Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרוייקט מצולם-החלפת פילטר דלק בלאנטיס אחת ולתמיד!

katlani
שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או קיי... אז ככה.

החלטתי לתפוס יוזמה ולא לוותר לפילטר דלק בלאנטיס

המטרה-להחליף פילטר דלק וללמוד קצת על משאבת הדלק

אז ככה אחרי בירורים הבנתי שהפילטר דלק נמצא מתחת למושבים האחוריים שיוצאים החוצה ע"י משיכה קצת חזקה.

אחרי שהמושבים בחוץ רואים ממש במרכז המושב האחורי מרובע (מכסה) שנתפס על המרכס עם 4 ברגים של פיליפס-פירוק ע"י מברג. סבבה

הלאה

כדי להזיז צריך לנתק קונקטור שמחובר לקופסא עגולה-לא בעיה...

מזיזים המכסה וממשיכים

מה שרואים זה בעצם את הבית של הקונקטור שפורק ושני צינורות (של דלק כאילו דההה)

מתנתקים אותם עם רגש!!! ומרימים אותם קצת למעלה כדי שלא ינזל בנזין. אפשר לעטוף עם משהו ואז בכלל ליגה

הלאה...

פה בתכלס הבעיה שלי מתחילה מכיוון שלא מצאתי שום פילטר ועל זה אני מחכה לתגובות של השפיצים

(בני, דני, צביקה, עתיד שמוליק?) בכל מקרה... אמרתי נמשיך לפרק... אולי זה ממש בתוך המשאבת דלק... אז פירקתי את הקופסא העגולה הזאת לאחר פירוק הקונקטור ממנו ואת שני הצינורות הפירוק מתבצע ע"י פתיחת איזה 8 ברגים פיליפס ממש קטנים ומעיקים שתפוסים אחו שרמוטה חזק (בטח כי לעולם לא פתחו)

בכל מקרה... לאחר הפירוק מרימים לאט לאט את הקופסא העגולה ולהלן הנה התמונות לאחר התמונות שצולמו בבית (אין לי דיגיטלית אז אפשר לראות רק את המשאבה עצמה וגם איך פירקתי אותה לגומרים ובסוף הבנתי שהפילטר דלק לא פה!!!

התמונות ממוספרות ולהלן הפירוט מזה כל חלק למי שלא הבין או לא יודע

1=בית משאבת הדלק, המצוף והבית החשמלי של המשאבה

2=צינוריות דלק עטופות במסנן שיושבות בתוך הטנק דלק

3=המשאבת דלק עצמו

4=הקופסא העגולה שמתחבת מעל המשאבה

5=משאבת הדלק לאחר הרכבה בשלמות!

אני עכשיו יורד שוב לאוטו להחזיר הכל למקום ולבדוק שהאוטו עובד חחח

בכל מקרה הסקתי מסקנה כזאת... או שהפילטר לא נמצא שם והוא כנראה מתחת לאוטו למרות שלעולם לא הצלחתי לגלות אי]פה הוא אם הוא מתחת לאוטו

או שעשו קומבינה ואין לי פילטר דלק באוטו

מומחים? מה דעתכם?

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

תמונות שפורסמו בשרשור

ואללה לא יודע

אני כבר לא יודע מה לחשוב

אנשים בעלי מאזדה אומרים לי שזה יחידה אחת עם המשאבת דלק אז פתחתי ועשיתי מה שיש למעלה וזה לא שם!

אוף

אני צריך לארגן ג'ק ובוקים

בכל מקרה... נהנתי לאללה מהפרוייקט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שהוצאת זה לא פילטר דלק , זה הפילטר של המשאבה שמונע ממנה לקבל חלקיקים לתוכה שהיא לא תאהב לשאוב :)

פילטר דלק נמצא או מתחת לרכב בצד ימין (צד נוסע) , או במנוע :)

בנוסף, אם כבר פירקת את המשאבה, היית מחליף גומיה, היא מתרחבת עם הזמן .. ואז אתה מתחיל להתמסטל בכל סיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או קיי... אז ככה.

החלטתי לתפוס יוזמה ולא לוותר לפילטר דלק בלאנטיס

המטרה-להחליף פילטר דלק וללמוד קצת על משאבת הדלק

אז ככה אחרי בירורים הבנתי שהפילטר דלק נמצא מתחת למושבים האחוריים שיוצאים החוצה ע"י משיכה קצת חזקה.

אחרי שהמושבים בחוץ רואים ממש במרכז המושב האחורי מרובע (מכסה) שנתפס על המרכס עם 4 ברגים של פיליפס-פירוק ע"י מברג. סבבה

הלאה

כדי להזיז צריך לנתק קונקטור שמחובר לקופסא עגולה-לא בעיה...

מזיזים המכסה וממשיכים

מה שרואים זה בעצם את הבית של הקונקטור שפורק ושני צינורות (של דלק כאילו דההה)

מתנתקים אותם עם רגש!!! ומרימים אותם קצת למעלה כדי שלא ינזל בנזין. אפשר לעטוף עם משהו ואז בכלל ליגה

הלאה...

פה בתכלס הבעיה שלי מתחילה מכיוון שלא מצאתי שום פילטר ועל זה אני מחכה לתגובות של השפיצים

(בני, דני, צביקה, עתיד שמוליק?) בכל מקרה... אמרתי נמשיך לפרק... אולי זה ממש בתוך המשאבת דלק... אז פירקתי את הקופסא העגולה הזאת לאחר פירוק הקונקטור ממנו ואת שני הצינורות הפירוק מתבצע ע"י פתיחת איזה 8 ברגים פיליפס ממש קטנים ומעיקים שתפוסים אחו שרמוטה חזק (בטח כי לעולם לא פתחו)

בכל מקרה... לאחר הפירוק מרימים לאט לאט את הקופסא העגולה ולהלן הנה התמונות לאחר התמונות שצולמו בבית (אין לי דיגיטלית אז אפשר לראות רק את המשאבה עצמה וגם איך פירקתי אותה לגומרים ובסוף הבנתי שהפילטר דלק לא פה!!!

התמונות ממוספרות ולהלן הפירוט מזה כל חלק למי שלא הבין או לא יודע

1=בית משאבת הדלק, המצוף והבית החשמלי של המשאבה

2=צינוריות דלק עטופות במסנן שיושבות בתוך הטנק דלק

3=המשאבת דלק עצמו

4=הקופסא העגולה שמתחבת מעל המשאבה

5=משאבת הדלק לאחר הרכבה בשלמות!

אני עכשיו יורד שוב לאוטו להחזיר הכל למקום ולבדוק שהאוטו עובד חחח

בכל מקרה הסקתי מסקנה כזאת... או שהפילטר לא נמצא שם והוא כנראה מתחת לאוטו למרות שלעולם לא הצלחתי לגלות אי]פה הוא אם הוא מתחת לאוטו

או שעשו קומבינה ואין לי פילטר דלק באוטו

מומחים? מה דעתכם?

מה שהוצאת זוהי בעצם משאבת הדלק, עד כאן הכל מצויין, עכשיו, פילטר הדלק נמצא בתוך משאבת הדלק, אז אין לנו בעיה כי מצאת אותו :)

עכשוי ,איך נגיע אליו? ,לא קשה במיוחד, קודם כל קנה פילטר חדש אורגינאל כמובן, לאחר מכן פרק את מצוף הדלק מהמשאבה ע"י משיכה למעלה/ למטה (תלוי איך מחזיקים), אל תשכח לנתק גם את הקונקטור שמחבר אותו למשאבה ,לאחר מכן שלוף את הפלסטיק הלבן (העגול, כן כן, כל הבית הזה נשלף) מראש המשאבה (איפה שהחיבורים של הצינורות מגיעים) כל זה בעזרת מברג שטוח קטן, שים לב! ,היזהר שאחד מן החיבורים לצינורות לא יינזק כי אחרת תזדקק לקנות משאבה חדשה קומפלט, מאזדה לא מייצרים את החלק הזה בניפרד.

או קיי, אז שלפנו את בית המשאבה מהראש, שם מסתתרת משאבת הדלק ,נתק עוד קונקטור חשמלי ושלוף את המשאבה החוצה מבית הפלסטיק הלבן, עכשיו יש לך ביד רק את הפלסטיק הלבן או במילים אחרות את פילטר הדלק,הרכב את המשאבה בפילטר החדש שקנית מבעוד מועד, וחזור על כל הצעדים.

ב-ה-צ-ל-ח-ה

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסנן בתמונה הראשונה !מה שעושים בעצם זה להוציא את המשאבה מהמסנן הישן ולהעביר לחדש

דרך אגב המסנן הזה מאוד יקר כמה מאות שקלים אם אני לא טועה ומחליפים אותו פעם ב 50000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסנן בתמונה הראשונה !מה שעושים בעצם זה להוציא את המשאבה מהמסנן הישן ולהעביר לחדש

דרך אגב המסנן הזה מאוד יקר כמה מאות שקלים אם אני לא טועה ומחליפים אותו פעם ב 50000

פעם ב-75000.

אבל השאר נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה

טעות בידיכם... למקרה שלא הבנתם... פירקתי את המשאבה לגורמים!

המשאבה יושבת בתוך בית של משאבה והבית משאבה מתחבר לקופסא העגולה המעפנה הזאת שהיא בעצם מאריך לצינורות ולקונקטור שמתחבר מלמעלה שהכל סגור!

אין שם שום פילטר דלק

יש לי פה בבית פילטר דלק חדש (חליפי) והוא גדול מדי. לאחר פירוק כל המשאבה קומפלט כולל הקופסא ואת הבית מהמשאבה עצמה אין עוד מה לפרק חוץ מהמצוף או מהבית החשמלי.... ככה שאין שם שום פילטר דלק!!! עובדה נוספת היא שהאוטו על 120K וכל החלק שם של המשאבה היה סגור סגירה של בית חרושת! ככה שבאמת נראה לי שהפילטר אחרי הכל כ-ן!!! נמצא איפשהו מתחת לאוטו מוסווה בצורה מושלמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה

טעות בידיכם... למקרה שלא הבנתם... פירקתי את המשאבה לגורמים!

המשאבה יושבת בתוך בית של משאבה והבית משאבה מתחבר לקופסא העגולה המעפנה הזאת שהיא בעצם מאריך לצינורות ולקונקטור שמתחבר מלמעלה שהכל סגור!

אין שם שום פילטר דלק

יש לי פה בבית פילטר דלק חדש (חליפי) והוא גדול מדי. לאחר פירוק כל המשאבה קומפלט כולל הקופסא ואת הבית מהמשאבה עצמה אין עוד מה לפרק חוץ מהמצוף או מהבית החשמלי.... ככה שאין שם שום פילטר דלק!!! עובדה נוספת היא שהאוטו על 120K וכל החלק שם של המשאבה היה סגור סגירה של בית חרושת! ככה שבאמת נראה לי שהפילטר אחרי הכל כ-ן!!! נמצא איפשהו מתחת לאוטו מוסווה בצורה מושלמת

שמע! תאמין לי, אבל באמת תאמין לי שהפילטר דלק שלך זה החלק שהחזקת (JPG.3)

אותו זורקים ומביאים אחד אחר.

רק אל תשכח להחזיר את הגומייה השחורה של המנוע אחרת הוא לא יצליח לשאוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע... מה אתה בעצם אומר... כל היחידה הזאת זה הפילטר דלק?!?!?!?!

כי את החלק הזה אין עוד מה לפרד מעבר למה שבתמונה...

אז בעתם אם אני קונה פילטר דלק מקורי אז הם מביאים לי את כל החלק הזה? אם כן אז איפה המשאבה? כי זאת המשאבה... הסתכלתי פנימה כמה שאפשר ומדובר במשאבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי לעזאזל שם פילטר דלק בתוך תא נוסעים??

אתם בטוחים שככה מחליפים פילטר דלק? אפילו בסיטרואן זה פשוט, נראה לי אידיוטי מידי... הסתכלת מתחת לאוטו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6754 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...