Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הזמנתי פריט מעלי אקספרס, הגיע לארץ לפני שבוע ומאז ״נעלמו עקבותיו״, יש מה לעשות?

much
שימו לב! השרשור הזה בן 646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההזמנה בוצעה לפני כחודש ימים ולפי מספר המעקב שניתן לי ע״י המוכר נחתה בארץ כבר לפני שבוע ומאז בכל אתרי המעקב כולל כמובן בדואר ישראל לא ניתן להמשיך לעקוב אחרי החבילה, יש מה לעשות? או רק להמשיך ולחכות בסבלנות עד לקבלת הסמס(אם יגיע בכלל) מדואר ישראל?

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מבין.

דיווחי המעקב לכ כל כך מסודרים, תצטרך להתאזר בסבלנות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באתר מעקב חבילות אוניברסלי — מכ"ם חבילה (packageradar.com)

ואליאקספרס לא תמיד שולחים עם דואר ישראל אלא גם עם צ'יטה ועוד חברות דומות וצריך להתאזר בסבלנות

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה בסבלנות... היו לי חבילות שהגיעו תוך שבוע מסין ולקח להם שלושה שבועות להגיע לנקודת החלוקה 
זה יגיע בסוף... סבלנות

• רעיון טוב! 2
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, טרט כתב:

תבדוק באתר מעקב חבילות אוניברסלי — מכ"ם חבילה (packageradar.com)

ואליאקספרס לא תמיד שולחים עם דואר ישראל אלא גם עם צ'יטה ועוד חברות דומות וצריך להתאזר בסבלנות

לפי האתר הזה מצוין שב 30 ביוני 17:30במעבר - הגיע לנקודת הציוןסין EMS ePacket

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורה לי הרבה.. ולאחרונה הרבה יותר מידי. כמעט תמיד כשחבילה נוחתת בארץ לפי מספרי המעקב אז תוך יום-יומיים (עסקים) הוא נמצאת בנקודת מסירה. אם זה לא קורה ביומיים האלו אז לצערי מנסיון רב מידי החבילות פשוט לא יגיעו. רק ב2 מקרים נדירים קרה לי החבילה הרימה ראש מהקבר וקיבלתי הודעות לאסוף אחרי מעל שלושה חודשים מתאריך ההזמנה המקורי (וכמובן אחרי שכבר זוכתי). בשאר המקרים החבילה מעולם לא הגיע ליעד ולפי המעקב גם מעולם לא הוחזרה לשולח.

יש לי בדיוק 2 חבילות שנעלמו אחת מה8 ביוני והשניה מה12 ביוני. 99% שלא אראה אותם, חבילות שהגיעו אחרי כבר אצלי מזמן. כבר הרשתי לעצמי להזמין מחדש בידיעה שאקבל זיכוי בעוד חודש~ על ההזמנות הקודמות.

אין כמו דואר ישראל :)

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הנציגה בדואר ישראל טוענת שהחבילה עדיין לא הגיע בכלל לארץ. אז אולי עוד יש לי סיכוי לראות אותה בקרוב. נחכה עוד קצת בסבלנות ונקווה לטוב.אגב, אצלי ההזמנה בוצעה ב 11.6.22.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, טרט כתב:

מספר החבילה מתחיל בRS ומסתיים בY ?

לא, מספר החבילה מתחיל ב LV ומסתיים ב CN, זה המספר מעקב שקיבלתי ישר עם ביצוע ההזמנה באתר עליאקספרס.

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככלל, דבר דואר שמספר המעקב שלו מתחיל ב-R הוא רשום. קידומות אחרות יכולות להיות כל מיני דברים אחרים. 2 התווים האחרונים מסמלים את ארץ המוצא. CN היא, כמובן, China.

הוזכרו דברי דואר שמספר המעקב שלהם מתחיל ב-RS ומסתיים ב-6Y - אלה משלוחי aliexpress standard, בד"כ חברת השילוח היא קניאנו, והם זוכים ליחס מיוחד - מטוס של Cal שטס 2-3 פעמים בשבוע להונג-קונג כדי להביא את החבילות של עלי, וטיפול עדיפויי על ידי דואר ישראל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים (או לרוב) החבילה מקבלת אישור מוקדם של פטור ממכס כשהיא עוד בסין, ואז לפעמים אותה פעולת שחרור מדווחת כ"הגיע לארץ". ולפעמים החבילה באמת מגיעה תוך 5 ימים לארץ ונתקעת במרכז המיון 15 ימים.

מכיוון שכו-לה הזמנת ב-22 ביוני, אין שום סיבה לקפוץ או לדאוג. תחכה בסבלנות, היא תגיע.

היו לי חבילות שהגיעו מסין עד פתח המכולת תוך 6 ימים, והיו כאלה שנגררו חודשיים וחצי. כל טווח בין השנים הוא בגדר "זה מה שיש" ומי שרוצה כאן ועכשיו ומיד מוזמן לשלם יותר על משלוח מהיר יותר (זה עובד).

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, much כתב:

לפי האתר הזה מצוין שב 30 ביוני 17:30במעבר - הגיע לנקודת הציוןסין EMS ePacket

זה אומר שב 30 ליוני זה רק הגיע לחברת השילוח הסינית שאמורה לשלוח/לספק את החבילה לארץ? זה הגיוני שמ 11.6 ועד ה30.6 החבילה עדיין היתה בתוך גבולות סין ועדיין לא נשלחה לארץ?

עריכה אחרונה על ידי much

אין כמו קמארו עצבנית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. פעם ראשונה שאתה מזמין באינטרנט?

כתלות בזמינות המוצר או בעיכובי קורונה למיניהם (בסין זה קיים) או בחגים לאומיים למיניהם - לוקח לפעמים שבועיים ויותר עד שהמוצר יוצא מגבולות סין.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...