Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - סיאט לאון קופרה - שובו של איש העטלף

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר לא מעט שנים שהקלף החזק של סיאט הוא ערימות של סוסים במחיר תחרותי ביחס לקבוצה, אבל היא לא ממש עשתה את אותו רושם כשהתחיל הכביש להתפתל.

אבל הפעם עם לאון קופרה החדשה, יש לא רק יחס נהדר של סוס לשקל, אלא גם יכולת של ממש בכביש המפותל ושלל טכנולוגיות שמתרגמות אותם למעטפת ביצועים מצוינת גם בסיבוב.

האם זו העסקה הספורטיבית האולטימטיבית?

המבחן המלא כאן

OPEN.jpgSeat-Leon_Cupra.jpgSeat-Leon_Cupra2.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 215
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחלה סקירה, נהניתי לקרוא !

הפסקה האחרונה עם הגיר הידני והמרכב הקטן... נשמעת נהדר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 Performance | Palisade Calligraphy | F250 Duper Duty Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש כיף לראות את כל התוכן הזה בתקופה האחרונה כל הכבוד.

כתיבה מצוינת וממש זורמת באמת שנהנית לקרוא.

ההוט האצ' הכי מוצלחת בשנתיים האחרונות ללא שום ספק.

תודה רבה :)

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש כיף לראות את כל התוכן הזה בתקופה האחרונה כל הכבוד.

כתיבה מצוינת וממש זורמת באמת שנהנית לקרוא.

ההוט האצ' הכי מוצלחת בשנתיים האחרונות ללא שום ספק.

תודה רבה :)

ההוט האץ׳ הכי מוצלחת מבחינת מה?

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט ולעולם לא מגיב על סיקורים של מכוניות כשלעצמם, אבל תמיד נחמד לקרוא תיאור שאינו מנקודת מבט מקיפה של עיתונאי רכב (ושמרגיש ממש מחויב להפיס את דעתם של מלטפי הדשבורדים בתיאורים של פלסטיקים וכפתורים בקונסולה) אלא מנקודת מבט של נהג נטו. כן יירבו.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזקה , בנויה טוב , דפרנציאל , והכי חשוב כמובן מחיר ?

רכב מוצלח לא נמדד במחיר. רכב משתלם כן.

מבחינת כל שאר הדברים שקשורים לנהיגה (וגם ציינת חלק מהם) דיי היה ברור מי ״מוצלחת״ ממנה. (מהכתבה הזו ומעוד אחרות - לא נהגתי בה).

למרות שאין ספק שמדובר ברכב מעולה ובקנייה סופר משתלמת.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם מהירה, אבל מבחינתי ביום יום הרכב הוא פשרה גדולה מידי:

צליל ממש לא מספק, מזכיר יותר את היבבה המלאכותית של ה- VRS מאשר צליל ממש.

מתרסק בעירוני גם במצב שאינו קופרה.

עיצוב פנים הרכב עדיין לא ברמה, אם כי ברור שיש שיפור; ומה זה הפרוג'קטורים האלה שנקראים תאורת לד (מוגזמת)?

הרכב משתהק בהאצות חזקות, אם זה גיר או משהו אחר - אינני יודע, אבל זה פוגם בהנאה שלי מהרכב.

גם מחוץ, היא עדין סתמית. סליפרית כן, אבל גם האחרות. בעצם, מי בתקציב הזה היא לא? בכל מקרה, בטמוביל היא לא. השירוקו לצורך העניין, נראית מתאימה יותר :-)

מהיר יותר מ- GTI? כן. עדיף למשפחה הממהרת? לא בטוח. ובטוח שלא בשבילי.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגאן RS מוצלחת מהלאון קופרה בתחום אחד - מעשה הנהיגה עצמו - שילוש השלדה-הגה-בולמים שלה הוא פנטסטי עבור מי שנהנה מנהיגה מעורבת.

נכון שזו בעצם הליבה והגרעין הקשה כאשר מדובר במכונית ספורט. אבל ההחלטה כמה אחוזים בשיקולי הרכישה של מכונית כזו יש ליכולות הניהוג נטו - זו החלטה סובייקטיבית לחלוטין.

ניסיון להכריע אותה במבחן דרך היא די בעייתית. זה סוג ההכרעות שניתן לייצר באמת רק בהעמדה של שתיהן מול שעון עצר על מסלול - וזה רלוונטי למשתמשים כמו רשת סלולרית דור 4 לאיכר במאה ה-15.

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר אמרתי בעבר ואומר זאת שוב ושוב - מדהימה בעיניי, גם כהוט-האץ' וגם כקנייה משתלמת.

לצערי היה לי את הממון רק עבור התאומה האנמית שלה (1.2TSI), אבל מדובר באול-ראונדרית מעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מוצלח לא נמדד במחיר. רכב משתלם כן.

מבחינת כל שאר הדברים שקשורים לנהיגה (וגם ציינת חלק מהם) דיי היה ברור מי ״מוצלחת״ ממנה. (מהכתבה הזו ומעוד אחרות - לא נהגתי בה).

למרות שאין ספק שמדובר ברכב מעולה ובקנייה סופר משתלמת.

לפי התמונה ליד השם אפשר להבין על מה אתה נוהג או היית רוצה לנהוג בכל אופן , ולכן אני מבין את נימת הזילזול שלך לגבי הלאון.

אבל המבחן התוצע , היא הרבה יותר מוצלחת , וכן אני שוב אומר מוצלחת , כי לטעמי ולטעם רוב האנשים במדינת ישראל אתה לא רוכש רכב כזה לסופשים ולכיף.

זה יותר סוג של פשרה בין האיש משפחה עם ילדים וצרכים רגילים לבין היטקיסט שרוצה ללחוץ פעם פעמיים בדרך לעבודה ויוצא ב 5 בבוקר כדי שיהיה מסוגל לעשות זאת , ולהיות שונה מהעדר שנוסע על הליסינגים.

אני חיכיתה לרכב מתחילת 2014 ובאמצע 2014 כבר לא הייתה ברירה וקניתי אתה FR , אז כן היא שונה מעט, אין דפרנציאל אבל מעבר לזה הכל זהה (שלי גם עם תוכנה ככה שמבחנת כוח כמעט זהה).

ואני בכנות חושב שזה אחד הרכבים אם לא הרכב הכי מוצלח בסגמנט הזה.

נכון שיש את ה VRS אבל היא הרבה פחות לטעמי , חוץ מיותר מקום היא מפסידה ובהכל (נהגתי על אחת למשך שבוע שחבר היה בחול..).

לסיכום למי שיש ממון לקנות רכב רק לסופשים כמובן שלא יקנה קופרה , וגם לא מגאן לדעתי עדיף כבר בימרית למשל..

לאיש משפחה שרוצה להנות קצת מהעולם המוטורי ולקבל ריגוש מידי פעם זו החבילה המושלמת.

2017 Type R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, צ'נדריק, תרשה לי להעיר:

לא רק הייטקיסטים רשאים לקנות כזה רכב...

FR שונה בכל כך הרבה דברים מהקופרה כך שלהגיד שמעבר לדיפרנציאל הכל זהה, זה פשוט מוזר.

לגבי מושלמות הרכב, מבחינתך, אשמח אם תתייחס לנקודות שציינתי למעלה, אשמח לשמוע מניסונך.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וקניתי אתה FR , אז כן היא שונה מעט, אין דפרנציאל אבל מעבר לזה הכל זהה (שלי גם עם תוכנה ככה שמבחנת כוח כמעט זהה).

לא אמרת את זה ברצינות כרגע, נכון?

יש לך גם בולמים אדפטיביים, חישוקי 19 אינץ', מערכת פליטה/יניקה אחרת, כיול שלדה אחר?

זה כמו שאני אגיד שהאוטו שלי הוא "כמעט כמו אבארת' כי יש לו 170 כ"ס" שטויות במיץ.

יחד עם זאת. אני עדיין חושב שהקופרה היא קניה מעולה (!!), וזה לא מונע מהמגאן להיות מכונת נהיגה טובה יותר, ורכישה יותר אינדיבודאלית ולא פחות טובה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במבי כרגיל ממצה וכתיבה נהדרת,נהנתי מאוד.

ולכל שאר הכותבים בשירשור ארשום כך.

איפה אפשר לקבל רכב שמסיע ילדים לגן ובעל חופן סוסים גדול שכזה.

מהיר מאוד מA TO B ולא רחוק מ200 אלף.

ומבחן התוצאה ,לכל אלה שהרכב הזה לא עושה להם את זה,כמה רנו

מגאן מכרה בארצנו RS ועוד ממנה? כמה מכרה סיאט ליאון קופרה?

בהחלט היא הנבחרת והיא יכולה בעיני להתגאות בהצלחה ומבחינתי היא

כרגע ה GTI למתקדמים ועוד עם דיפ מוגבל החלקה ,סליחה במחיר שלה

היא מנצחת ובגדול לדעתי,כן?,גם את הגולף GTI ובטח את הרנו מגאן

ובמחיר מצויין. נכון יש מהנות ממנה וטובות ממנה דינאמית ובתחושות,

המגאן,הסובארו BRZ ,הטויוטה 86,הבמוו מהסדרות הגבוהות.

אבל אף אחת לא תמכר בכמויות כמו הסיאט,וזה חברים מבחן התוצאה כבר.

פה ורק בנקודה הזו,אי אפשר להתווכח,כי מבחן התוצאה בעניי הוא בעצם

הרוב (לא הכל ,אבל הרבה ממנו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...