Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוף לסיפור - ההתקנה שלי.

EyalR
שימו לב! השרשור הזה בן 6658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כבר מתאר לעצמי שמיכאל ואני נרים עוד מפגש מרכז בקרוב ובהנחה שתבוא אז אני מאמין שנוכחותך תקפיץ את מספר המבקרים במפגש פי 2 מן הרגיל אם לא יותר..

בכל מקרה אני אנצל הזדמנות זו לרמוז לכם [וכבר להכין נפשית את אייל לעשות את כל המאמצים לקחת חלק במפגש מרכז הבא ולא לאכזב רבים מאיתנו בצפיה לראות את אייל ולשמוע את הסטאפ החדש ולהיתרשם ממנו ומהבניות ברכב..]

ולכולכם להתחיל לפנות מקום בלו"ז הצפוף שלכם- לתאריך [דיון מדוייק יפתח בהמשך השבוע ]אשר בו יתקיים כנהוג מפגש מרכז של קארספורום -אודיו.

אחתום תגובה זו בח"ח לאיל שלנו ששיחק אותה לאחר זמן לא מבוטל של השקעה מתמדת ובסופו של דבר התוצר המוגמר שעושה רושם מבטיח!!

ביי בנתיים. :-)

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 121
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני דווקא בעד מפגש מצומצם יחסית כי במפגש גדול אי אפשר להשמיע לכל מי שרוצה ולשבת כמו שצריך ובכלל אני באופן כללי אוהב מפגשים קטנים. אבל איך שבא לכם, אני אשתדל לא לאכזב ולהגיע ומקסימום אחר כך נעשה כמה מפגשים קטנים יותר כמו במתכונת הישנה שהחלה לפני כשנתיים וחצי ע"י החבר'ה מאוטוסאונד/EMMA.

תודה על הח"ח שמגיע גם ובגדול ליוסי ועופר, לא לשכוח אותם :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל באמת תודה לכל המפרגנים. אכן זה היה פרוייקט ארוך לא פשוט אבל מאוד מהנה לכל חובב אודיו. התוצאה הסופית פשוט מפצה על כל הזמן(של כולנו) המחשבה(של אייל) העבודה(של עופר ושלי) שהושקעה בהתקנה הזאת. לא בכל יום יוצא להתקין ציוד ברמה שכזאת ציוד שכל חלק וחלק שלו נבחר בקפידה מירבית ושעלותו הכספית לא מועטה. אין לכם מושג כמה כיף לראות את זה גמור ועוד יותר לשמוע מאייל שהוא מרוצה מהתוצאה(לא קל הבחור). בהזדמנות זאת אני רוצה להודות לכל מי שעזר לי בפרוייקט במיוחד לעופר ולאייל. אני מקווה שאייל יוכל להגיע בשבת למיפגש ואז אולי יוכלו חלק מחברי הפורום לשמוע וגם להתרשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח של בח שלי אתה לא יודע שלא אוהבים בפורום הזה כשכותבים אחי? לי האמת זה פחות מפריע אבל בכל זאת אפשר וצריך לנסות ולכבד את כללי הפורום. על השאלות שלך יש כבר תשובות בהודעות קודמות בשרשור הזה.

מפגש בשבת הקרובה? אולי, אם עופר יגיד שהוא יכול לבוא ולהביא לי את הדיסקים שלי אז אפשר לשקול את העניין בחיוב. זו יכולה להיות גם הזדמנות טובה להמשיך בכיוונים. נישן על זה ונראה מחר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל!

מברוק, סוף סוף תקבל קצת נחת.

נראה ממש יפהפה, ואני מחכה לשמוע...

מי היה מאמין שתסיים את הפרוייקט שלך לפני הפרוייקט שלי... :lol::shock:

אבל לפחות זה נותן לי מוטיבציה שגם פרוייקטים בקנה מידה כזה (שגדול בכמה מידות אפילו על הפרוייקט שלי) מסתיימים בסוף.

תתחדש ותהנה!

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איל , המפגש מן הסתם לא יצא בהתראה מאוחרת יום שבת הזה .[אני מדבר על מפגש מרכז]

אני דיברתי על כך שהמפגש מתוכנן לעוד שבועיים[יום שבת הבא] ככה כשאנחנו מודיעים מראש כמו שצריך אז לאנשים יהיה קל יותר לדעת על המפגש ולהגיע אליו .

אם יש היתנגדויות וכו' , אשמח לשמוע...

נ.ב: ח"ח לעופר וליוסי שלקחו חלק [גדול ונכבד] בפרוייקט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר רק לדעת בשביל מה לעזאזל 4 מגברים ? כאילו אחד בשביל סאב אחד בשביל קומפונט קדמי ואחד בשביל אחורי

בשביל מה עוד מגבר ????????

גם ככה 3 מגברים זה מטורף לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפגש בשבת הקרובה? אולי, אם עופר יגיד שהוא יכול לבוא ולהביא לי את הדיסקים שלי אז אפשר לשקול את העניין בחיוב. זו יכולה להיות גם הזדמנות טובה להמשיך בכיוונים. נישן על זה ונראה מחר :)

עופר אומר שהוא יכול לבוא...

הוא אפילו יחזיר לך את הדיסקים ( בצער רב וביגון קודר ).

תתחיל לעבוד על הכיוונים שלא יהיו לך תירוצים אחר כך !

בקיצור , אייל יוסי ואני נהיה במקום המפגש בשעה 12.

כל מי שרוצה ויכול מוזמן להגיע !!!

Hybrid Audio Legatia L1PRO+L4 @ Genesis Dual Mono

Hybrid Audio Legatia L6 @ Genesis 4 Channel

AA Chaos 12 @ Sundown SAZ-1500D

Alpine 9533, H701, C701

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כיוונים אם הדיסקים אצלך? אבל זה בסדר, שומעים מספיק טוב גם עם הכיוונים הקיימים. אם יהיה אפשר לשפר את הקיים ע"י כיוונים נוספים אני אראה את זה בגדר צ'ופר.

קבענו בשבת ב12 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באסה שדווקא השבת הזו בדקה ה90 מתארגן לו מפגשון קטן . ניראה מה אני יעשה כי אני לא יכול השבת להישתחרר מהעבודה ..ודווקא יום שבת הבא היה תיכנון להרים מפגש ..ניראה כבר מה יהיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כלכך רואים את הגימורים האחרונים בתמונות (הבדלים מהתמונות הקודמות) אבל זה נראה מאוד טוב. אלגנטי.

מקווה גם להגיע סוףסוף לאיזה מפגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...