Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה אומר החוק לגבי זה?

Liquidator
שימו לב! השרשור הזה בן 584 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חולה לא מרגיש טוב,  נתתי למנהל עבודה אישור מחלה הוא לא מוכן לקבל את האישור,  חושב שעושים לו בכוונה,  מתקשר ללא סוף טלפונים, אני נתתי אישור מחלה אמרתי לו שאני לא מרגיש טוב אבל לא מוכן להרפות.

מי כאן שמבין בדיני עבודה יודע מה החוק אומר לגבי זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוא יכול לשלוח אותך לרופא תעסוקתי. אם בחר שלא אז האישור תקף.

מעבר לדיני העבודה, כשבן אדם בבית מטרידים אותו בענייני עבודה רק אם אין ברירה. בוס כזה הוא עילה לחפש מקום אחר.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, Night Driver כתב:

הוא יכול לשלוח אותך לרופא תעסוקתי. אם בחר שלא אז האישור תקף.

מעבר לדיני העבודה, כשבן אדם בבית מטרידים אותו בענייני עבודה רק אם אין ברירה. בוס כזה הוא עילה לחפש מקום אחר.

הוא לא ביקש לשלוח,  פשוט לא מוכן לקבל את האישור וחושב שהבן אדם עושה לו דווקא ומתעקש לדבר בטלפון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא ברור מספיק.

העובדות שאת מציג הן כאלה:

1. אתה חולה
  2. הצהרת בפניו שאתה חולה
  3. סיפקת לו אישור רפואי התואם את מה שאתה מלין עליו

מכאן והלאה לא ברור מספיק: מה הוא אמר? רוצה? ובעיקר - עושה?
אם אמר לך בעל פה שזה לא תקף - אז הוא יכול לנתר לך.
אם אמר משהו אחר - תסביר בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול לחשוב.

אם אתה לא עובד בקופת חולים או בית חולים והמנהל שלך רופא אז שיפסיק לז%ן את השכל. אין לו שום סמכות לפסול חוות דעת רפואית אלא אם שלח אותך לרופא שנתן חוות דעת אחר.

לפני 5 דקות, Liquidator כתב:

הוא לא ביקש לשלוח,  פשוט לא מוכן לקבל את האישור וחושב שהבן אדם עושה לו דווקא ומתעקש לדבר בטלפון. 

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ירחמיאל כתב:

אתה לא ברור מספיק.

העובדות שאת מציג הן כאלה:

1. אתה חולה
  2. הצהרת בפניו שאתה חולה
  3. סיפקת לו אישור רפואי התואם את מה שאתה מלין עליו

מכאן והלאה לא ברור מספיק: מה הוא אמר? רוצה? ובעיקר - עושה?
אם אמר לך בעל פה שזה לא תקף - אז הוא יכול לנתר לך.
אם אמר משהו אחר - תסביר בבקשה.

חבר'ה אסביר את עצמי,  הבאתי אישור מרופא קופת החולים,  שאני לא מרגיש טוב,  אישור מחלה שהוא כביכול אסמכתא לכך,  הודעתי למנהל העבודה אך הוא פשוט לא הפסיק להתקשר אליי בלי סוף אולי לנסות לשכנע אותי להגיע למרות שאני לא מרגיש טוב ופשוט התעקש על כך. 

קורה שבן אדם לא מרגיש טוב בפעם ב.. אבל זה נראה שאותו בוס חושב שעושים לו "בכוונה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Liquidator כתב:

חבר'ה אסביר את עצמי,  הבאתי אישור מרופא קופת החולים,  שאני לא מרגיש טוב,  אישור מחלה שהוא כביכול אסמכתא לכך,  הודעתי למנהל העבודה אך הוא פשוט לא הפסיק להתקשר אליי בלי סוף אולי לנסות לשכנע אותי להגיע למרות שאני לא מרגיש טוב ופשוט התעקש על כך. 

קורה שבן אדם לא מרגיש טוב בפעם ב.. אבל זה נראה שאותו בוס חושב שעושים לו "בכוונה".

חבר יקר,

הבוס שלך יכול לקפוץ לך. תודיע לו שתחזור לעבודה לאחר שתרגיש טוב ושיפסיק להציק לך.

במידה ובסיום ימי המחלה אתה עדיין לא מרגיש טוב תרגיש חופשי להוציא עוד מספר ימי מחלה.

הבוס שלך לא יכול לעשות כלום שום דבר.

עריכה אחרונה על ידי מרק10
  • אהבתי 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מציע לך לשמור את השיחות איתו, וההתכתבויות. 

למקרה שיפטרו אותך בקרוב על כך שלקחת ימי מחלה. זו עשויה להיות עילה לתביעה. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 3

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתקשר בלי בסוף, ואתה .. עונה ?

אם לא, אז אתה לא בסדר. אין שום רע בלענות לטלפון (בהנחה ואתה לא יושן) ולהבין מה הוא צריך/רוצה.

זה שאתה חולה לא אומר שנפלת מכדור הארץ, 

אם אתה עונה והוא אומר לך שהוא לא מאמין לך - חפש עבודה אחרת.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, phpclub כתב:

אם אתה עונה והוא אומר לך שהוא לא מאמין לך - חפש עבודה אחרת.

קרוב, הוא מבקש, ואני מצטט:

ציטוט

אך הוא פשוט לא הפסיק להתקשר אליי בלי סוף אולי לנסות לשכנע אותי להגיע למרות שאני לא מרגיש טוב ופשוט התעקש על כך.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את הכותב ואת המעסיק.

רק אומר שהיום בשביל לקבל אישור מחלה מרופא מספיק להרים טלפון לקופה ולבקש אישור מחלה.

אז אולי העובד באמת חולה, אבל המעסיק איבד אמון בימי מחלה שעובדים שלו מוציאים. ואולי הוא כזה מעסיק גרוע שלעובדים שלו אין ברירה אלא להוציא ימי מחלה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...