Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לפני מכירת רכב

wrx450
שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בס"ד

שלום וברכה,
יש ברשותי רכב יונדאי 10 מודל 21 הרכב נקנה לפני שנה וחצי, ויש אחריות לעוד שנתיים וחצי, טופל רק ביונדאי
נקנה מליסינג פרטי 0 קילומטר הרכב עשה 45K, לפי מחירון יד 2, יצא לי שקלול 68600, פרסמתי ביד 2, ואנשים מתקשרים, ואומרים רוצה ב60K?

בטענה המחירון של הרכב לפי לוי יצחק 74K פחות 10% ק"מ, ופחות 10% ליסינג פרטי
אבל באפליקציה שהורדתי רשום 67K
אני נורא מבולבל

אני צריך עזרה בכמה מומלץ למכור או בכמה ניראה לכם שכדאי

תודה

WhatsApp Image 2022-07-05 at 14.03.25.jpeg

עריכה אחרונה על ידי wrx450
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ד ו ד כתב:

לעולם לא תקבל יותר ממה שמוכנים לתת, אתה יכול לרצות יותר אבל זה ישאר בחזקת שאיפה שלא תושג.

זה ברור לי, אבל יש המון סוחרי רכב שמנסים לצוד אותך
השאלה היא קודם כל מה המחירון של הרכב והאם זה נכון שמורידים 20% לפי לוי יצחק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר להוריד אפליקציה של לוי יצחק ולראות את השקלול לפי מספר הרכב. ניסיתי להזין פרטים כלליים דומים ונראה שההורדה היא כ- 10% (65,134 במקום 72,000) - כולל קילומטרז' וליסינג פרטי 0 ק"מ

עריכה אחרונה על ידי motior

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנתי את המחירון לפי מספר רכב בהודעה הראשית,  67K משוכלל
השאלה היא בכמה שווה לי לרדת ממנו, שלא יעבדו עליי, כי למכור ב60K נשמע לי מוגזם

אגב האם קיים לעשות טרייד אין במחירון? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אתה יכול לקבוע כמה שווה לך לרדת - השאלה היא כמה אתה לחוץ למכור וכמה שווה לך עיכוב במכירה.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכל בכמה מפרסמים מודעות דומות לשלך ותבין קודם איפה אתה עומד ביחס לשוק. 

אני מניח שעסקנים מנסים להוריד אותך כדי לתפוס עסקה ולגלגל הלאה, אם יש לך סבלנות חכה שבוע שבועיים ותראה לאן הרוח נושבת לפי ההצעות שתקבל.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה הולך לקבל המון שיחות של אלה שיציעו מחירי שחיטה. תהיה סבלן ותמתין לקונה הרציני שיתן לך מה שתרצה.

בסוף אתה מחליט אם לרדת במחיר ועד כמה.

אבל צריך סבלנות.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, wrx450 כתב:

בס"ד

שלום וברכה,
יש ברשותי רכב יונדאי 10 מודל 21 הרכב נקנה לפני שנה וחצי, ויש אחריות לעוד שנתיים וחצי, טופל רק ביונדאי
נקנה מליסינג פרטי 0 קילומטר הרכב עשה 45K, לפי מחירון יד 2, יצא לי שקלול 68600, פרסמתי ביד 2, ואנשים מתקשרים, ואומרים רוצה ב60K?

בטענה המחירון של הרכב לפי לוי יצחק 74K פחות 10% ק"מ, ופחות 10% ליסינג פרטי
אבל באפליקציה שהורדתי רשום 67K
אני נורא מבולבל

אני צריך עזרה בכמה מומלץ למכור או בכמה ניראה לכם שכדאי

תודה

WhatsApp Image 2022-07-05 at 14.03.25.jpeg

מספר בעלים צריך להיות 2

1. ליסינג 0 ק"מ.

2. פרטי.

ולא כפי שרשום אצלך, מס בעלים 1. תכניס פרטים כפי שצריך להיות וכבר תראה שהמחיר יותר נמוך ממה שרשמת.

כפי שכבר רשמו לפניך, הכל פתוח להתמקחות, אתה רוצה למשוך למעלה, הקונה למטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Ron Poh כתב:

מספר בעלים צריך להיות 2

1. ליסינג 0 ק"מ.

2. פרטי.

ולא כפי שרשום אצלך, מס בעלים 1. תכניס פרטים כפי שצריך להיות וכבר תראה שהמחיר יותר נמוך ממה שרשמת.

כפי שכבר רשמו לפניך, הכל פתוח להתמקחות, אתה רוצה למשוך למעלה, הקונה למטה.

עשיתי מה שאמרת ואכן צודק 65746 

לפני 6 שעות, motior כתב:

רק אתה יכול לקבוע כמה שווה לך לרדת - השאלה היא כמה אתה לחוץ למכור וכמה שווה לך עיכוב במכירה.

אני לא לחוץ למכור בכלל

לפני 6 שעות, shrie כתב:

אתה הולך לקבל המון שיחות של אלה שיציעו מחירי שחיטה. תהיה סבלן ותמתין לקונה הרציני שיתן לך מה שתרצה.

בסוף אתה מחליט אם לרדת במחיר ועד כמה.

אבל צריך סבלנות.

צודק לגמרי

לפני 6 שעות, daniel204 כתב:

תסתכל בכמה מפרסמים מודעות דומות לשלך ותבין קודם איפה אתה עומד ביחס לשוק. 

אני מניח שעסקנים מנסים להוריד אותך כדי לתפוס עסקה ולגלגל הלאה, אם יש לך סבלנות חכה שבוע שבועיים ותראה לאן הרוח נושבת לפי ההצעות שתקבל.

כן הסתגלתי אבל פרסמתי מחירון ורשמתי גמיש במעמד הרכישה

ש לי עוד 2 שאלות
1, האם שוק היד 2 עולה המחיר בגלל מצב שאין רכבים חדשים, ולכן קראתי כאן בפורום שהרכבים נמכרים מעל למחירון?
2, בכמה נהוג להתגמש במעמד מכירה, מה מקובל היום? סטנדרט?

תודה רבה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נפנף ישר כאלה שבשיחת הטלפון מתחילים להתמקח (לגיטימי לשאול אם יש גמישות אבל לא לסגור מחיר). כשהם יגיעו הם יתחילו שוב להתמקח.

לגבי מחיר, על פניו המחיר שלך נזמע הוגן (לא נכנסתי למחירון. אני מסתכל על ההפרש מחדש).

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע להוריד את המלל לגבי הגמישות. זה מזמן אלייך כל מיני הצעות נמוכות וחלק מהתעניינים עלולים לחשוב שהגמישות נובעת מבעיה ברכב.

קונה רציני מגיע לראות את הרכב ואם הוא מוצא חן בעינייו מנסה לנהל מו"מ. בשוק הרותח של היום, שהרבה מהמוכרים מבקשים מעל המחירון, אם יש לך מוצר טוב ותקין, לא הייתי מתגמש.

המחירון הוא לא תכלית הכל. מחירים מבוקשים לרכבים דומים אמורים לשקף את השווי טוב יותר. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

נפנף ישר כאלה שבשיחת הטלפון מתחילים להתמקח (לגיטימי לשאול אם יש גמישות אבל לא לסגור מחיר). כשהם יגיעו הם יתחילו שוב להתמקח.

לגבי מחיר, על פניו המחיר שלך נזמע הוגן (לא נכנסתי למחירון. אני מסתכל על ההפרש מחדש).

אתה ממש צודק מישהו התקשר אתמול ואמר לי ישר 57K אני בא לוקח, עניתי שאני לא מעוניין בנימוס הוא התחיל לתקוף שלא יתנו לי יותר מזה

לפני שעתיים, Moshe c כתב:

מציע להוריד את המלל לגבי הגמישות. זה מזמן אלייך כל מיני הצעות נמוכות וחלק מהתעניינים עלולים לחשוב שהגמישות נובעת מבעיה ברכב.

קונה רציני מגיע לראות את הרכב ואם הוא מוצא חן בעינייו מנסה לנהל מו"מ. בשוק הרותח של היום, שהרבה מהמוכרים מבקשים מעל המחירון, אם יש לך מוצר טוב ותקין, לא הייתי מתגמש.

המחירון הוא לא תכלית הכל. מחירים מבוקשים לרכבים דומים אמורים לשקף את השווי טוב יותר. 

רשמתי גמישות כי המנטליות של הישראלי זה לדבר על המחיר תמיד
הרכב שלי במצב תצוגה עם שנתיים וחצי אחריות יבואן וטופל כל 12K ביונדאי עצמה בנוסף, שולמה האגרת טסט לשנה
אני מסכים איתך אני יוריד את הגמישות

אני ממש מודה לכם על העזרה
תודה רבה לילה טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 632 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...