Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעש מהמנוע (אימפרזה)

glmn180
שימו לב! השרשור הזה בן 6731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום התחיל להשמע באופן פתאומי רעש מאזור החלק הקדמי של המנוע- באזור הרצועות והגלגלות. הרעש נשמע גם כשהרכב אינו בנסיעה. גם במצב בו הילוך(גיר ידני) אינו משולב והמצמד אינו לחוץ.

הרעש בעיקר בסל"ד סרק. כשמוסיפים ללחוץ על דוושת הדלק לאזור 1500 סל"ד ומעלה הרעש נעלם.

הרעש הינו רעש כמו מחיכוך מתכות. אציין שקיימת נזילה קלה מאזור משאבת הגה כח כבר תקופה ארוכה(שנים)

הרכב הוא אימפרזה 1600 שנת 95. עברה 185000 ק"מ.

אשמח לתגובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי רצועה יבשה וממנה הרעש, כמו כן מחלה באימפרזה הנזילה מההגה כח וקרוב לוודאי שהרעש שאתה שומע מגיע ממשאבת ההגה.

א. מלא את השמן החסר - סביר להניח שהרעש עקב חוסר שמן במשאבה. (מניסיון)

ב. כמו כן יש לבדוק רצועות יבשות.

בקשר לנזילה ממשאבת ההגה, שיפוץ שלה עולה כ800 שקל (גם אני נפלתי) ואחרי כמה זמן היא חוזרת לנזול.

אתמול אצלי באימפרזה סידרתי את הנזילה ע"י החלפת גומייה ב2 שקלים חדשים ועבודה בעצמי-תודה לאיציק על הטיפים והעזרה :-P

כמו כן יש עוד מקום מועד לפורענות באימפרזה מהמשאבה והוא בחיבור בין החלק העליון לתחתון.

אם אתה מהמרכז תפנה לאיציק ואני בטוח שהוא יפתור לך את הבעיה בהרבה הרבה פחות מהמחיר שדורשים במוסכים.

לי אישית הנזילה הזו מאד הציקה כי המנוע שלי נקי והיא ליכלכיה לי את כל האיזור. אז עכשיו אני שש ושמח שהאיזור יבש.

אם היה חסר אצלך במשאבה הרבה שמן ולא הוספת יתכן והמשאבה ניזוקה ואין מנוס מלהחליף משאבה ויתכן שמכאן הרעש.

תחילה בדוק מפלס שמן הגה, הוסף את החסר וחזור לדווח.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יכול להיות שהרעש מהמשאבה

אצלך יותר נראה לי הכיוון של רצועות יבשות (אולי מיסב אחד האביזרים עייף ומרעיש) כגון אלטרנטור, מדחס, מותחן וכו'

התמונות של הסובארו שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תן למנוע לפעול בסיבובי סרק, והתז מעט מיים על הרצועות והגלגלות, אם הרעש נעלם למס' שניות וחוזר, הבעיה כנראה ברצועות.

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ומדובר כפי שציינו קודמי במותחן למשל, בהתזת מיים עליו, סיכוי שישנה את הצליל למס ' שניות וזו אינדיקציה התחלתית מאוד לכיוון איתור הרעש.

ישנן אוזניות מיוחדות לאיתור רעשים, אך לא נראה לי שיש לך כאלה ולכן המלצתי על דרך זו.

עמך הסליחה אם לא נראה לך.

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולכים מהקל לכבד, אתה רוצה ישר נגיד לך שסתומים תפוסים?

גם ככה אי אפשר ללמוד מכונאות בהתכתבות.

התמונות של הסובארו שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6731 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...