Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאיפה אני יכול להשיג ספר טיפולים על רכבים?

אסיף-יוסף תמם
שימו לב! השרשור הזה בן 659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכוונה שלי נגיד שיש רכב טויוטה קורולה שאני רוצה לדעת האם התחוזקה שלה יקרה או לא או כמה בממוצע יעלה לי להחזיק רכב כזה מבחינת טיפולים, האם יש לי דרך להשיג  ספר טיפולים של אנשים שיש להם טויוטה קורולה?

לא אכפת לי הרכב הפרטי של מישהו ספציפי,אבל אני רוצה 3-4 ספרי היסטורית טיפולים של טויוטה קורולה כדי להסיק באופן כללי על התחוזקה שלה .

או נגיד אני רוצה 3-4 ספרי טיפולים של סיאט איביזה כדי לדעת באופן כללי מה הולך ברכב יותר מה פחות ולהסיק מסקנות.... 

יעני לעשות מטא אנליזה של מספר ספרי טיפולים- יש לכם רעיון מאיפה אני יכול להשיג?  ולא אכפת לי רק לדעת מה התקלות הנפוצות אלא להסיק בכללי כל כמה זמן בערך מצריך טיפול וכמה כסף וכו'... 

**ספר טיפולים הכוונה להיסטוריית טיפולים....

עריכה אחרונה על ידי אסיף-יוסף תמם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לגשת לסוכנות טויוטה ולשאול אם אתה יכול פשוט להציץ במחשב?

או להציג עצמך כמתעניין ברכישת טויוטה משומשת ובאותו מעמד לבקש היסטוריית טיפולים מהמוכר?

את שגרת הטיפולים הרגילה ניתן כמובן ללמוד מספר הרכב (עלות החלפים מופיעה באתר טויוטה וניתן גם לשאול בסוכנות/מוסך).

לגבי תקלות נפוצות - בסה"כ הרכב נחשב לאמין מאוד וככזה זול לאחזקה.

כחדש הוא משתלם לעומת הרבה חלופות (ודאי מבחינת שמירת ערך), כמשומש אתה כמובן משלם על המוניטין החיובי שלו כקונה

עריכה אחרונה על ידי ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.toyota.com/owners/parts-service/maintenance-schedule#:~:text=In most cases%2C Toyota recommends,5000 miles%2C whichever comes first.

כאן תוכל לראות את שגרת הטיפולים עבור דגמי טויוטה - אני בחרתי אקראית קורולה 2020 ו 60K קילומטר . תוכל לשנות דגם ולהזין נתונים ולראות בעצמך.

מחירי החלפים יש באתר היבואן 

מחירי העבודה כ 280-350 שקל שעתון יצרן יכול לתת לך הערכה גסה מאוד של העלויות לכל טיפול. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 659 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...