Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי מכונת גילוח

ChaoscripT
שימו לב! השרשור הזה בן 654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,
יש לי מכונת גילוח S9311, מאוד מרוצה ממנה, הייתי במילואים, חזרתי הבייתה וכנראה איבדתי את הראש (סכינים) או שזה בבית ולא מצאתי.

בכל מקרה, ממה שראיתי ברשת, המחיר לסכינים מקוריים חדשים עולים בין 200-250 ש"ח.

ואני מתחיל לחשוב, אולי עדיף לקנות מכונה חדשה?
אולי נניח סדרה 7000? S7782 שהסכינים שלה הרבה יותר זולים והמכונה נראית סבבה.

גם ראיתי סקירה של פנסוניק ARC5 שממש ממליצים אליה (אישית אף פעם לא התגלחתי עם ראש מהסוג הזה)

לא בא לי לקנות מכונה ב-1000+ ש"ח. (סדרות 9000 היוקרתיות)

אשמח לשמוע את דעתכם.

Peugeot 106 XS 1.4 96' -> Toyota RunX 1.6 03' -> Mazda 3 2.0 08'

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמאזון זה פחות מ-$20 (ראש חיתוך) אבל צריך להשלים ל-$50 כדי לחסוך דמי משלוח.

עריכה: אלה ראשים חלופיים. מקוריים עולים יותר, סביב 40-50 דולר. עדיין פחות מבארץ.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

באמאזון זה פחות מ-$20 (ראש חיתוך) אבל צריך להשלים ל-$50 כדי לחסוך דמי משלוח.

מקורי?

שאני חיפשתי זה עלה יותר ויש המון זיופים

HU: Pioneer AVH-8650BT | Amp: Rainbow iPaul 4.300 Skull Edition | Component: Soon | Sub.W: Morel Primo 124

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChaoscripT כתב:

שלום חברים,
יש לי מכונת גילוח S9311, מאוד מרוצה ממנה, הייתי במילואים, חזרתי הבייתה וכנראה איבדתי את הראש (סכינים) או שזה בבית ולא מצאתי.

בכל מקרה, ממה שראיתי ברשת, המחיר לסכינים מקוריים חדשים עולים בין 200-250 ש"ח.

ואני מתחיל לחשוב, אולי עדיף לקנות מכונה חדשה?
אולי נניח סדרה 7000? S7782 שהסכינים שלה הרבה יותר זולים והמכונה נראית סבבה.

גם ראיתי סקירה של פנסוניק ARC5 שממש ממליצים אליה (אישית אף פעם לא התגלחתי עם ראש מהסוג הזה)

לא בא לי לקנות מכונה ב-1000+ ש"ח. (סדרות 9000 היוקרתיות)

אשמח לשמוע את דעתכם.

היתה לי פיליפס 9800 פרסטיז' ואחרי שניפצתי אןתה עברתי לארק 5.

הפנאסוניק מגלחת יותר קרוב אבל הרבה יותר איטי ומתקשה באיזור הצואר (על ראש בכלל אין מה לדבר).

לא מזמן קניתי ראש חדש לפיליפס במקום זה שהתנפץ (כל הרטש. לא רק הפלטה של הסכינים) ואת איזור הצואר והראש אני עושה אחת לכמה ימים איתה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

היתה לי פיליפס 9800 פרסטיז' ואחרי שניפצתי אןתה עברתי לארק 5.

הפנאסוניק מגלחת יותר קרוב אבל הרבה יותר איטי ומתקשה באיזור הצואר (על ראש בכלל אין מה לדבר).

לא מזמן קניתי ראש חדש לפיליפס במקום זה שהתנפץ (כל הרטש. לא רק הפלטה של הסכינים) ואת איזור הצואר והראש אני עושה אחת לכמה ימים איתה.

תודה על התגובה,

לא מחפש מכונה לראש וגם מעדיף לא להחזיק 2 מכונות שאמורות לעשות את אותה פעולה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

גם אני לא תכננתי. היום אם הייתי צריך לבחור אחת הייתי הולך על הפיליפס למרות הגילוח הפחות קרוב.

ולמה? (אם אפשר לדעת)

מאז ומתמיד אני עם פיליפס/מכונות רוטוריות עם 3 סכינים.

הבנתי שהארק5 מגלחת צמוד יותר אך קשה לה במקומות מסויימים.

המכונה שלי בת 5, ואני תוהה עם עצמי מה לעשות, להוציא 200-250₪ לראש/סכינים למכונה שלי או לקנות מכונה חדש שעולה 500-600 ש''ח סדרה 7000 החדשה של פיליפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונה בת 5 - סביר שגם הסוללות שלה מתחילות להתעייף - אבל אתה מכיר אותה ויודע מה מצה הסוללות.

דרך אגב, בעניין 2 מכונות - אבא שלי, בערוב ימיו, החזיק שתי מכונות - בראון (שהיה נאמן להן כ-60 שנה) ופיליפס, כאשר הן שימשו לאזורים שונים של הפנים. אישית אני מתגלח בבראון מאז שהייתי בן 16 (עם תקופה קצרה עם פיליפס שני רוטורים בצבא), השתמשתי בסדרות שונות כרגע יש לי סדרה 9, אבל אני לא בטוח שהיא עדיפה על סדרה 7.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, sperial כתב:

מכונה בת 5 - סביר שגם הסוללות שלה מתחילות להתעייף - אבל אתה מכיר אותה ויודע מה מצה הסוללות.

דרך אגב, בעניין 2 מכונות - אבא שלי, בערוב ימיו, החזיק שתי מכונות - בראון (שהיה נאמן להן כ-60 שנה) ופיליפס, כאשר הן שימשו לאזורים שונים של הפנים. אישית אני מתגלח בבראון מאז שהייתי בן 16 (עם תקופה קצרה עם פיליפס שני רוטורים בצבא), השתמשתי בסדרות שונות כרגע יש לי סדרה 9, אבל אני לא בטוח שהיא עדיפה על סדרה 7.

סדרה 9 ו7 אתה מדבר על המכונות של בראון?

אותם אני לא מכיר, אין לי נסיון בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגשתי שזה בראון. אני רגיל אליהן, למרות שידוע לי שבארץ יש העדפה לפיליפס. הניסיון שלי עם פיליפס מוגבל למכונה על סוללות חד פעמיות בעלת זוג ראשים (לא שלשה) לפני בערך 40 שנה, שהיתה לא במיוחד מוצלחת. כמובן שהניסיון הזה לא מעיד דבר על מכונות מודרניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ChaoscripT כתב:

ולמה? (אם אפשר לדעת)

מאז ומתמיד אני עם פיליפס/מכונות רוטוריות עם 3 סכינים.

הבנתי שהארק5 מגלחת צמוד יותר אך קשה לה במקומות מסויימים.

המכונה שלי בת 5, ואני תוהה עם עצמי מה לעשות, להוציא 200-250₪ לראש/סכינים למכונה שלי או לקנות מכונה חדש שעולה 500-600 ש''ח סדרה 7000 החדשה של פיליפס.

בטח שאפשר לדעת.

הפנאסוניק נותנת גילוח יותר חלק אבל לא משמעותי מול הפיליפס בגילוח רטוב.

מנגד הפיליפס פחות מגרה את עור הפנים, מגלחת יותר טוב בצואר והגילוח הרבה יותר מהיר.

לפני הפרסטיז היתה לי סידרה 7 שהיתה הפיליפס הרטשונה שהסתדרתי איתה. סדרה 5 שקיבלתי כשהייתי מאושפז קרעה לי את הפנים והעדפתי לחזור לסכין.

ה יתרון העיקרי של הפרסטיז על ה 7 וה 9 האחרות היא ההתמודדות עם זיפים ארוכים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Night Driver כתב:

בטח שאפשר לדעת.

הפנאסוניק נותנת גילוח יותר חלק אבל לא משמעותי מול הפיליפס בגילוח רטוב.

מנגד הפיליפס פחות מגרה את עור הפנים, מגלחת יותר טוב בצואר והגילוח הרבה יותר מהיר.

לפני הפרסטיז היתה לי סידרה 7 שהיתה הפיליפס הרטשונה שהסתדרתי איתה. סדרה 5 שקיבלתי כשהייתי מאושפז קרעה לי את הפנים והעדפתי לחזור לסכין.

ה יתרון העיקרי של הפרסטיז על ה 7 וה 9 האחרות היא ההתמודדות עם זיפים ארוכים.

תודה רבה על התגובה,

בסוף החלטתי להזמין מכונה חדשה,

הזמנתי את סדרה 7, דגם 7782 של פיליפס עם שנתיים אחריות של אלקטרה ופוד ניקיון.

סדרה 7 זו הסדרה החדשה של פיליפס (כמו גם 9), וההבדלים ביניהם:

ל-9 יש סכין כפולה (אבל אותה סכין)

150,000 חיתוכים בדקה בסדרה 9 לעומת 90,000 חיתוכים בדקה בסדרה 7

לסדרה 9 יש חיישן שאומר אם אתה לוחץ חזק או צריך ללחוץ עוד

סדרה 9 יקרה פי 2 מסדרה 7, כמו גם הסכינים שלה.

עם סדרה 9 מן הסתם הגילוח יהיה מהיר יותר, אבל לא יודע להגיד בכמה זמן.

מעבר לזה, 2 המכונות בנויות אותו דבר, אותה טכנולוגיה/חיישנים וכו'.

לגבי זיפים ארוכים, גם ה- S9311 לא ידעה כלכך להתמודד, פשוט עברתי כמה פעמים על אותו מקום, זה לקח יותר זמן מן הסתם.

שאלה כללית לגבי הפוד ניקיון,

צריך להשתמש בו אחרי כל גילוח? או פעם בכמה זמן?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 93XX וה 98XX פרסטיז' עובדות עם סכינים שונים.

לגבי פוד הניקיון אין לי מושג. אני מהפרימיטיבים ששוטפים את המכונה בכיור.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

ה 93XX וה 98XX פרסטיז' עובדות עם סכינים שונים.

לגבי פוד הניקיון אין לי מושג. אני מהפרימיטיבים ששוטפים את המכונה בכיור.

אני לא יודע לגבי הפרסטיז',

אבל לדוגמא סדרה 9000 החדשה (לדוגמא S9987) עובד עם להבי Dual SteelPrecision, כאשר סדרה 7000 החדשה עובד עם להבי SteelPrecision

לפני שעה, llaavvii כתב:

איפה קנית את המכונה?
אתה יכול לשתף בכמה?
אני בדיוק צריך לקנות מכנה לבן שלי....

בטח בוודאי,

רכשתי מפה - https://www.lior-electric.co.il/product/מכונת-גילוח-נטענת-philips-דגם-s7782-50-סדרה-7000/

עלה לי 556 ש"ח עם משלוח חינם לנקודות חלוקה (יש בעמוד קופון 5%)

כאשר ווידאתי שהם נותנים אחריות יבואן רשמי של אלקטרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...