Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט שנה לאחר מכירת רכב הקונה מאיימת בתביעה

שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי מתחיל בשליחת הודעה מסודרת, אם יש לך מייל אז בכלל טוב, עם השאלות שנשאלו קודם.

לאחר מכן מוסיף (אחרי שמוודא שאין לה כלום):

להווי ידוע לך שהרכב נקנה על ידך לפני שנה לאחר בדיקה במכון וגילוי נאות על שני הבעלים שהיו פרטיים.

ככל שתמשיכי להטריד אותי בנושא אגיש נדך תלונה על הטרדה ואפנה לבית המשפט בדרישה להוצאות על ביזבוז זמן ותביעת לשון הרע על הכפשת שמי

בברכה XX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, laplug כתב:

תשלח לה: "שאלו יהיו הצרות שלך, בדקת את הטיימינג לאחרונה?"

היא מסוגלת להפתיע ב"פחחחחחח נראה לך? זה שרשרת!"

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבא פשוט לחתום על זכרון דברים שכתוב בו שהקונה בדק את הרכב ומצא אותו לשביעות רצונו, ומוותר על כל אפשרות לתבוע את המוכר בגין כל מה שקשור לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עדין, עברה כמעט שנה. ככל שיש צד כזה, מה קרה ב עשרת החודשים האלה מצד הקונה? 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, tinoki כתב:

משום מה יש לי הרגשה כי יש צד שני לסיפור.

איזה צד שני? כל עוד אין בעיה של גילוי נאות גם אם הרכב שובק חיים יום לאחר המכירה זו לא בעיה של המוכר. רכב משומש נמכר כמות שהוא, בלי שום אחריות, אלא אם הוסכם אחרת. סוחרים לעתים נותנים אחריות על רכב משומש, אבל לא שמעתי על דבר כזה כשהמוכר אינו סוחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לדעת.

אני חושד שבתיאור של פות"ש ישנם כמה אי דיוקים: בנוגע לזהות המוכר, למספר הבעלויות המוצהר, לתלונת הלקוחה במשך התקופה וכו'. 

אני מציע לו לתאר במדויק את השתלשלות העניינים בכדי שיקבל מאיתנו ייעוץ יעיל. לא לצורך מחיאות כפיים

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יסביר שוב, בפשטות, אני בנאדם פרטי, רכשתי רכב מסוחר שבעלות קודמת עליו הייתה בעלות פרטית, מכרתי למטורללת אתה הרכב כיד 2 אחרי בדיקה מלאה במכון לפי בחירתה ולאחר הצגת הממצעים רכשה הרכב לשביעות רצונה, החליטה כאמור להטריד אותי בטענות שהרכב היה כבר בכמה בעלויות קודמות 4-5 לא יודע משהו שהמציעה, וששיקרתי לה על כך שקניתי מסוחר ולא מבנאדם פרטי, בפועל זה לא משנה אני הייתי רשום עליו בבעלות פרטית וממני היא רכשה אותו, בנוסף על עיקרי הדברים שלה שהמזגן לא עובד ובבדיקת המכון זה לא נבדק ולא ציינתי זאת, זה כאמור שלא הייתה שום בעיה במזגן ביום מכירתו ומה שלא אמרו או ציינו במכון זאת לא בעיה שלי (מטורללת על כל הראש כבר אמרתי?) בקיצור לדבר כזה לא ציפיתי, אני עד כה בהלם שבמחשבתה היא חושבת שאני אמור לשלם על או להיות אחראי על משהו שקורה לרכב לאחר מכירתו אני לא בטוח אם היא מטורללת על כל הראש, מטומטמת לחלוטין או שניהם ביחד, והצער הגדול עוד הוא שהיא מאיימת ומנסה להוציא אותי שקרן, אני בהחלט באם תתבע הוריד עלייה אתה כל הטענות נגד שיכולות להיות לי מא' ועד ת', אני מקווה מקווה שהשתלשלות הדברים קצת יותר ברורה עכשיו @tinoki.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שאני מניח שתינוקי שואל ומה שעלה מהפוסט הראשון שלך זה שקנית את הרכב וישר הפלפת אותו. שזה מן הסתם חוקי לחלוטין. אם הרכב באמת יד 4-5 ולא יד 2 ניתן לבדוק בקלות, אבל אז מקסימום היא תוכל לקבל הפרש מחירונים או אולי את מה שהיא תיפגע ממנו במכירה עתידית, וזה מאד אמורפי וכנראה לא מצדיק תביעה.

ZC6 | JB43

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותש לדעתי אין לך מה להשתגע יותר מדי. יש אנשים שלא מבינים ברכבים. 

סיפור ששמעתי מקרוב משפחה.. חבר ניסה להעביר את האוטו טסט בעצמו (פעם ראשונה שמנסה להעביר טסט, פעם ראשונה שיש לו אוטו בבעלותו). האוטו נכשל על נורות או משהו כזה. הוא חשב שעצם זה שעבר את המסלול אומר שסיים את הטסט, התעלם מהעובדה שאמרו לו שלא עבר. הרי יש לו את הספח החדש שכתוב עליו את התאריך החדש.

אחרי חצי שנה השביתו לו את הרכב בתאונה שלא היה אשם בה. הביטוח ביקש ממנו טסט מעודכן. אז הוא הביא להם, בחוסר ידיעה לחלוטין, את הספח שכתוב עליו "בתוקף עד XYZ (כלומר חצי שנה מהיום)".

לקח לו איזה שבוע להבין איך זה שהוא היה במכון טסטים אבל עדיין לא החשיבו לו שהאוטו עבר טסט.

אותו חבר גם חשב שהרשויות מעודכנות לבד לגבי איזה תו חניה יש לו בלי שיצטרך לעדכן אותם. אז חנה חופשי בכחול לבן בעיר שלו בלי להפעיל פנגו או משהו, ואז היה בשוק שקיבל דוחות למרות שהוא תושב העיר (אבל לא רשם את האוטו באתר של העירייה).

אז אני לא אהיה מופתע אם אותה קונה גם לא לקחה את האוטו לטיפולים שנתיים, ואין לה אף אחד במשפחה שיכול לעזור לה עם זה, אז למי היא תפנה?

נכון, עברה כמעט שנה, אבל כנראה מבחינתה דין רכב למכירה כדין טלוויזיה. צריך לממש אחריות לפני שהיא פגה.

מאז פתיחת הפוסט, פנית אליה והיא ענתה לך? דברים שלא שיתפת פה?

אני במקומך הייתי פשוט כותב לה, כמו שהמליצו פה הרבה, איזה הודעה קטנה עם "בהצלחה" וחוסם אותה. חבל על הבריאות שלך.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...