Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת בוסטר בסביבת שדה״ת וינה

Asaf-R
שימו לב! השרשור הזה בן 600 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא נסיעה משפחתית ראשונה עם רכב. כמו תמיד תכננו לקחת הבוסטרים מהארץ, אבל לאור ״משבר המזוודות״, אין ביטחון שיגיעו. 

חברת השכרת הרכב לא יכולה להבטיח יהיו בוסטרים זמינים - לכן השאלה בכותרת: איפה אפשר לרכוש בוסטרים בשדה התעופה או בסביבתו?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כן - האם בדקת את מדיניות חברת התעופה לגבי מושבי בטיחות? יתכן שהם יכולים לעלות איתכם לקבינה או להמסר לבטן בגייט, מה שמפחית כמעט לאפס את סכנת האובדן, כי הם לא יעברו במערכת המזוודות של נתב"ג.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

לפני כן - האם בדקת את מדיניות חברת התעופה לגבי מושבי בטיחות? יתכן שהם יכולים לעלות איתכם לקבינה או להמסר לבטן בגייט, מה שמפחית כמעט לאפס את סכנת האובדן, כי הם לא יעברו במערכת המזוודות של נתב"ג.

Austrian אמורים לאפשר העלאה למטוס, אבל לאור תמונות העגלות הזרוקות בנתבג אני לא בטוח. 

פשוט מנסה להתכונן לגרוע מכל…

https://www.israelhayom.co.il/travel/tourism-news/article/12322724%3famp=1

עריכה אחרונה על ידי Asaf-R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לפני כחודש וחצי בלב המשבר והכל הגיע.

לדעתי, בגלל שזה דברים oversized, סיכוי גדול יותר שיגיעו מאשר מזוודות שיכולות להאבד (אם כי, זאת דעתי).

אם זה בוסטרים בלי גב- תכניס לטרולי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בחברת ההשכרה לא יודעים להבטיח שיהיה?

זה לא דבר שמשלמים עליו מראש?

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, SuperBamba כתב:

איך בחברת ההשכרה לא יודעים להבטיח שיהיה?

זה לא דבר שמשלמים עליו מראש?

חברות השכרה בקושי מסוגלות להתחייב שיהיה רכב כשאתה מגיע (ולכן הרבה פעמים מקבלים ״שדרוגים״ - כי בפועל לא היה להם רכב מהקטגוריה)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, Liviur כתב:

חברות השכרה בקושי מסוגלות להתחייב שיהיה רכב כשאתה מגיע (ולכן הרבה פעמים מקבלים ״שדרוגים״ - כי בפועל לא היה להם רכב מהקטגוריה)

בסדר אבל בשני המקרים הזמנת משהו, שילמת עליו, אתה אמור לקבל את מה ששילמת.

אם רוצים לשדרג לא נתלונן, אבל לפחות שיהיה רכב עם מושב תינוק ששולם. לא ככה?

• אהבתי 1

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נתחיל בשאלה הראשונה: באיזה שעה אתה נוחת?

האמת היא שלדעתי הסיכוי שתקבל כאן תשובה לשאלתך קלוש. כמה מגולשי CF, לדעתך, טסו לוינה ונזקקו למושב בטיחות? נסה באיזה פורום בינלאומי, כמו TA.

אני אחלק את דרך החשיבה שלי לשני מצבים:

טיסת בוקר: קח בוסטרים מהבית. לא יגיעו - תבקש בתחנת ההשכרה. לא יהיו: שאל בתחנה איפה יש חנות לציוד תינוקות, השאר את אשתך עם הילדים וקפוץ לקנות שם את כל מה שנדרש, חזור ואסוף את המשפחה.

טיסת ערב: הטיסה נוחתת אחרי שהעיר נסגרת (החנויות באוסטריה נסגרות סביב 6-7 בערב). הפתרון הוא ללון במלון בשדה התעופה, לגשת בבוקר לתחנת ההשכרה ואותו נוהל של הבוקר. יש בכך יתרון שאתה לא מתחיל נהיגה בארץ זרה בחושך אלא אחרי שישנת כמו בן אדם. אתה אפילו יכול ללכת לאסוף את הרכב לבד ולתת לאשה ולילדים לנוח עוד קצת במלון - אלא אם האשה צריכה להרשם גם היא כנהגת ברכב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מה ש- @Liviur רשם

2. את הרכב הזמנו לפני 5 חודשים, לגבי הבוסטר התחלנו לבדוק מאוחר מידי - והם לא יכולים להבטיח שיהיה.

@sperial נחיתה בבוקר. כנראה זה מה שנעשה.

אני גם אבדוק את בפורומים בינ״ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SuperBamba כתב:

בסדר אבל בשני המקרים הזמנת משהו, שילמת עליו, אתה אמור לקבל את מה ששילמת.

אם רוצים לשדרג לא נתלונן, אבל לפחות שיהיה רכב עם מושב תינוק ששולם. לא ככה?

זו חשיבה נחמדה וכשהביזנס שלהם זה רכבים אז סבבה.

הביזנס שלהם זה לא בוסטרים, זה מוצר משלים שלא באמת אכפת להפ ממנו, וכדי לא להחזיק יותר מדי לוגיסטיקה בנושא - הם מראש מציינים שזה אם זה זמין וללא התחייבות.

זה דומה להרבה מוצרים משלימים, במיוחד אם מוסיפים אותם מאוחר יותר מההזמנה (ראה ערך בזינט בטיסות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, Asaf-R כתב:

איפה אפשר לרכוש בוסטרים בשדה התעופה או בסביבתו?

קשה להאמין שתמצא בוסטר בשדה התעופה, רוב החנויות הן בתי קפה ומזון.

יש אפשרות לעלות על רכבת ישירה לוינה, היא נקראת CAT - city airport train, ניתן לקנות כרטיסים בדוכן שלהם (מיד ביציאה לאחר הבידוק מצד ימין, ניתן לקנות כרטיס אצל הנציג שירות או להיעזר במכונות האוטומטיות),

כרטיס הלוך- חזור למרכז וינה עולה כ-20 יורו.

הרכבת מגיעה לקניון Wien Mitte שהוא מתחם קניות וסביר להניח ששם תמצא את מבוקשך,

ואם תרצה חנות אחרת, אז תוכל להיעזר ברכבת התחתית, היות והקניון הנ"ל גם נמצא בקרבת תחנת Landstrabe שהיא נקודת חיבור של שני קווים U3 (ירוק) וגם U4 (כתום) אשר נמצאים באותה תחנה אך בקומות נפרדות).

אם אתה צריך לאכסן טרולי או מזוודה במקום להיגרר עמם בקניון, אז יש חדר לוקרים בקומה 0 לפני הכניסה לקניון, עולה כ-2.5 יורו. 

בהצלחה

אם לא מצאת?

אפשר לנסוע למרכז קניות  scs, 

מתחנת Landstrabe נוסעים בקו הירוק (לכיוון Hutteldorf) 6 תחנות עד Langenfeldgasse, שם מחליפים רכבת ל-U6 עד תחנת Siebenhirten,

ביציאה מהתחנה יש שאטל (עולה יורו אחד) שמגיע עד למרכז קניות 

• רעיון טוב! 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי נוסע ברכבת ומחפש את עצמי במדינה זרה שעות בשביל בוסטר. גם בארץ לא הייתי עושה את זה.

אם הבוסטר הוא עם גב ומתפרק, שים את המושב בטרולי איתך על המטוס ואת הגב במזוודה

אם הבוסטר לא מתפרק, תקנה בארץ בוסטר מושב בלבד (עולה 50 שקל) ותיקח איתך בטרולי

במקרה הצורך אם המזוודות יאבדו, תשתמש במושב בלבד עד שתגיע עם הרכב למקום שאתה יכול לקנות בו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...