Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכפול מפתח + בית אנטנה שבור

דורון6430
שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי השבוע יונדאי I20 2011 1400 סמ"ק inspire  רכב ראשון שלי 

יש לי רק מפתח אחד אני רוצה לשכפל אותו יש לו צ'יפ ? למרות שזה רכב ישן או שמספיק שכפול רגיל כמו מפתח של בית ? 

ואם כן כמה זה עולה ואיפה אפשר לעשות את זה 

בעיה שנייה זה אין לי אנטנה של רדיו ושהסתכלתי ראיתי שאין הברגה בבית האנטנה זה פשוט שבור ויוצא משם קפיץ כזה בנתיים שומעים בסדר את הרדיו וששאלתי מישהו כמה יעלה לסדר את זה הוא אמר לי 400 ש"ח 

השאלה שלי זה האם יש פתרון לסדר את או שחייב להחליף את הבית והאם זה סיפור להחליף את הבית  ? 

שראיתי קצת באינטרנט צריך לפרק את הגג (הקרטון מבפנים) ואז לפרק חיבורים ולהרכיב מחדש אני מפחד לשבור את הקליפסים וגם אין לי מושג איפה לקנות אנטנה מקורית חדשה 

וכרגע יש לי מערכת ישנה כזאת של יונדאי עצמה ומולטימדיה זה יקר לי כרגע ראיתי כל מיני פתרונות מתאם AUX בלטוס או משדר FM שמתחבר למצת רציתי לשאול מה עדיף ואם יש יזה דגם מומלץ וממה להזהר כי הבנתי שזה יכול לרוקן את המצבר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למפתח יש צ'יפ.  מאמין ששכפול מפתח יעלה בסביבות 280 שקל. למפתח רגיל בלי שלט.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...