Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה שכל חברי הפורום יודעים - יבואני הרכב מנקנקים אותנו...

CX25GTI

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, PriceDevil כתב:

אתה יכול להמשיך לבכות, להזיל דמעות ולקרוא למרד. לא יקרה.

עובדות החיים: המחירים עולים בקלות ויורדים בקושי.

היבואנים יתנו הנחות, אשראי "בלי ריבית", אבל לא יורידו מחירים. המדינה מרוויחה הרבה כסף ממחירים מנופחים בצורת שווי שימוש גבוה.

יתרה מזאת ככל שהרכב מתיישן שווי השימוש עולה במקום לרדת כדי לעודד את המשתמש להחליף את רכבו תדיר וכך המדינה תרוויח עוד מיסים.

אתה מפנה את חיציך לכיוון לא נכון.

לא יקרה כיוון שהישראלי הממוצע אינו יודע להתאפק וממשיך לרכוש למרות המחירים המאמירים.

אז אם יש הרבה מסמרים בשטח יגיע הפטיש לדפוק...

מצד שני אנחנו רואים הורדות מחירים גדולות כאשר היבואן מבין שהמחיר תלוש, לדוגמא הנירו החדש אשר נמכר בהנחות של 15-20 אלף שקל , מאזדה CX5 בהנחות של 10 א"ש ומעלה , כלמוביל עם בוא באמא שלך קח תרכב ותוכל להחזיר אותו אם לא מתאים ועוד...

הכל שאלה של כמה הצרכן הישראלי יכול להתאפק ולהכניס את היבואנים ללחץ.

Seat Arona FR– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תשמע, אם אני צריך רכב היום אז אני קונה היום. הנזק של לחכות חודשיים או שלושה יעלה לי הרבה יותר מה 30,000 שקל הנחה.

רוב שוק הרכב היום לא הולך לאדם הפרטי אלא לליסינג וחברות. שם השיקולים הם עלות תועלת ולא כמה היבואן מרויח או מפסיד.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Night Driver כתב:

תשמע, אם אני צריך רכב היום אז אני קונה היום. הנזק של לחכות חודשיים או שלושה יעלה לי הרבה יותר מה 30,000 שקל הנחה.

רוב שוק הרכב היום לא הולך לאדם הפרטי אלא לליסינג וחברות. שם השיקולים הם עלות תועלת ולא כמה היבואן מרויח או מפסיד.

ברור , ולכן יבואני הרכב יודעים שכל מחיר שאותו הם יבקשו הם יקבלו.

חברות הליסינג מקבלות את הרכבים שלהם במחירים הנמוכים בעשרות אלפי שקלים , הם יודעות בדיוק את מתח הרווחים של היבואן ולוחצות אותו יופי , אותם חברות מגדילות ועושות ומוכרות את הרכב כיד 2 0ק"מ ברווח,  ללמדך על חזירות היבואנים ומחיר הרכב המופרזים בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם זה לא מדוייק ותלוי מלאים.

יש והיו תקופות של הנחות יפות לליסינג ויש תקופות שההנחות הגיעו ל 5% בקושי (וראיתי את החשבונית של הרכב שלי לליסינג. אני לא מדבר באויר על סמך שמועות).

ה 0 קילומטר זה מכירת עודפים לפני פג תוקף שליבואן יש ברירה להפסיד קצת או להפסיד הרבה.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

ה 0 קילומטר זה מכירת עודפים לפני פג תוקף שליבואן יש ברירה להפסיד קצת או להפסיד הרבה

ממש לא. לפני משבר השבבים הנחות 0 קמ ישבו על דגמים מסויימים במשך שנים. בשנתיים האחרונות זה ירד ועכשיו חוזר בגדול כי בינתיים היבואנים העלו מחירים ויש יותר בשר להוריד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדויק וזה מגיע מחברה אשר עושה שימוש בעשרות רכבי ליסינג, ההנחות הם דו ספרתיות ויכולות להגיע גם ללמעלה מ 20% תלוי ברכב ובמותג הספציפי.

הנחות של 5% היו בתקופות הקשות של הקורונה , הימים הללו חלפו עברו מזמן , הנמלים מוצפים ברכבים והיבואנים מתחילים להרגיש את הלחץ ומכאן ההנחות גם לרכבים טרים לחלוטין אשר נמצאים במלאי תקופה קצרה בלבד, שלא לדבר על הקירבה לסוף השנה והצורך לשפר מאזנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפרו המאזנים הוא בהחלט שיקול.

לגבי המלאים, אין בעיה ליצור מחסור בארץ. הם רק צריכים להחליט וכשאתה מדבר על 15% הפרש במאסה העיקרית (ציי רכב) אם זו היתה התמונה הם היו עושים זאת מזמן.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין וואקום, יצרו מחסור יהיה פיתרון ככה זה בעולם המודרני שבו ניתן ובמיוחד בעת הזו שיש עודף היצע אדיר על ביקוש בתחום הרכב , יבואני הרכב מבינים זאת היטב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, green כתב:

הופתעתי לטובה מהמחירים של רכבי אקספנג, יחסית לגודל הרכבים ולמה שהם נותנים ויחסית לרכבים המתחרים:

https://www.icar.co.il/news/b1qgdzzb6/#

https://cars.walla.co.il/item/3625217

צודק, קצת תעלומה בקשר לאיכות ואמינות לאורך זמן, אבל מפרט ויכולות מאוד מרשימים למחיר. מעמיד בצל אפילו את טסלה. שאפו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי האקספנג, המחיר מצויין. אם לא היה מדובר בקרסו היה נכנס אצלי לרשימת בדיקה בקניית רכב חדש. אני מוכן להמר על רכב סיני אם הוא טוב (לא בדקתי), לא מהמר על קרסו.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, CX25GTI כתב:

אין וואקום, יצרו מחסור יהיה פיתרון ככה זה בעולם המודרני שבו ניתן ובמיוחד בעת הזו שיש עודף היצע אדיר על ביקוש בתחום הרכב , יבואני הרכב מבינים זאת היטב.

את ההיצע קובעים היבואנים בלבד. זה שיש דגים באלסקה לא מעניין אותך כשאתה רעב באמצע מדבר סהרה.

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Night Driver כתב:

את ההיצע קובעים היבואנים בלבד. זה שיש דגים באלסקה לא מעניין אותך כשאתה רעב באמצע מדבר סהרה.

במצב הנוכחי, במצב של מחסור במתכוון יהיו פתרונות שהשוק ימציא כדי לספק את הצורך.

ואולי זו תהיה הזדמנות לפרק את מונופול הרכב עם התערבות ממשלתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק מוצף ברכבים במצב מעולה עם נתונים לא פחות מעולים.

פשוט לרוב הקונים אין את הכסף ביד ובמקום לקחת הלוואה יקרה לכל מטרה, מתפתים לקנות חדש באחוז שניים פחות.. וחיים את החלום.

אוכלסיה כזו רגילה לחיות על הקצה מבחינה כלכלית כך שבעזרת תמהיל הלוואות מסויים משדרגים את עצמם באשליה.

לא מזמן פנתה אלי ידידה בעשור השני לחייה ושאלה אם יש אפשרות לממן ראב 4 חדשה בהלוואה ל 10 שנים..

אחלה צרכנות ואחלה תכנון לעתיד.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, CX25GTI כתב:

במצב הנוכחי, במצב של מחסור במתכוון יהיו פתרונות שהשוק ימציא כדי לספק את הצורך.

ואולי זו תהיה הזדמנות לפרק את מונופול הרכב עם התערבות ממשלתית.

התבלבלת יקירי. הממשלה מרוויחה ה-מ-ו-ן כסף מכשל השוק הזה, ולובי חזק של היבואנים שומר עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, PriceDevil כתב:

התבלבלת יקירי. הממשלה מרוויחה ה-מ-ו-ן כסף מכשל השוק הזה, ולובי חזק של היבואנים שומר עליו.

היה מי שכתב על הגבלת ההיצע על ידי היבואנים ומשם התשובה.

אני דווקא מקווה שיקרה , ראשית יצור מסלולים חדשים , שנית יגרום למדינה להבין שאת המונופול הזה צריך להגביל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...