Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחלוקת בין המוסך למכון טסטים,איך מתקדמים?

ארי62
שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב נפסל בטסט בסעיף תפוח סרן 

במוסך בדקו והכל תקין ,(ובלי קשר החלפתי משולשים לפני שנה בדיוק,לא נשמע לי סביר שתוך שנה זה הלך) איך אני מתקדם מכאן? בטח אותם זה לא יעניין?

עריכה אחרונה על ידי ארי62
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבקש ממכון הטסטים שישחרר לך את הרכב וגש למכון אחר רחוק ממנו. מה זאת אומרת לשחרר? לפי החוק ברגע שאתה מגיע למכון טסטים ונרשם אצלו אתה "ננעל" אצלו לחודש. ככה אתה חייב לחזור אליו. אחרי חודש הרכב שלך "משתחרר" ואתה יכול ללכת לכול מכון טסטים אחר. החוק או התקנה הזאת נועדה להפחית את הקומבינה הישנה שרכבים נכשלים בטסטים ואז הולכים לכמה מכונים עד שעוברים. היה לי כזה מקרה בדיוק. יש לי רכב מיושן שמצריך אישור ממוסך שהרכב תקין. רכב מיושן עושה 2 טסטים בשנה. עברתי טסט אחד והלכתי לטסט השני שבין לבין הרכב גמע 1500 ק"מ בלבד. המוסך בדק את הרכב ונתן לי את האישור. המוסך מצידו כותב את כל פרטיו ומנהל המוסך חותם. אז מוסך שמכבד את עצמו לא מנפיק כאלה אישורים אם הרכב לא תקין. מגיע למכון טסטים והוא טוען שיש לי בעיה במסרק הגה. בקיצור הלכתי לרב בוחן הסברתי לו שיש לי אישור מהמוסך. הסברתי שהרכב עבר רק 1500 ק"מ מהטסט הקודם. אם הרכב היה פיקס פעם שעברה מה קרה שהוא פתאום התקלקל בפחות מחצי שנה ו 1500 קמ? הוא שיחרר אותי מהמכון ואפילו החזיר לי את הכסף. זאת אחר וויכוח כולני שבמהלכו הוא טען שאנשים עם רכבים מיושנים עושים קומבינות ומזייפים אישורים. אני מצידי צעקתי עליו בחזרה וטענתי שהחברה שלו בכוונה מכשילים אותי בשביל לגרום לי להיכנס למוסך של המכון טסטים ולזרוק כסף שם. 

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתי מייל למכון עם הטענות שלי , הייתי בטוח שלא יסתכלו עלי, אבל הספיקו להחזיר מייל שמבחינתם אפשר לבדוק שוב,או להביא אישור תקינות ממוסך,לא יודע אם כוונתם ל2 הדברים או שיסתפקו רק באישור.התחלה טובה ,נראה איך יגמר

עריכה אחרונה על ידי ארי62
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת זה תקין ואתה מביא גם אישור ממוסך - אין סיבה שלא יעבירו בפעם השניה, אפילו בלי להסביר כלום.

נפסלת בפעם הראשונה כי הבוחן לא הספיק ארוחת בוקר או שמישהו דרך לו על הרגל 2 דקות קודם, אתה מביא אישור ממוסך וחוזר, בתקוה שהפעם הבוחן רגוע, הוא רואה שהכל באמת תקין כפי שאמרו לך במוסך ומאשר.

אם גם בפעם השניה הוא מכשיל למרות האישור - תנסה לבקש ממנו שיראה לך בדיוק מה הבעיה, אולי המוסכניק לא הבין נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, יש עידכון?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.7.2022 בשעה 15:16, ארי62 כתב:

בטח אותם זה לא יעניין?

למה אתה כ"כ בטוח? במקרה דומה שנתקלתי הביא למכון טסטים אישור תקינות ספציפי לבעיה שעליה נפל ושוחרר מיד (שם זה היה על כיוון פרונט לא תקין כשבוצע כיוון לפני הכניסה לטסט, אישור ממכון הפרונט הספיק)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הלכתי לטסט חוזר גם בגלל שאני רוצה להיות בטוח ולא להיטרטר סתם וגם כי היה  סופ"ש עמוס.

הלכתי לעוד מוסך אחר שהוא בכלל טוען שהבעיה היא רק  בבולם האחורי  שנוזל(היה סעיף גם על זה אבל במוסך הראשון אמרו שמדובר ב 2 דברים  תפוח קדמי ובולם אחורי.)

מי יכול לשפוך אור על הבעיה? האם באמת הכוונה לתפוח בבולם האחורי? מצרף תמונה

image.png.fc9eaa4c24f627df1ed2729ad81ecba2.pngimage.png.4ae116cded8377bee419706583c48a9d.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...