אפליקציית VPN כגון tunnelbear. לאחר מכן יש להפעיל אותה ולהשאירה ברקע. לנסות להיכנס לגוגל פליי ולרשום בחיפוש android auto. אם זה לא עוזר להכנס לדפדפן ושם לרשום בחיפוש ״android auto״ ולהיכנס לדף הרשמי של האפליקציה בדף הרשמי אמור להיות כפתור download שיפתח שוב את גוגל פליי והפעם תוכל להוריד את האפליקציה. בהצלחה.
 12. kobi_lo

  גולף TRENDLINE 2018 - סקירה

  יופי של ביקורת. נהנתי לקרוא. גם לי יש את הגולף החדשה אבל את הקומפורטליין.
 13. אני יודע שיש לבטל את תדרי X ו K ולהפעיל את KA. השאלה היא איזה תדרי KA NARROW להפעיל, יש KA NARROW 1-9. האם צריך את כולם? תודה
×
×
 • Create New...